Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammamiaaa

Pomyłki podczas określaniu płci dziecka na USG

Polecane posty

Gość mammamiaaa

Czy wieksza mozliwosc pomylki jest ze dziewczynka urodzi sie chlopcem czy na odwrot? ...mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :D Moja siostra dowiedziala sie w 20 tc ze bedzie dziewczynka a kolo 30tc lekarz oznajmil ze na 100% chlopczyk... no i urodzil sie chlopczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przez połowe ciąży mówili, że będzie chłopiec na 100%, potem na usg3D wyszło że jednak dziewucha i urodziła się dziewucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojej kuzynce od 5 msca mówili, że na 100 % dziewczynka no więc zakupili sukienek na 2 lata do przodu, pokoik zrobili dla dziewczynki i jak z nia rozmawialam to nic tylko Julka to, Julka tamto .... urodził się Mikołaj - kuzynka wpadła w histerie, potem w depresje , twierdzila ze zaamienili jej dziecko w szpitalu (mimo, że zaraz po porodzie polozyli jej go na brzuchu i widziala kogo urodzila) a final byl taki ze jej matka zajmowala sie mikolajem jakies pol roku, potem mojej kuzynce przeszlo ale do dzisiaj go chyba nie pokochala (mikolaj ma 4 latka a ona robi wszystko zeby sie nim nie zajmowac) :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic tylko wspólczuć maluchowi, ze matka do dzis nie potrafi sie otrząsnąc. Znam przypadki pomyłek, ale żeby nie pokochac dziecka , to mi sie w głowie nie mieści. Strach pomyslec jakby sie urodziło chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem przykladem takiej mylnej interpretacji.Lekarz cala ciaze twierdzil(odkad mogl oczywiscie)ze bedzie chlopiec .Urodzila sie dziewczynka -tyle ze z opuchnietymi wargami;)Tydzien nie miala imienia:)....teraz tez sie staramy o dziecko i jakos z rozpedu wolalabym tez dziewczynke;)-ale co Bog da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emele
mojej szwagierce do samego konca wmawiala gin ze chlopiec, miala zdjecia z usg a tam niby jajeczka itp ostatnie usg miala przed samym porodem i tez chlopiec no wiec wszystko na niebiesko, ani jednego rozowego spiocha a tu urodzila sie corka, najbardziej w szoku byl jej maz, kiedy polozna zawolala go i pogratulowala corki, myslal ze sie pomylila i nie chcial wejsc do zony.... no ale teraz jest ok :) tu zapowiada sie niedlugo powtrka :) moja przyjaciolka spodziewa sie dziecka, od samego poczatku byla pewna ze to corka, miala ochote na slodkie, cera jej sie pogorszyla, w ciaze zaszla zaraz po okresie-to byl tylko 1 stosunek, wiec niby tez dziewczynka powinna byc poszla na usg w 28 tyg ciazy a tam lekarz ze na jego oko to syn, ale nie jest pewny-niby nic dziwnego ale jej maz gada tylko o chlopcu, nie przyjmuje do wiadomosci ze moze byc corka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę kobietki
podobno jajuszka wstępują dopiero koło 25 tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kiedy wstepuja, ale mi gin powiedzial ze bedzie syn w 16 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi_20-----> nie wiem czy mnie pamietasz z daaaawnego topiku o mlodych mamach? To ja dawna Vanilia 84 :D Pozdrawiam Cie i Twojego Olka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riska
a mi podczas 16 tyg ciazy lekarka powiedziała ze synek pokazala nam jajeczka mam nadzeje ze sie mylila bo mamy juz jednego chlopca teraz pragne dziewczynke no i od poczatku ciazy mam chec na slodkie nie wygladam zbyt dobrze z synkiem wygladalam ładnie no i jadlam tylko kapusniak hihihi.przekonamy sie 25pazdziernika co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riska
mam nadzeje ze w moim przypadku tez sie ta lekarka pomliła troche sie zniechecam ze moze faktycznie to bedzie synek bo mieszkam w londynie a tu raczej maja dobry sprzet napewno lepszy niz w polsce wiec nie wiem czy tu sie pomylki zdarzają miejmy nadzeje ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzis polozna powiedziala, ze dziewczynka. Tez w Londynie. I mam nadzieje, ze miala racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak sobie myślę
że wolałabym niespodziankę - tylko nie wiem, czy jak już będę w tej ciąży to wytrzymam bez sprawdzania w czasie usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 2 tygodnie przed porodem okazał sie chłopczyk :) cały czas była dziewczynka i tak sie cieszyłam,byle zdrowe :) teraz licze na córcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgieełka
mysle,ze pierwsza ciaza jest taka magiczna to spacer w nieznane i chce sie wszystko wiedziec a juz nastepna ciaza to moze byc niespodzianka:) ja pragnelam coreczki ale w 22tc lekarz na usg wskazal chlopca tez chcialam zeby sie mylil ale ewidentnie ta filmie bylo widac nie tylko jajka ale i siusiaka oswoilam sie po jakim czasie z tym ale gdyby drugi raz trafil by mi sie tez syn to bym se chyba w łeb walnela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz prowadzący moją obecną ciąże, stwierdził chłopca, wczoraj okazało się ze Kacperek będzie Zosią (na usg prenatalnym, wynik na piśmie: prawidłowe genitalia żeńskie :) ). Musze zmienić stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_miiii
Jestem w 20 tyg. podczas wcześniejszego badania chłopiec, dzisiaj dziewczynka. nie wiem co o tym myśleć, a jak u was too wyglądało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pierwszej i drugiej ciąży lekarz prawidłowo wskazał płeć. a w trzeciej ciąży na USG połówkowym wyszła dziewczynka. nawet nie wiecie jaka była moja radość. w 9 miesiącu okazało się że ta moja córcia ma jednak siusiaka. mój synek ułożył się tak że było widać tylko jajeczka a siusiaka nie i dlatego pewnie wziął to za narządy żeńskie:) ale teraz tego mojego szkraba nie zamieniłabym na 10 dziewczynek:) aha - a mój mąż na wieść o trzecim synu zdołał wykrztusić z niedowierzaniem: pierolisz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he.ja mam córcie 4 letnia . teraz marzy mi się synek ale lekarz w 19 tyg mówi ze znowu córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malllla miii
Up up...hallo jest tu ktos??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kumpela cała ciążę nosiła Roksana a urodził się Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE JEST
Moja córka jest w 7 miesiącu ciąży.Lekarz powiedział zięciowi i córce że będzie córeczka.Zięć jest przeszczęśliwy , bardzo pragnie córkę, ponieważ w Jego rodzinie są sami chłopcy.Osobiście też się cieszę że będę babcią.Dla mnie płeć jest obojętna, najważniejsze żeby dzieciątko urodziło się zdrowe. Wszystkie rzeczy dla dzidzi są różowe, myślę że lekarz poprawnie rozpoznał płeć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malllla miii
Teraz to już sama nie wiem...też jestem zdania, że najwazniejsze żeby bylo zdrowe i cale...tylko wlasnie ciuchy...:-\ juz kompletujemy wyprawkę i co przeważa róż...a jak się okaże chłopak?? To jak to było dziewczyny z Wami i Waszym USG???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie do 9 miesiąca ciąży lekarz mowil ze chłopak, a dopiero w 36 tygodniu ze dziewczynka i urodziła się dziewczynka. Z rzeczy szybko wyrosla wiec problemu nie bylo:) teraz ma półtora roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam dwa usg - zwykłe i 3d/4d na obu wyszło że dziewczynka (różni lekarze) i mam nadzieję,że tak zostanie, bo jak nie to mój synek nosiłby piękne sukieneczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi od początku mówili że będzie dziewczynka nawet tydzień przed porodem i na usg 3d również a urodził się chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malllla miii
No to moje drogie Panie jestem w szoku=-O czekac musze na następna wizytę, bo nie wiem nic...o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniekvggb
Ja jestrm w drugiej ciazy 23 tydz. 1 sierpnia mialam usg i wyszlo, ze chlopiec. Ja tam nic nie widzialam, nic nie wisialo jak w przypadku pierwszego syna i o pomylce nie mozna bylo mowic. A tu... dr wskazal palcem tu jest moszna, tu procie i tyle. Aparay usg starej daty, zdjecia tez marnej jakosci i nic na nich nie widac oprocz tylka dziecka i kosci udowej a miedzy nogami jakies czarne zamazy. Dla mnir wyglaf w ciazy nie ma znaczenia.. z synem mialam syfy, w tej wygladam lepiej. A zachcianki? Jak mam ochote i na kwasne i na slodkie. I czar prysnal o corce.. mamy w domu juz 3 malych mezczyzm. Moj 3 latek i szwagierki 3latek i 6 miesieczniak. Szkoda.. chyba, ze jest szansa na pomylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malllla miii
Tyle że ja w 11 tc na prenatalnych na 98% miałam miec core...a teraz już nie wiem co zobaczyla:-\ i nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×