Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dhalii

Co się stało z nasza dietką???

Polecane posty

Hej! Dhalii musi byc dobrze,bo my dzisiaj wszystkie trzymalysmy kciuki za Ciebie. Ania nas jednak nie znalazla - szkoda:( U mnie 4 dzien dietki zaliczony JUHU! Tez jestem padnietam,wiec lece pod prysznic i spac. Dobranoc i kolorowych snow Wam zycze:) Do jutra! 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! KoCiaa Krusinka Dhalii co z Wami? gdzie sie podziewacie? Ja zaczynam dzisiaj 5 dzien dietki. Mam prpblem z piciem mineralnej. Latem to bylo co innego.A teraz jak zimno to jak patrzena wode to mi sie odechciewa.Ide zrobic sobie herbatke owocowa. Odezwijcie sie dziewczyny! Milego dzionka zycze!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy dziewczyny,gdzie sie schowalyscie? Wychodzic i pisac jak tam wasze dietki. Ja dzisiaj zgrzeszylam:( Zjadlam sobie 8 kostek czekolady:( U mnie piekna jesienna pogoda. Idziemy z synkiem na spacerek. KoCia🌻 Dhalii🌻 Krusinka🌻 Meldowac sie i to juz.......... bo bede musiala wyciagnac pasa na Was:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;]...co u Was laski jak sobie radzicie?? ja wlaśnie z pracy wrocilam dopiero...a tu pustki takie jakieś..:( ja teraz nie dam rady być codziennie tutaj bo wiadomo praca...a poźniej nie mam zwyczajnie czasu na neta ale tylko gdy będę mieć wolny komp i chwilkę to obiecuje,że będe się odzywać... Dziś zjadlam kromeczkę chleba razowego z serkiem bialym...gorący kubek warzywny...[pyszne są te zupki]:)) i tyle,a na resztę dnia jakieś salatki albo jabluszka i rodzynki do podgryzania..:) Dziewczynki pozdrawiam i milego weekendu Wam zyczę...ja pewnie pojawię się dopiero w poniedzialek bo w weekend wyjeżdzam za miasto,więc mnie nie będzie...Trzymajcie się...Buźki ..:) aaa Ania co z Tobą??? schudlaś ladnie i pewnie Cię jakiś lovelas poderwał i nie masz już nawet pieciu minut by popisać chwilkę tutaj..:(:P papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i dziś jestem po godzinnym spacerku z malutką ,więc ta moja praca ma jak najbardziej same plusy...więcej ruchu niż dotychczas,więc mam nadzieje,że też dzięki temu uda mi się szybciej coś zrzucić...Gdy będzie tylko ladnie to będe malą zabierać na spacery i będziemy chodzic,chodzić..:):))) Dobra ja uciekam,do spisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Jestem i melduje się posłusznie na posterunku :-) Dziewczyny ja już sama nie wiem co z moją dietką, bo nie wiem czy wogóle mogę to nazwać \"dietką\"- chyba zmieniłam nawyki żywieniowe, po prostu mniej jem, ale wszystko ( nie wykluczając słodyczy hahaha)- trochę ćwiczę. Wydaje mi się że najlepsze jest to, że jakoś tam zmieniłam styl życia. Dzisiaj postanowiłam, że nie będę cały czas mysleć o odchudzaniu, bo to na dłuższa metę jest bez sensu- będę ćwiczyć, jeść jak jem, no i super ważne\" należy polubic siebie i swoje ciało\", nawet jak jest go troszkę za dużo. Oczywiście nie opuszczam topiku, jesteście super i topik musi trwać 🌼 Pozdrawiam Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) ja dopiero do domu wróciłam ( wyszłam po 6 rano ) masakra :/ jestem taka zmęczona, że padam z nóg :( a co do dietki to trzymam się jej kurczowo :):):) i jestem z siebie taka dumna, że już 5 dni wytrzymałam :) Zaraz jadę do mojego Grzesia, więc odezwę się do Was wieczorkiem :) Miłego wieczorku 🌻 Niech dietka bedzie z Nami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widze,ze przestraszylyscie sie pasa:)i wszystkie sie zameldowaly:):):) Super! Ja dzisiaj spedzam wieczor przed telewizorem.Do godziny 23h.Kupilam sobie dzisiaj sucharki.Normalnie po 18h to juz nic nie jem,ale dzisiaj mus. Ciekawe jak tam Margolenka na urlopie.Mam nadzieje,ze trzyma sie dietki:) Ide pod prysznic. Dziewczyny milego wieczoru🌻 Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Co sie z Wami dzieje, jeszcze śpicie :-) Ja już po śniadanku, a teraz zabieram sie za pracę- uuuu chyba pół dnia będę musiała spędzić przed komputerem pisząc dokumentację- mam nadzieję że mi współczujecie :-) No nic, zabieram się do roboty:-( Życzę Wam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Krusinka🌻no ja Ci wspolczuje tej dokumentacji. Dziewczyny!Jak to u mnie w weekend,nie mam ´czasu na pogaduchy.Sprzatam,piore,prasuje,gotuje obiad itd. Ale musialam do Was wpasc na chwilke:) Dzisiaj sie wazylam.Moja waga to 82 kg.Ze mnie to \"kawal baby\".Kurcze jeszcze 5 lat temu wazylam 60 kg.Chcialabym wazyc 70 kg.Trzeba sie brac za siebie.Niech dietka bedzie z Nami! Milej soboty!🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Jak Wam mija sobotni wieczor? Dhalii🌻to pewnie u Grzesia siedzi:)(bo nawet na topik nie wpadnie):D:D:D Krusinka🌻Skonczylas juz pisac ta dokumentacje? Mam nadzieje,ze tak:) KoCiaa🌻do Ciebie mam pytanko.Ile ma lat ta malutka? Napisz tez jak ma na imie. Margolenka🌻pewnie dzis wybiera sie na balety ze swoim Dawidkiem:):):) Kochane - milego wieczoru Wam zycze i dobranoc. Ja jestem tylko z synkiem,bo maz w delegacji:(:(:( Wraca w poniedzialek! 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Przepraszam, że wczoraj nie zajrzałam, ale nie miałam kiedy, bo prawie cały dzień była na zakupach w Krakowie :) no i późno wróciłam,a później poszliśmy prostro na imprezke :) Dietki trzymam się ostro i nie zamierzam się znowu poddać :) A jak u was z dietką?? Życzę Wam miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Wlasnie jest poludnie i z tej okazji,ze dzisiaj niedziela zrobilam sobie kawke(dwie lyzeczki cukru:(wiem,wiem nie powinnam) + 5 ciasteczek.O 14h zjem zupke a na podwieczorek mam grejfruta. Dhalii🌻ja w Krakowie bylam tylko raz.I to bylo w 6 klasie podst.Piekne miasto.Chcialabym kiedys sie wybrac do K-wa i Zakopanego. Jaka u Was pogoda?U mnie ladnie.Synek teraz spi,ale popoludniu na pewno pojdziemy na spacer. Milego dnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda jest ładna :) a wiesz Marie, że ja mieszkam koło Zakopanego :) A w Krakowie studiuje :) Kurcze jest tak pięknie, że aż mi się nie chce siedzieć w domu ... Niedawno zrobiłam sałatkę z kurczaka, może nie całkiem dietetyczną ale nie tak bardzo kaloryczną :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny wlaśnie wrocilam od mojego A.byliśmy u Niego na weekendzik,fajnie było...wczoraj mala imprezka,wypilam pieć piw...oczywiście nic nie jadlam ..bo jakoś gdy piję to nie mam za bardzo ochoty na jedzenie;]...dziś natomiast obiad był wielkiii i wiadomo jak to u teściowej przyszlej...nie da się odmowić więc wmusilam doslownie w siebie i zjadlam ...ale obiadek był pyszny;] mam też pieć kilo jablek więc będę się nimi napychać;] więc weekend zaliczam do udanych pod względem dietkowania:)) siostra A.na odwiedziny przyleciala z Anglii ladnie schudla wazy teraz 63 kg a w cześniej wazyla z 71..więc troszkę jej spadlo...fajnie wyglada laseczka z niej...i tak sobie mysle,że ja tylko albo aż ważę o 3 kg więcej...tak sobie pomyslalam,że jakbym już wazyla te 63kg to nie wygladala bym zle...tylko walśnie fajnie..a wzrostowo jesteśmy takie same;]..więc moj pierwszy cel to jest 63 kg.....jeśli do tego dojdę wyznaczę sobie kolejny cel...malymi kroczkami do celu;].. Co do tej dziewczynki ktorą bawię to na imie ma Hania a latek ma dwa..jest przeslodka...no i duzo mam z nią ruchu...co mi pewnie na dobre wyjdzie;].. Dietkuję nadal..co do ćwiczeń ciezko się mi wziać za to...ale poki co nie jest zle..przede wszystkim dietka!.. Mam nadzieje,że Wam milo mija weekend i bez większych grzechow:) Uciekam ,pojawię się jak tylko będę mieć możliwości...pozdrawiam ,papa,papa:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Dhalii dawaj przepis na te salatke z kurczaka,bo narobilas mi ochoty:)Jak sie kiedys wybiore do K-wa i Z-ego to bedziemy musialy sie spotkac:) Mam jeszcze pytanko do Ciebie.Czy slyszalas o miejscowosci Zwardon(ja tam bylam kiedys na koloni)?Czy to daleko od Z-nego? Kociaa witaj! No to fajny mialas weekend.Hania ma 2 latka.Dzieci w tym wieku sa rozkoszne.Moj ma 14 m-cy.Wlasnie siedzi mi na kolanach i nie pozwala pisac.Zaraz mi wszystko skasuje:( Krusinka dla Ciebie 👄👄👄 No jeszcze 2 dni i Margolenka wraca:):) Dziewczyny uciekam,bo obowiazek matki musze uspac malego. Do jutra!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Kochane!!!!! U mnie wszystko ok- z tą dokumentacją to normalnie masakra, ale na szczęście już mi malutko zostało :-) dhalii zazdroszczę Ci tych zakupów w Krakowie, uwielbiam to miasto, choć dawno nie byłam :-( KoCiaa 3 kilo zrzucić nie jest wcale tak trudno, na pewno Ci się uda!!!!! Marie dzięki za buziaki, całuski dla Ciebie i dzidziusia. Jutro odezwę się dopiero wieczorem. Miłej nocki i jutrzejszego dnia Pozdrawiam Was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 niedawno wróciłam i jestem taka zmęczona, że zaraz się kładę spać. Chciałam do Was zajrzeć i życzyć Wam miłej nocki Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj będę troszkę zabiegana, więc tak dopiero wieczorkiem do Was wpadnę ;) Już jestem po śniadanku, a później jabłka i obiadek :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ale jestem na siebie wsciekla:P Dzisiaj sie zwazylam i 0,5 kg mniej.no to jak to ja,poszlam do sklepu kupilam sobie krowki i ciastka no i wyzerka.Waga spadla,to zamiast dalej mnie to zmobilizowac do dietki to ja sobie pozwalam na slodkosci.Dobrze ,ze maz dzisiaj wraca.Niech on zje to wszystko.Ja nie moge miec nic slodkiego w domu.Od jutra znowu przestawiam sie na dietke. Co u Was? Milego popoludnia🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam powiedziec Dobranoc! Zaraz bedzie moj maz.5 dni go nie bylo wiec sie troszke stesknilam:) Dobranoc i kolorowych snow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marie, nie przejmuj się, ja też dzisiaj troche pogrzeszyłam i teraz tego załuję, no ale cóż jutro zaczynam znowu... :( dzisiaj mam jakiś taki dziwny dzień i humor troche zepsuty, ale sama nie wiem czym... :( no cóż idę spać, może jutro bedzie lepiej, tym bardziej, że mam rozmowę kwalifikacyjną i jak mi dobrze pójdzie to mam pracę... ale szczegóły to dopiero jutro ;) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dhalii! Oj daj Ci Boze tej pracy! Powodzenia na rozmowie:) Jutro nie bede nic jadla,bobede miala zajete rece.Bede mocno trzymac kciuki:D:D:D A teraz juz wracam do meza. Dhalii🌻 Krusinka🌻 koCiaa🌻 i Margolenka🌻 Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki 🌻 Byłam dzisiaj na tej rozmowie ... i wyszłam z niej chyba szybciej niż przyszłam... okazało sie że to jest jakaś firma akwizytorska... no masakra normalnie :( Nie wiem czemu ale złapałam jakiegoś doła :( ostatnio wszystko mnie wkurza i irytuje :( Nic mi się nie udaje i ogólnie jest bezsensu :( Ale Wam życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Dgalii przykro mi,ze z praca nie wyszlo:(:(:(:(:(:(:(:(:( Ja kiedys tez pojechalam do kuzyna na wakacje(Szczecin) i chcialam sobie zarobic.Szukalam w ogloszeniach i poszlam na jedno spotkanie.Oni tylko powiedzieli,prosze przyjsc jutro i wziasc ze soba kanapki.Jak sie okazalo nastepnego dnia,to mielismy chodzic po miescie i sprzedawac kasety CD disco polo.Masakra!Od razu z tamtad zwialam.Teraz to sie z tego smieje:),ale w tedy to dla mnie to byla porazka:( Dziewczyny!Moj maz ma 2 dni wolnego wiec musze go troszke zagonic do roboty.Musi mi naprawic kran i szuflade tam gdzie sa sztucce.Bylam juz na spacerku z synkiem.Zaraz bedziemy jedli obiad. Milego popoludnia!🌻 Dhalii nie poddawaj sie tylko dalej szukaj.Na pewno cos fajnego dla siebie znajdziesz❤️ Dzisiaj to chyba Margolenka wraca.Ciekawe czy sie do nas odezwie? Kocia [kwiat Krusinka 🌻 co u Was? Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marie 🌻 jesteś Kochana 🌻 Dzisiaj odstresowałam się jedynie przy robieniu ciasteczek :) ale zjadłam tylko 3 ;) takie malutkie :) aha i kupiłam sobie jeszcze kozaczki na zime :):):) Ale chyba mnie dopada jesienna depresja :( jakoś tak wszystko mi zobojetniało, nic mi sie nie chce i najchetniej nie wychodziłabym z domu i do nikogo się nie odzywała... :( Dobranoc Dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Przepraszam, że sie nie odzywałam dwa dni, ale mam urwanie głowy. W szkole, w której mam praktyki wydarzyła się tragedia, zginęła młoda nauczycielka- masakra, strasznie mnie to ruszyło, miała 34 lata i dwoje małych dzieci. Jak sie dowiedziałam to sie popłakałam, choć krótko sie znałyśmy. I wiecie atmosfera w pracy nieciekawa- nie ma sie czemu dziwić, poza tym stale siedzę w tej dokumentacji :-( Ale dość już przykrych rzeczy!!! Przed chwilą zważyłam się i mile mnie waga zaskoczyła hahaha 2 kilo w dół- ostatni raz ważyłam się 2 tygodnie temu :-) A jak Wam kochane mówiłam nic specjalnego nie robię, no może z wyjątkiem zmiany stylu żywienia hahaha, ale małym słodkim co nieco nie pogardzę. A co u Was słychać dhalii 🌻 Marie 🌻 koCiaa 🌻 Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:)...ja tylko na chwilkę...dietkuję nadal ostro chociaż grzechy się też zdarzają..:(:(9 waże nadal tyle samo... Dziś zjadlam dwie kanapki razowiaka z bialym serkiem i pomidorkiem,jedno jablko...z pracy jak przyjdę to zjem owsiankę z utartm jablkiem[fajnie zapycha] i poźniej gdy będe glodna to tylko jabluszka.. widzę,że Wam też idzie niezle..dziś u mnie pogoda niezbyt więc malej na spacer nie będe brać,a szkoda bo godzinka spacerku napewno dobrze by zrobila;].. Widze,żę powoli coś się tu zaczyna znowu dziać...to dobrze;]...Okej ja uciekać muszę:(..pozdrawiam i do spisania..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poznym wieczorem! Przez caly dzien nie mialam czasu zajrzec do kompa. Krusinka wspolczuje.Smierc zawsze boli,a jeszcze jak taka mloda osoba umiera to szok. Kocia au mnie na odwtot.Mialam dzisiaj piekna pogode i z tej okazji prawie pol dnia przesiedzialam na powietrzu. Dietki sie trzymam:) Ucieka juz spac,bo padam ze zmeczenia💤💤 Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×