Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy ktoś to stosował

Asystor slim?

Polecane posty

przykładowo co mogę jutro zjeść. pomóż mi ułożyć nowy jadłospis proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pisze ze kawa i herbata bezkofeinowa ale z tego co wiem to dziewczyny pija kawe normalna i chudna ja tez pije teraz , poprzednio nie pilam ( wtedy co bylam pierwszy raz na sb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1)-mozarella light, sok wielowarzywny 2)- 25 szt pistacji 3) galaretka z indyka 4)- 2 plastry szynki, liscie salaty, pomidor 5)- zupa jarzynowa ( 6 warzyw) zasypana soczewica czerwona na filecie z kurczaka 6)- galaretka bez cukru ja jem np tak ale twoje menu tez jest dobre tylko nie wiem czy ten kefii chcesz czy nie , bo jak nie to mozesz go zastapic jakims deserkiem z ricotty np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz nawet cala kalori sie nie liczy jesz ile chcesz tylko dozwolone prodykty 1) jajecznica z 2 jajek na sucho, pomidor, 2 plastry szynki z piersi z kurczaka , 2 plastry polędwicy łososiowej sok warzywny 2)- troszkę orzechów wloskich, pestek dyni i slonecznika 3)- bigos sb 4)- 2 plastry serka light, sok pomidorowy 5)- babeczki jarzynowe plus salatka z parryk ( 3 rodzaje, cebulka i ogorka kiszonego) 6) serek ricotta z olejkiem waniliowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) ułożyłam sobie jadłospis na 2 dni ale wzbogacę go o sok pomidorowy i warzywny. a galaretkę jesz normalną owocową tylko bez cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie/ z herbat owocowych plus slodzik i zelatyna bo moglaby byc taka bez cukru ale nie moge jej nigzdie kupic ale ta mi tez smakuje :. ja spadam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam ten link co dałaś i strasznie dużo tego jedzenia:)Już mi się w głowie czerwona lampka zapaliła ale stwierdziłam że przecież kobiety na tym chudną to co ja świruję hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko będzie z tym nabiałem :/ no ale to tylko 2 tygodnie i mam nadzieje,że wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spicie? na sb trzeba jesc okolo 2000 kcal , tzn nie liczymy ich ale tyle gdzies wychodzi jak sie je wg zasad jak sie je malo to organizma zaczyna sie b\untowac i pzrestajemy chudnac to fakt- tak dziala ta dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jakiej herbaty robilas/ ja robie z tal=kiej s,=lim odchudzajacej greipfrutowej , czasem z zurawinyi malin robie takie mocne ok 8 - 10 saszetek na litr wody i zelatyna na 1 litr wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie ma znaczenia tylko pytam sie bo piszesz ze pyszna i chcialam tez z takiej zrobic bo mi sie moje smaki znudzily :) kupie ja jak bede w biedronce , dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne sa mocniejsze inne salbsze a to odbija sie potem w smaku :) sa tez z owocow lesnych to sprobuje w ktorys dzien :) i poziomkowe tez moga byc dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak będę w biedronce następnym razem to kupie owoce leśne, tak mi to posmakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet jak nie bylam na diecie to robilam sobie takie zeby nie pzrytyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dukanie robilam z coli light tez pyszne bylo . albo mrozilam cole light i robilam sobie lody ztych herbat mozna soebie tez zrobic loda albo taki deser z serka riccotty i galaretka zmiksowac dodac deko zelatyny i dac do lodowki ipotem po zastygnieciu dac reszte galaretki na wierzch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze obym tylko schudła na tej diecie. wcześniej jadłam do 1000kcal a teraz dużo więcej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam ci pzrepis na deser z ricotty jutro go bede robic na deser krem kawowy z ricotty 1/ serka ricotty 1/2 nieslodzonego kakao 1/4 lyzeczki olejkuwaniliowego slodzik do smaku szczypta kawy typu expresso 4 male kawaaleczki zcekolady wymieszac razem ricotte. kakao; olejek waniliowy i slodzik.podawac schlodzony posypany kawa i starta zcekolada na grubej tarce mozna zamiast kawy dac starta skorke z cytryny lub limonki i zmieniac smaki dla mnie pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy te tabletki pomogły wam w kontroli apetytu. Bo ja chętnie skończyła bym Dukana i dodała wiecej warzyw i owoców, ale strasznie mnie wtedy ssie w zoladku i mam ochotę na słodkie wiec chciałabym jakieś tabletki redukujace to zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam mniejszyn apetyt i jak zazyje po 18 tabletke po kolacji to nie czuje glodu wogole na mnie dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx18
Na mnie działa.. biorę tydzień i zgubiłam 4 kg. Ale to moze dlatego ze mam silną wolę, rano piję kawę, zjem coś lekkiego na obiad, kolacji nie jem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×