Odpowiedz na ten temat

Koszule męskie

• Dalera 2010.11.01 [21:41]
    Jakiej firmy koszule męskie polecacie?
  • gość 2014.11.03 [09:29]
    Koszule Verdi
  • gość 2015.03.02 [10:25]
    Świetne koszule męskie są na stronie allinside.pl. Mi się najbardziej podobają błękitne oraz w kratkę, są cudowne
  • gość 2015.04.01 [11:49]
    Mogę Ci polecić fajne koszule ze strony allinside.pl, często tam kupuję różnego rodzaju rzeczy od ubrań po elektronikę i jest okey
  • gość 2015.04.01 [13:02]
    Zobacz w sklepie Recman http://recman24.com/sklep/pl/recman
    Modne,eleganckie koszule i do tego wszystkiego polskie. Bardzo dobre gatunkowo
  • gość 2015.04.01 [19:48]
    Najlepsze jakościowo są levisy, lee i wranglery. tu jest dobry wybór - http://bejeans.pl/on/odzie/koszule.html moj chlopak super w nich wyglada usmiech.gif
  • moniq19 2015.04.01 [19:50]
    w carry są przyjemne, mąż je lubi
  • gość 2015.04.01 [20:00]
    Carry to żenada; najgorszy sort w rodzaju Primarka. Fatalna jakość, krój, wykonanie.
    Jeżeli chodzi o chińczyków (allinside, aliexpress) to są tam tylko najbardziej typowe rozmiary i sylwetki; kupienie koszuli na przykład wysoką i szczupłą jest niewykonalne, a nawet jeśli sprzedający zapewnia, że będzie pasować to nie pasuje i leży koszmarnie.
    Mam i używam na bieżąco ok. 40 koszul. Mój rozmiar to 188-194/39.
    Z doświadczenia najlepsze pod względem kroju i jakości są: Wólczanka, Vistula, Lambert, Emanuel Berg. To jest średnia półka; kupuję je na wyprzedażach, bo w "normalnych" cenach mnie nie stać. O droższych markach nie wspomnę.
    Mam również dwie koszule Calvina Kleina; jakość ok, ale na moją sylwetkę nie pasują (M które są ok, w ramionach są niestety za krótkie, L-ki natomiast są za szerokie)
  • Mirka4960 2016.01.14 [11:51]
    Ja polecam koszule z http://sartoriagemelli.com/ Mój mąż ma jedną taką, ale to zdecydowanie najlepsza koszula w jego szafie! I pod względem jakości i wyglądu!
  • gość 2016.01.14 [12:08]
    firma o ile nie ma loga na pol koszuli (co jest wsia) to ma najmniejsze znaczenie. najdrozsze firmy maja tez kiepskie koszule jak i dobre.. wszystkie koszule sa produkowane w chinach albo innych fabrykach, wszystko zalezy od technologii produkcji. Najwazniejsze poza tkanina i splotem jest wykonczenie. Szwy i guziki. Szwy zwlaszcza na kolnierzu i mankiecie powinny miec duzo.. nie wiem jak to nazwac przeplotow? o wiem, powinny byc gesto tkane. Obejrzyj rozne koszule tansze i drozsze to zrozumiesz ocb, na mankiecie to samo. Do tego obejrzyj wszystkie inne szwy i laczenia elementow koszuli. Guziki jezeli to koszula wizytowa powinny miec dodatkowa warstwe materialu ktora je zakrywa. Guziki jak pociagniesz i sie przyjrzysz to powinno wygladac jakby ktos pod guzikiem 10x zakrecil nitka, a nie byle jak przyszyte ze dynda. Reszta to detale np poszewki na fiszbiny w kolnierzu
  • gość 2016.01.14 [12:10]
    poza tym co napisalem to najwazniejsze jest zeby koszula lezala na Tobie, bo nie jest przeicez na zamowienie... i tylko tym sie warto kierowac
  • Słonko92 2017.01.30 [10:11]
    Hej. Niedługo mój narzeczony ma urodziny i od łuzszego czasu myslę co mu kupić. Wpadłąm na pomysł z koszuląusmiech.gif Ale jakąś elegancką . On lubi z białymi mankietami i kołnierzykiem. I takie właśnie znalazłam na stroniewww.cozacena.pl W porównywarce cen za markwoe koszule można naprawdę niewieel zapłacić.
    edytowano 2017.01.30 [10:22]
  • bogusiaz 2017.02.20 [18:09]
    Jeżeli szukasz jakiś ciekawych koszul to ja polecam Ci zajrzeć do nich http://www.diversesystem.com/kolekcja-meska/k oszule.html#1 bo mają bardzo ciekawe i modne koszule. Myślę, że dopasujesz coś odpowiedniego usmiech.gif
  • Ombre_Clothing 2017.05.19 [15:18]
    Jeżeli mowa jest o męskich koszulach to my polecamy się w 100%! Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Znajdziecie u nas spory wybór koszul → eleganckich oraz tych bardziej codziennych. A wszystkie produkty możecie dorwać w naprawdę niskich cenach.
    Zajrzyjcie do nas i przekonajcie się sami →www.Ombre.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...