Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracująca w Warszawie

prezent dla pracowników - ciekawy pomysł

Polecane posty

Gość pracująca w Warszawie

W tym roku mój szef wpadł na świetny pomysł i zamiast bonów do supermarketu, wykupił wszystkim pracownicom bony na wizyty w fajnym salonie piękności w Warszawie. Przyznał mi potem, że trochę się bał, jak będzie reakcja. Ale Panie przyjęły pomysł z entuzjazmem i już nie mogą doczekać się wizyty. Jeśli ktoś chce podarować pracownicom podobny upominek tu jest link: http://www.dlaurody.pl/ar-198-Oryginalny%20prezent%20na%20%A6wi%EAta nie wiem, czy oferują jakieś zniżki jeśli kupuje się więcej, tego szef mi nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 30
ja bym się cieszyła gdyby mój szef na coś takiego wpadł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Ci zazdrościć takiego szefa. Mój by nie wpadł na taki pomysł. W końcu coś dla mnie by było a tak znów pewnie dostanę bony do marketu i wszystko pójdzie na jakieś duperele o których chwilę po świętach nie będę pamietać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaMarija
już kilka razy widziałam Twoją reklamę Twojego salonu na Kafeterii;) Jest mnóstwo innych, znacznie tańszych salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salon piękności
a Mężczyznom w firmie też taki bony wreczył? Na pewno sie uciszyli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehhe
no właśnie reklama jak nic :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowanaa
Pomijając fakt spamowania: jakby mi ktoś (nieważne kto) wręczył taki bon, to wręczający zobaczyłby wszystkie gwiazdy i galaktyki. To jak kupić kobiecie krem przeciwzmarszczkowy - w podtekście: zrób coś ze sobą bo patrzeć nie mogę. Bardzo marna spam-reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utamita5
Ciekawy prezent dla pracowników to niekoniecznie bon do kosmetyczki czy krem przeciwzmarszczkowy. Jak chcesz kupić oryginalny i elegancki prezent dla pracownika, by go docenić i zmotywować, to poszukaj na http://experiago.pl/prezenty-premium/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym prezentem dla pracowników są dodatki z galanterii skórzanej np.pasek dopasowany do wymiarów pracownika, paski mogą być w kolorach firmy lub loga, zapakowane w ozdobne opakowanie tj. http://alkapask.pl/zestawy-upominkowe.html Realizujemy zamówienia indywidualne i firmowe w atrakcyjnych cenach na www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik11
może po tablecie? na avans.pl nie wyjdzie to drogo a ucieszą się na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Ja właśnie szukam prezentu dla moich pracowników... W zeszłym roku dostali karty z kasą na dowolny cel ale w tym roku chciałabym postawić na coś innego. Trafiłam na http://taakiprezent.pl/pl/dla-firm i zastanawiam się nad voucherami do SPA lub na tor wyścigowy dla Panów. Jak myślicie spodoba im się? Kartę do banku tez pewnie dorzucę ale z mniejszą kwotą niż ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tokantis
Polecamy kosze świąteczne - prezent, który każdemu przypadnie do gustu. Więcej o koszach delikatesowych: http://www.wyślijprezent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdcneskjhf8rfhiejmsa
chce pracowac w firmie, która daje prezenty pracownikom na święta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burkowski
a co myślicie o takim prezencie żeby wykupić pracownikom jakiś kurs językowy?? chce podnieśc ich kwalifikacje no i jest to inwestycja w firme...jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burkowski bardzo db pomysł. u nas szef też tak chciał i wykupil rok temu już kazdemu lekcje w akademii jezykowej w trójmieście, ale z 10ciu pracowników na kursach zostało nas tylko 3 osoby... no ale to juz kwestia indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonik000
tez uważam, że taki kurs to dobry pomysł i na pewno inwestycja w firme. niektóre szkoły nawet kierują swoją ofertę bezpośrednio dla biznesów. u nas korzystamy z oferty szkoły Lincoln (kraków) i jeszcze nam sie udało bo takie szkolenia są dofinansowywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timmon6
W naszej firmie tez mocno eksploatujemy Lincolna ;). Szczególnie że jest nas trochę, więc lektorzy mają pelne rece roboty :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny pomysł na prezent na prezent świąteczny dla rodziny: www.allegro.pl/grawerowany-walek-do-ciasta-36-unikalnych-wzorow-i6600881862.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×