Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat na luzie, najbardziej bezsensowne teksty polskich piosenek

Polecane posty

Gość gość

Ja ze swojej strony proponuję "Jak anioła głos" ze słynną pomarańczą w szklance oraz "zycie jest małą ściemniarą, wróblicą, wygą, cwaniarą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
polski hip hop ma dobre teksty,wulgarne ,ale prawdziwe,za to go lubię ,bo bit mi średnio podchodzi. A z debilnych to wiadomo "ona tańczy dla mnie oooo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaloz buty i zdomu wyjdz bo dzis jest balet tam musisz byc -disco polo wioochaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zycie jest małą ściemniarą, wróblicą, wygą, cwaniarą" to jest całkiem fajny tekst ale trzeba miec trochę oleju w głowie i się do niego zdystansowac i zauważyc jego urok ale naogladałaś się szulimowej i zamiast zweryfikować co gryzipióry bełkoczą to łyknęłaś jak leci BO WE TELEWIZJI POWIEDZIELI :o co do feela to się zgodzę. dla mnie dnem jest tekst kredynki dodzi lodzi" "Więc nie martw SIĘ! Uśmiechnij SIĘ! Nie jest tak ŹLE, nie tylko ty dotykasz dna, by znów odbić SIĘ" się, się, się, źle - no co ca polot!! Druga idiotka tekstowa to Honoratka Skarbek i jej: Mów mi la la la la la lawjuuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Życie jest małą ściemniarą. . ." Lubię to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fil to wiocha, że bez brony w plecy nie podchodź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
a słyszałyście moze "takiego chłopaka" micro music ? z******ty kawałek . I mi sie przypomniało "akurat" i ich "piekarnik" ,.jak lubię tę kapelę tak piekarnik jest walnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zgadzam się z jednym "jak anioła głos" okropne. Jeszcze te również bez sensowne "Ona rano ******ana" disco polo "Ona tańczy dla mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"za mundurem panny sznurem za rolnikiem panny z krzykiem oooooooooooo Rolnik szuka żony biega jak szalony będę jego żoną będę ROLNIKOWĄ" HAHAHAHAHAHA masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz, ze lubisz Tak, tak, ja to wiem Sport to zdrowie O tak, o je Spijasz białko Zastrzyku witaminy I trzymasz formę jak piękne dziewczyny Hej nanana, hej nanananana bo ty lubisz nektar z banana Hej nanana, hej nanananana bo ty, bo ty lubisz nektar z banana Dużego banana masz w głowie Ja to wiem Słodki ananas O tak, oł je Obierasz skórkę Rozpływa ci się w buzi Shake bananowy nigdy ci się nie znudzi Hej nanana, hej nanananana bo ty lubisz nektar z banana Hej nanana, hej nanananana bo ty, bo ty lubisz nektar z banana Banana! Nektar z banana! Hej nanana To co maleńka wolisz: banana, ananasa, a może jednak A mam cię robaczku, hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda tanczy jak szalona;) ale moj niespelna 3 letni(konczy za 4 miechy) syn lubi ten kawalek:) i chodzi po domu i spiewa "juda tanci jak szalony.kic***ici to jest ona.;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam mialo byc k.i.c.i , p.i.c.i ..nie wiedzialam ze ocenzuruja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale może nie włączajmy tekstów disco-polo po to jest bezsens zamierzony, o to chodzi w tych tekścikach, to jest ich sedno, a ci co je piszą dobrze wiedzą, że to są pierdoły ale wpisują się w konwencję. Mówimy o ludziach którzy myślą, że robią nie wiadomo co, a wychodzi kaszana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(...)Żadnego końca świata dziś nie bedzie bo w Tokio jest juz jutro XD (...)najpiękne dla mnie są oczy twe oczy twe XD (...)a ty jestes moją LEJDE XD polo tv- skarbnica takich tekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakończymy smutny shopping Sztucznych, galerianych szczęść.... Budujemy nasz dom na piasku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sep miłości :D ? Skoro o Dodzie mowa, mnie rozwala bad girls i f**k it z fokusem. W ogóle tak się tym kawałkiem zeszmacił, że żal . Piosenki Herbuta z wkreconych nie znoszę, ale napraw jest swietna. Jednak jak dla mnie najgorsza z najgorszych to jolka, jolka z aautobusu arabów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tytułu ani wykonawcy , ale jakiś czas temu w radiu czesto leciał kawałek o chłopaku, który wpadł w sidła fb . W tekście jest taki fragment "diagnoza dla pacjnta: usunięta lewą nerka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
co do jolki ,to trzeba zapoznać sie z geneza tego utworu,on nie jest wcale pozbawiony sensu,autobus arabów to metafora do wielu zagranicznych kochanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufffff....a juzem myslala,ze jakas niekumata jestem,wprawdzie matura zaliczona na pięć ;-) Jak dla mnie ...,,sępie miłości" i ogolnie teksty Ich Troje....no po prostu....yyyychhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem chcesz się pozalic, ale nie masz do kogo... Co za bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×