Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy ktoś to stosował

Asystor slim?

Polecane posty

Gość Czy ktoś to stosował

Działał na was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę od wczoraj. zmniejsza apetyt, to na pewno, i chyba dobrze reguluje trawienie, ale tego dowiem się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam 3 dni temu ale dzis zaczelam dopiero, zobaczymy , czy zadziala dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś to stosował
tak pytam-chciałam porównać.Jutro będzie tydzień jak biorę.Mi pomaga.Nie myślę tak o jedzeniu.Nie jestem głodna i co najważniejsze jak mam na coś ochotę to mogę się opanować:).Ba nawet niektóre potrawy mi śmierdzą i to mi skutecznie obrzydza jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala zeby apetyt sie zmniejszyl :) zeby sie zoladek po nich skurczyl to juz by bylo git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żołądek się nie kurczy od tabletek, tylko trzeba zmniejszyć porcje posiłków. ja po nich nie odczuwam głodu wieczorem a wcześniej miałam napady właśnie wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś to stosował
Skoro na mnie podziałało to na ciebie też:).Brałam lineę,aqua slim nie pomagało.Ale to było Jakieś 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lineę i ja brałam. ale po asystorze inaczej się czuję... nie wiem jak to opisać nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś to stosował
mjluska-widzę że pięknie schudłaś:D.Gratulacje.Jak tego dokonałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś to stosował
Tak jak piszesz.Zupełnie inne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sie nie skurczy od tabletek ,,,ale tak sobie pomarzyłam ;) hehe ja tez bra lam linee juz pare razy i aqa slim i jeszcze jakies bio cla, i tez nic prawie nie dalo zobaczymy co po tym dajcie znac za pare dni jak dziala ja tez dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu odstawiłam słodycze, białe pieczywo, tłuszcze, jem częściej i mniejsze porcje, dużo warzyw i owoców, dużo pije, troszkę ćwiczę (jak mi się chce) jem zdrowo, nie opycham się byle czym. aha i rano węglowodany a na kolacje białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po dwóch dniach odczułam różnicę w samopoczuciu, i trawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc ja się ważyłam wczoraj, i chciała bym bardzo wytrzymać do poniedziałku lub chociaż do niedzieli, żeby nie stawać na wadze. wcześniej ważyłam się codziennie a teraz dobrze by było zobaczyć efekt na tych tabletkach. liczę na 1,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś to stosował
To może sobie utrzymamy ten topik?Ja podobnie.Całkowicie zrezygnowałam ze słodyczy,chleba,jakiegoś śmieciowego jedzenia.Piję tylko wodę,dzisiaj trochę tymbarka wypiłam.dużo warzyw.Dzisiaj jest 8 dzień diety i warząc się po 6 dniach miałam minus 2 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś to stosował
To może sobie utrzymamy ten topik?Ja podobnie.Całkowicie zrezygnowałam ze słodyczy,chleba,jakiegoś śmieciowego jedzenia.Piję tylko wodę,dzisiaj trochę tymbarka wypiłam.dużo warzyw.Dzisiaj jest 8 dzień diety i warząc się po 6 dniach miałam minus 2 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja:).Lubię wodę.Oczywiście bez kawy też się nie obejdzie i bez herbatki czasami.A muszę z tym walczyć bo się uzależniłam już chyba od teekanne zimowej z cynamonem hehe.Wcześniej piłam po 3-4 dziennie :P Ja nie mam pojęcia dlaczego nagle tak przytyłam.W trzy miesiące.A przecież nie pakowałam w siebie jedzenia na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim celem jest 65kg a jeśli się uda to postaram się do 60 dojść. a nigdy szczupła nie byłam. przed ciążą ważyłam ok 77kg, więc jeśli schudnę będę w 7 niebie!!! ja proponuję pić zieloną herbatkę no i czerwoną, kawkę też można :) ja pije codziennie rozpuszczalną z mlekiem 0,5% i słodzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą warzyłam tyle co teraz ale byłam szprycha.W talii miałam 69 cm w biodrach troszkę ponad 90.A teraz o matko!!Nawet jak miałam te 67 kg nie wyglądałam tak dobrze bo miałam w talii 75 a teraz mam 79-80.Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam?Ja się zważyłam rano i już mam 3 kg na minusie:D.Jestem zadowolona.Dzisiaj 9 dzień odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Ja od dwóch miesięcy stosuje AsystorSlim , trochę ubyło , ale szału nie widać.Hamuję chęć na słodycze ale dieta mż musi być , bo bez tego nic nie będzie.Trochę ruchu też by na pewno pomogło w utracie wagi , czyli nic nowego, takie same zasady jak przy każdej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiejś specjalnej diety nie stosuję.Jem mniej i tyle:)Jak mam na coś ochotę to troszkę skosztuję.Kolacja do 17.Potem nie jem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaas
ile te tabletki kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro są nie drogie bo ok 28-30zł, ale w aptekach są różne ceny, u mnie w mieście ceny wahają się od 38zł do nawet 47zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
należy pamiętać, że tabletki są suplementem diety, same cudów nie czynią, i u każdego działają inaczej, u mnie super działają na trawienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajak u was z ćwiczeniami?Ja to w sumie 3 razy dziennie po posiłku.Brzuszki,rowerek,przysiady.I nie wiem jak się reszta nazywa.Jedno to łokciami dotykam kolan a drugie leżę na boku i podnoszę jedną nogę potem zmiana na drugą.Nie mam pomysłu na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×