Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy ktoś to stosował

Asystor slim?

Polecane posty

ja od dziś staram się po każdym posiłku skakać na skakance, wcześniej skakałam tylko wieczorami. ale teraz chcę więcej, i dołączam brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja kupiłam ten Asystor, bo generalnie kupuję chyba wszystko i sprawdzam, i nie widzę efektów, bo 12 dniach, tzn nawet nic nie odczuwam. Dieta + sport jest. Kupiłam to za 29zł na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też na allegro kupiłam za 25 złotówek:) Dziewczyny ratunku jestem przed miesiączką-jak sobie radzić z zachciankami??Bo właśnie dzisiaj mi się zaczęły.Zjadłam łososia z puszki połowę rana i drugą jakąś godzinę temu.Na obiad wątróbkę.Przegryzłam sobie aż 5 kostek ptasiego mleczka bo nie mogłam wytrzymać.Myśłę że mi to nie zaszkodzi?Już się czuję ociężała,napuchnięta itd.Głodu jako takiego nie czuję,ale zawsze wariowałam przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem przed @ i szlag mnie trafia , masakra , ale musze wytrzmac :) jedynie jem cos co jest dozwolone na diecie ze slodkiego ale sie wkurzam na wszystkich dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) ja się jutro ważę, i mam wielka nadzieję, że coś tam ubyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 ja dzis 2 dzien na asystorze a po 18 nie cj=hce mi sie jesc nawet nie mysle o zarciu , chyba na mnie dziaal :) zwaz sie i pochwal na pewno schudlas , ja mam @ dzis wiec zwaze sie dopiero po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale moze nie bezdie sie podjadac na noc, mnie tak zatkalo a zjadlam tylko serek homo naturalny i tabletke i jestem pojedzona na maksa dziwne no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn tabletki działają na mnie super, ale nie spodziewam się wielkiego spadku wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam do jutra :) fajnie ze mi sie nie chce jesc :) milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz wogole nie mam apetytu po 18 jak zazyje po kolacji super dziala:) a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak zaczyna działac masz zamiar potem nastepne opakowanie kupic? bo w sumie nie wiem iel mozna ? ze 3 miesiace i dosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie działa
odchudzałam sie mialąm zastój w diecie i zaczelam brać i leci waga pięknie, ale ja biorę wiecej niż zalecają 3 tabletki rano i 3 tabletki wieczorem. Nie wiem czy to zdrowe, ale po tym przez cały dzień nie mam wcale ochoty na jedzenie i jem mikroskopijne porcje no i waga leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie działa
No nadal tak biorę. Właśnie zaraz sobie łyknę 3 niebieskie przed kolacją. Od kiedy zaczęłam brać (czyli 3 dni temu) 2,5 kg mi zjechało. A miałam przez 2 tyg zastój na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie mam zamiaru brać więcej niż jest zalecane. ważne, że trawienie jest super, bo dzięki temu brzuszek mam mniejszy, nic nie zalega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko ciekawa jak będzie ze spadkiem wagi, dziś 4 dzień dopiero z asystorem. jutro wejdę na wagę. jeśli coś ubędzie będę szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie działa
Ja tam nie namawiam nikogo. Gdzieś wyczytałam w necie że ktoś brał więcej i miał fajne rezultaty wiec spróbowałam z ciekawości na własną odpowiedzialność. U mnie te tabletki mega mega zapychają. Spokojnie by mi wysarczylo 6 tabletek plus 2 l wody bez jakiegokolwiek jedzenia ale jem oczywiście. Tylko porcje jak dla wróbla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie to jak mamy diete ot nie wiemy na ile schudniemy od tabletek , bo jestesmy na diecie i na niej chudniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene właśnie też tak się kiedyś zastanawiałam jak to właściwie jest... czy tabletki faktycznie pomagają zrzucić kg, to że zmniejszają apetyt i pomagają w trawieniu to wiem :) ale co do spadku wagi...hm. się okaże po dłuższym okresie zażywania. wcześniej miałam zastoje wagi, może teraz ich nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popijam sobie właśnie zieloną herbatkę grejpfrutową :) tak myślę może by jeszcze poskakać na skakance... bardzo bym chciała jutro znów zobaczyć mniej na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co , mysle ze one dzialaja tak walsnie ze nam zmniejszaja apetyt , reguluja trawienie, i przez to chudniemy bo mniej jemy po prostu wspomagaja odchudzanie niektore działaja tylko jak sie cwiczy wiec chyba o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się cieszę, że codziennie się już załatwiam. i wiem, że to od asystora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×