Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dhalii

Co się stało z nasza dietką???

Polecane posty

Dziewczyny, czy ja już jestem ślepa czy nie ma naszego topicu?? Już chyba ze 4 razy przejrzałam tematy i nie mogę go znaleźć :( Marie, Margoleńka, Kociaa, odezwijcie się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, dlaczego wykasowali nasz temat?? Myślałam, że tylko ja go nie mogę znaleźć... :( szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez go szukam i szukam. Kurcze o co chodzi. Ostatnio co sie wpisywalam to okolo 19stej. Powinnismy byc na pierwszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taką nadzieję :) no cóż chyba musimy zaczynać od nowa... ale damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii! No to lecimyod nowa,szkoda troszke,bo juz sie tak rozkrecilysmy na tamtym.Ale ten tez bedzie fajny:)glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) to będzie taki nasz nowy rozdział w dietkowaniu :) Mam nadzieję, że rozręci się tak jak tamten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy rozdzial w dietkowaniu!dobre Dhalii🌻 Drugie podejscie,mam nadzieje,ze tego juz nam nikt nie skasuje. Niech dietka bedzie z Nami! Dhalii Margolenka Kocia Ania Krusinka Dobranoc i do jutra 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) Niech Dietka będzie z Nami :):):) Do jutra dziewczynki :) Mam nadzieję, że nas znajdziecie :) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki :) ja już jestem po śniadanku, idę się teraz uczyć, bo jutro ostatni egzamin :( strasznie się boję :( Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ,widze,że mamy nowy topic..i może to dobrze bo może się więcej dziewczyn dolączy i będzie nas więcej:) ja na chwilkę tylko weszlam ...musze uciekać do pracy...u mnie wszystko w porządku ,zjadlam dwie kromeczki chleba razowego z twarożkiem i pomidorkiem...oczywiście kawa obowiązkowo czarna,gorzka...i tyle...pożniej tylko jabluszka..a wczoraj talerz barszczyku z 3 ziemniaczkami ,owsianka z mleczkiem 0,5% i jablka ...oraz rodzynki...wazę 2kg więcej ale mam nadzieje,że to dlatego gdyż mam mieć lada dzień okres...mam nadzieje,żę to dlatego;]....Okej dziewczyny odezwę się jeszcze ..Buziaki.i pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Wielka szkoda że nam topik skasowali, 29 stron poszłooooo... ale nie damy się i zaczynamy od nowa!! dhalii masz rację to bedzie nowy rozdział w odchudzaniu :-) Ja już jestem po obiedzie ( buraczki i 1 kotlecik mielony) Musze wysprzątać mieszkanie- super cwiczenie :-) no a potem zrobię parę brzuszków, poskacze na skakance. Miłego dnia Pozdrawiam serdecznie papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Nie mam dzisiaj czasu na pogaduchy - wybaczcie mi. Kocia fajnie,ze nas znalazlas🌻 Musze juz uciekac,mam kilka spraw do zalatwienia. Bede wieczorem Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tylko na sekundkę ,mozę jutro się zjawię też....mam nadzieje,że ostro walczycie..;]..ja jestem po talerzu zupki...a za chwilkę zjem sobie platki owsiane z mleczkiem[taką papkę mam]...i jabluszka..i koniec...zakupilam sobie też rodzynki,slonecznik luskany gdyby mi się chcialo podjadać przez dzień czy wieczorem...zauwazylam,żę ja musże coś niemalże ciągle jeśc..przegryzać,więc te sloneczniki czy rodzynki są dobrym pomyslem ...dziś z ciekawości weszlam na wagę i ważę tyle ile wazylam wcześniej..czyli 66kg...dostalam dziś okres i poszly 2 kg w doł....dobrze,że to przez to waga wskazywala 2 kg wiecej...to tyle..Trzymajcie się i piszcie...pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ale dzisiaj mialam zalatany dzien:) To dobrze,troszke pewnie sie zrzucilo:) Dziewczyny odnosnie do pani Cenzor. To jakas wielka lipa.Przykro mi,topik zostal przez pomylke wykasowany.Cyrki sobie robia czy co! Dobra juz nie bedziemy na ten temat mowic.Mamy nowy topik!!Tylko niech nas teraz sprobuja wykasowac,to nie recze za siebie😠 Margolenka i Ania sie nie odezwaly.Szkoda:( Nie pilam jeszcze dzisiaj czerwonej herbaty ide sobie ja zrobic. Chce ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marie ja też właśnie piję- więc na zdrowie!!!!!! Oj ja jestem na siebie zła, bo dzisiaj trochę poszalałam ze słodyczami. Wiecie co, najlepiej nic słodkiego nie mieć w domu, to wtedy nie kusi :-) jak wam pisałam wcześniej sprzątałam, ale ćwiczenia już odpuściłam. Miłego wieczorku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Właśnie zrobiłam sobie małą przerwę w nauce ... jeszcze tylko ten jutrzejszy egzamin... nienawidzę uczyć się logiki :( bleee Ok przestaje już narzekać, dzisiaj nawet trzymałam się dietki :) jeszcze tylko wieczorkiem poćwiczę i będzie dobrze :) Pewnie mnie już dzisiaj nie bedzie więc Zyczę Wam miłej nocki, jutro rano jak bede miała czas przed egzaminem to się odezwę, a na razie zmykam dalej się uczyć :( Kurcze ale mam taki stres że sobie naet nie wyobrażacie :(:( Do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem tak zmeczona,ze szok. Ale musialam do Was dzisiaj jeszcze zajrzec. Krusinka🌻tak to jest z tymi slodyczami,ze kusza.Lepiej nie trzymac ich w domu.Tylko ja bardzo nie lubie jak ktos nieraz do mnie wpadnie na kawe a ja nie mam nic do tej kawusi. Zawsze trzymam paczke ciastek w szafce(ze niby dla gosci)a potrafie wyciagnac i cala paczke opedzlowac:( Dhalii🌻trzymam jutro kciuki za egzamin:) Margolenka i Ania sie nie odezwaly.troche sie martwie o nie. Uciekam spac,bo padem ze zmeczenia Dobranoc🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! No w końcu znalazłam czas, żeby coś skrobnąć :) Wkurzyłam się na maxa, jak zobaczyłam, że skasowali nam topic! No ale nie ma co narzekać... mamy nowy i jest ok :) Dzisiaj zjadlam bardzo mało, bo nawet nie miałam czasu... Najpierw praca, później zakupy i na koniec fryzjer... Zmęczona jestem. Zaraz będę szła lulać... Dziewczyny nie będzie mnie przez kilka dni. Jutro wyjeżdżam z moim Dawidkiem do Międzyzdrojów! Wracam we wtorek wieczorem! Będę za Wami tęskniła :( Mam nadzieję, że topic nie padnie! Trzymajcie się Kochane! Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolenka jestes to suuuuper! Szkoda,ze wyjezdzasz,no coz. Udanego urlopu z ukochanym:) Wracaj do nas szybciutko! No my juz sie postaramy,zeby topik nie wymarl. Prawda Dziewczyny? Jeszcze brakuje Ani. Aniu!!!zauwaz nas w koncu. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wpadłam, żeby się z Wami pożegnać na te kilka dni! Za chilkę juz wyjeżdżam... W końcu odpoczne trochę... Dietki na pewno będę się trzymała. Już mówiłam Dawidowi, że na nic mnie nie namówi! Jak dietka , to dietka, bez żadnych grzeszków! No to chyba tyle. Trzymajcie się Dziewczyny 🌼 Dhalii trzymam kciuki za Twój egzamin! Będzie dobrze :) Pozdrowionka dla wszystkich ❤️ Do wtorku... Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dhalii daj znac jak Ci poszedl egzamin. Ide zaraz na zakupy.Musze kupic troszke owocow,bo w domu nic nie mam. Trzymajcie sie i do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! Dhalii jak tam egzamin? U mnie z dietą ok :-) Pozdrawiam Odezwę sie wieczorem papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) właśnie wróciłam do domu z Krakowa ... na szczęście już po tym okropnym egzaminie ... jak poszło?? no sama nie wiem, strasznie trudny był i nie wiem czy dobrze czy źle napisałam, przekonam się za tydzien... Jestem taka padnięta, że zaraz chyba spać pójdę, a jutro muszę wstać o 5 rano :( Więc odezwę się dopiero tak ok 16 :( Miłoej nocki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×