Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzena Katowice

ZYRTEC i MUCOFLUID podać czy nie?

Polecane posty

Gość Marzena Katowice

Moje dziecko rano chrumka, chrapie, kaszle i dziwnie sie zachowuje. Byliśmy u pediatry i przepisał ZYRTEC i MUCOFLUID. Myślałam, ze jest chory, ale NIE JEST. Lekarz Osłuchał dokładnie i jest zdrowiutki, lekarz twierdzi, że to może być od centralnego, bo u Nas faktycznie gorąco i sucho, ale te leki i ich skutki uboczne mnie martwią. Moje dziecko ma 3m-ce Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 576855788585
ta bedzie latała po lekarzach jak walnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyretc jest bardzo bezpiecznym lekiem. Prowadzono badania w kierunku ustalenia czy jego przyjmowanie nie uszkadza śluzówki narządów wew itd. Nasza alergolożka powiedziała, że można go brać przez wiele lat i nie będzie problemu. A mucofliud to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam asia
Wiesz nie obraź sie, bo wiem ze sie niepokoisz, ale wczoraj juz zakladalas temat, wiec czemu go nie kontynuujesz. Lekarzem fakt nie jestem ale pisalam ci ze to bedzie od kaloryferów. Teraz sama juz w zasadzie nie rozumiem czy jestes zadowolona ze dziecko jest zdrowe czy nie. Co do leków to faktycznie nie sa niebezpieczne, ale moim zdaniem wystarczyło by to co juz raz pisalam, co do zmiany lekarza jak sugeruja wyzej to skoro masz watpliwosco to mozesz to jeszcze z kims skonsultowac. Ale nie wymagaj od nas bysmy tutaj spowodowaly ze twojemu dziecku bedzie lepiej, mozemy jedynie dawac rady do ktorych ty zreszta sie nie stosujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz nawilżacz powietrza ?? nie zwykłe pieluszki na grzejniku tyko nawilzacz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Katowice
Już mam nawilżacz i faktycznie jest dużo lepiej, ale jeszcze nie super. Podawać zyrtec do czasu aż bedzie całkiem dobrze? ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my podawalismy zyrtec, dzieki niemu zeszly z buzi okropne zmiany, jakie mial synek. dostawal go jakies 3 miesiace, potem odstawilimy, bo lekarz powiedzial, ze jednak nie ma alergii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×