Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co ludziom dużo dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Mam jedno dziecko i za Chiny nie mogę zrozumieć po co ludziom więcej dzieci. Rozumiem że ktoś wpadnie ale samemu się decydować na 3, 4, 5cioro dzieci ?nie rozumiem jakie są powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a musisz to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sa j*******i na umysle, nie staraj sie zrozumiec psychopaty bo bedziesz jak on :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym wiedzieć jakie są powody i czemu ja myślę inaczej? przecież dziecko to kupa obowiązków, dużo poświęconego czasu i jeszcze więcej pieniędzy. Ja rozumiem że miłość itp bo przecież kocham swoje dziecko bardzo ale drugie mi nie potrzebne, jestem spełniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pomyślałaś że ktoś nie rozumie jak po urodzeniu jednego tylko dziecka możesz czuć się spełniona? Tyle ile ludzi tyle motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz tylko jedno dziecko i cię to satysfakcjonuje to OK. Niektórzy wolą mieć kilkoro i to też jest OK. A niektórzy rodzą dziecko bez oka i to nie jest OK, na szczęście można temu zaradzić dzięki drobnej darowiźnie. https://www.siepomaga.pl/karinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sa egoistam, nic ich nie obchodzi oprocz ich samych. Ewentualnie sa leniami i z roszczeniowa postawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×