Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy ktoś to stosował

Asystor slim?

Polecane posty

czyli działa i jest okey :) ja spadam - do jutra :) milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Dziewczyny ja mam takie same spostrzeżenia jak wy.AsystorSlim jest bardzo dobrym wspomagaczem , bez niego nie dałabym rady.Przeszła mi ochota na słodycze, więc ich nie jem i chudnę.Poza ty przemiana materii lepsza samopoczucie lepsze , więc coś w tym jest. Ja już jestem w połowie drugiego opakowania i się zastanawiam , czy nie kupić trzecie opakowanie. Wiadomo , że trzeba ograniczyć jedzenie, bo jak ktoś się będzie objadał to efektu nie będzie , w końcu te dostarczone w nadmiarze kalorie muszą gdzieś pozostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja chyba w sumie wezme 3 opakowania, zeby wlasnie odzwyczaic sie od slodyczy i nie podjadac na noc , zeby organizm sie przystosoal , bo mysle ze 1 opakowanie to malo ja dopiero pare dni 1 opakowania ale juz jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! I_/c Przychodzić na kawkę:)!! Jak tam u was?Ja jakoś ciągnę:) 11 dzień dzisiaj.Zawsze najpierw chudłam z brzucha ale teraz jest inaczej bo z brzucha mi raptem 4 cm spadły a le z tyłka lecą bardzo szybko. Anisss-a powiedz mi ile schudłaś przez ten czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene ja też się zaopatrzę pewnie w więcej opakowań tylko poczekam aż mi pieniążki na konto wpłyną bo kupuję z allegro a nie chce mi się bawić w płacenie na poczcie.Tak zapłacę i mi do domu przywiozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zjem o 18 kolacje i zazyje go to juz nie jestem glodna wiec dziala chocby na zmniejszenie apetytu a przez to sie nie je na noc i chudniemy :) ja tez zakupie jeszcze 2 jak skoncze to co mam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea71
Biorę Asystor 7 dzień. Startowałam od 72 kg:(. Zamierzam zważyć się w niedzielę rano. Po przeczytaniu Waszych wpisów uświadomiłam sobie,że po tych tabletkach w miarę regularnie i bezproblemowo chodzę do toalety. A to już spory puls. Z apetytem to tak różnie bywa. Zastanawiam się nad podwojeniem dawki , czyli dwie tabletki rano i dwie wieczorem. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole po1 rano i 1 wieczor, za to przez 3 miesiace, pije tez ocet jablkowy ( jak sobie przypomne;p) ktos tu pisal wyzej ze bierze 3 rano i 3 wieczor ale nie wiem czy to nie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea71
Po 3 to tez mi się wydaje, że troszkę za dużo ( ale to indywidualna sprawa). Natchnęło mnie,żeby spróbować po 2...hmm, muszę to przemyśleć. A ten ocet jabłkowy to kupujesz w sklepie, czy w aptece. Ile tego pijesz i z jakim skutkiem? Pytam, ponieważ nigdy tego nie brałam pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zapominam pic powinno sie pic 3 razy dziennie 1 na czczo i potem przed posilkami jakies pol godziny przed- ja kupuje taki lepszy ( lepszej firmy, jest drozzszy ale lepszy w smaku,) bo te tanie to mnie na wymioty zbieralo fujj ja kupuje teraz bialy kolor , bo sa tez takie czerwone, brazowe, ale musze zazcac piz znowu 2 lyzki plaskie na szklane wody- 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewuszki :) ja mam dziś zły humor, a mianowicie ważyłam się :/ dziś pokazało 75kg :( nie mam pojęcia od czego takie wahania :( może mi cm lecą, bo słyszałam,że czasem tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 witaj bardzo m ozliwe ze tak jest , moga ci leciec cm a nie kg , bo ty duzo cwiczysz daltego ja mam w stopce wage i wymiary i co tydzien sprawdzam to i to zmierz wymiary i je porownuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ile ci poleciało kg w 1 fazie? wiesz też jestem na 1000kcal a myślę o SB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam to na twoim topiku :) przeczytaj tam :) ja teraz jestem drugi tydzien na sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje tu jeszzce ja prawie 5 lat temu schudłam z 70 kag na 54,5 kg w 2, 5 miesiaca, kazda faza 2 tygodnie, nie przedluzalam zadnej jedynie na 3 ( jako ona jest na cale zycie ) bylam potem non stop i tak sie dlugo tzrymąłm bez jojo ,az sama sobie na to zapracowalam w tamtym roku na wakacjach, potem byl dukan , po nim 4 fazy przeszlam schudalm a potem znowu z walsnej winy sie opychalam slodyczami teraz to ostsnia moja dieta mam dosc tych diet. po sb 3 faza no i mniej jesc taki mam cel teraz w tydzien zlecialo mi 3 kg, jeszcze 2 kg i mysle ze we wtorek sie uda ( wazw=enei) ,mimo ze mam @ czuje ze w pasie znowu mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbijam mamy prawie taką samą wagę :) więc ja też proponuję sb :) co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbijam nie daj sie prosic - ;)schudniesz szybko i brzuszek jest plaski po sb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj o brzuszek trzeba dbać! mój po ciąży wyglądał strasznie :/ myślałam, że jak schudnę to będzie wisiał bo są rozstępy. ale dbam o niego, pilingi i masaże balsamem ujędrniającym :) i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę z miłą chęcią tylko.. Po pierwsze nie znam zasad Po drugie co jeść? Po trzecie potrzebuję jadłospisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×