Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiuulek91

Pink test blada druga kreska

Polecane posty

Gość kasiuulek91

Pisze, żeby zapytać o Wasze zdanie. Jutro (28.01) planowany termin @. Staramy się o dziecko od jakiegoś czasu a tu nagle zrobiłam test quixx w niedzielę (25.01) i pojawiła się druga blada kreska. Po robić sobie nadzieję? Tyle starań a tu nagle mała iskierka. Nie mam na razie możliwości jechać do laboratorium na test z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zrobić kolejny test. Ale mówią ze jak jest druga nawet blada to oznacza ciążę. Tym bardziej ze test był robiony przed terminem okresu. Dziś i jutro może być już mocna kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórz dziś test. Powinna już wyjść druga kreseczka nawet na teście zrobionym w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję! Ja po terminie miesiaczki mialam nadal bladziutka 2 kreske, dlatego nie wierzylam do końca. A tu? Moj kochany synek mieszka u mnie w brzuchu juz 5 miesiac:-). Spokojnie czekaj i umow się do lekarza ok. 6 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuulek91
Piszę jeszcze raz bo po czasie zauważyłam, że ucieło połowe mojego tekstu. Jutro planowany termin @. Zrobiłam quixx test w niedziele (25.01) i pokazał bladą drugą kreskę. Wczoraj znów quixx test i znów blada kreska. Dzisiaj powtórzyłam test po południu (wykonałam dla odmiany pink test) i pokazała się blada ale mocniejsza niz wczesniejsze kreska. :) Oto link do zdjęcia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77ca7e6bb19b97ca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuulek91
Potraficie dac nadzieje kochane ! :) Nie wiecie ile to dla nas znaczy. Jutro wizyta u ginekologa, który zajmuje sie wykrywaniem wczesnej ciazy i zamiast w laboratorium wszystkie wyniki zrobie na miejscu:) Mam ciągle nadzieje, ze test sie nie pomylil :) Jutro termin @ wiec dla swietego spokoju powtórze jeszcze tescik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ciaza. Tez tak mialam. Dzis jestem w 34tc. Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka blada kreska? toż to krecha na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam blada dzien orzed miesiaczka , drugi test mialam zrobic kilka dni po tym , ale jakos tak zapominalam , teraz mam juz widoczny brzuch a trst dalej w szafce :D Gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tal miałam po 4 teście wyszła mi druga blada kreska i dzisiaj jestem w 35 tygodniu ciąży wiec gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze druga kreska jest bledsza, twoja blada ale wyraźna, moje w obu ciążach właśnie tak wyglądały, robione w dniu spodziewanej miesiączki, więc chyba można się powolutku cieszyć :) Zwykle pod takimi tematami dziewczyny wrzucają "cień cienia" i trzeba mieć ogromną wyobraźnię żeby się czegoś dopatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×