Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dhalii

Co się stało z nasza dietką???

Polecane posty

Witajcie :) Marie nie załamuj się, na pewno nie bedzie aż tak źle... :) Przepraszam Was ale dzisiaj jestem już tak zmęczona, że nie mam siły nic pisać, a jutro muszę wcześnie wstać :( Życzę Wam miłej nocki 👄 Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Coś tu ostatnio puściutko... co u was dziewczynki?? ja dzisiaj troszkę \"przyszalałam\" bo mam imieniny i domu same pysznośći były :) ale jakoś mnie to specjalnie nie martwi :) Dobranoc Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziewczyny jestem chora,mam grype. Leze w lozeczku i nawet do kompa mi sie nie chce wstac. Pozdrawiam Was!🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie wrocilam z pracy....i też mnie jakaś choroba bierze..kaszel,katar...okropnie się czuje:|...mam nadzieje,ze u Was ze zdrowkiem lepiej..Marie zyczę szybkiego powrotu do zdrowia..musimy się kurować;-) ja dziś do spania sobie zrobię grzańca z jajkiem...może pomoże bo jutro pasuje mi iśc do pracy....:-/a nie najlepiej się czuję...ech;-/...od paru dni jem same marchewki,jablka i takie tam warzywka...jakoś apetytu brak na cokolwiek... Pozdrawiam Was..i do spisania...aa dhalii spoznione zyczenia imieninowe..spełnienia marzeń...wszystkich!!... Dobra lece..bużki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kociaa za życzenia :) Mnie na razie nic na szczęście nie bierze :) Ale Wy dziewczynki kurujcie się i nie dajcie sie chorobie :) Pozdrawiam Was gorąco 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dhalii..no ja drug dzień w domu siedze bo mnie dośc ostro wzielo..i nie chodze do pracy ale jutro już iśc musze...coraz się lepiej czuje tylko mi gardlo daje się we znaki... Marie a Ty jak tam ze zdrowkiem?mam nadzieje,że też coraz lepiej się czjesz... Dziś sobie wypiję grzańca na noc..powinno pomoc:) nie jem nic prawie..wczoraj zjadlam rano jogurt biszkoptowy,potem jedną razową bulkę z bialym serkiem i pomidorem+ banana i tyle...po prostu zero apetytu na coś bardziej kalorycznego..mam smaki na owoce i jogurty..może coś schudnę dzięki tej chorobie:P no ale nie mam też ochoty na nic...zero ruchu..leże w lozku i tyle:|nic jeszcze nic nie zjadlam i poki co nie mam ochoty na nic.. ale sobie tak mysle,ze jeśli będe mieć ochotę na coś to zjem owsiankę na mleku albo marchewkę.. a Wy kobietki co dziś jecie? pewnie odezwiecie się dopiero za kilka dni więc z gory piszę..milego weekendu jak coś..pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kocia i Dhalli! Przyznam Wam sie ,ze faktycznie przez moja chorobe to pierwsze 2 dni nie mialam apetytu.No ale na trzeci dzien jak sie dopadlam do lodowki to jakbym tydzien nie jadla.A pozniej mialam straszne wyrzuty. Juz lepiej sie czuje. Nie lubie jesieni i zimy.Jakos to zimno nie mobilizuje mnie,zebym wziela sie za siebie.Prawie juz tydzien jak nie bylam na dworze. Zaraz ide zrobic sobie kakao i moze obejze jakis fajny film. Pozdrawiam i caluje Was Pa,pa🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 U mnie ostatnio tyle sie dzieje i jak zwykle na nic nie mam czasu :( teraz w weekend może troszke odpocznę ... Od poniedziałku idę do nowej pracy, ale w starej muszę zostać jeszcze ze dwa tygodnie, więc będę ciągła 2 etaty :(masakra od 9 rano do 21 :( Więc jeśli w najbliższym czasie nie będę się odzywać, wybaczcie, aha no i jeszcze za tydzień mam szkołę :( no nic dość mojego narzekania, idę się położyć. Mam nadzieję, żę już dobrze się czujecie :) pozdrowionka :) Życzę Wam miłego weekendu 👄 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dhalli wspolczuje tych dwoch etatow. Chociaz z drugiej strony pomysl - Bedziesz miala dwie wyplaty. Kocia co u Ciebie?? Milego wieczoru 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co u was nowego? Ja ostatnio nie mam na nic czasu. I jeszcze do tego mam w domu maly remont. Buziaki piszcie co u Was dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Przepraszam, że tak długoi siuę nie odzywałam, ale nie miałam na nic czasu :( rano wstawałam i szłam do pracy, później do drugiej a jak wracałam do domu to już na nic nie miałam siły i padałam na łóżko :( ale teraz już na szczęście pracuje tylko w jedej i mam normalne godziny pracy :) przez tamte 3 tygodnie wogóle za dużo sobie pozwalałam, jadłam w biegu \"byle co\" również fast foody i teraz niestetyy widzę tego efekty :(:(:( Postanowiłam, że od jutra wracam na dietkę :) jeszcze nie wiem jaką, chyba na początek MŻ i oczywiście koniec ze słodyczami, a dopiero później coś konkretnego wybiorę. Nioe zależy mi na jakimś szczegółnym rezultacie, chcę się tyulko lepiej poczuć i brzuszek zrzucić ( albo chociaż troszkę) :) A co u Was?? Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dhalii! U mnie tez nie ciekawie.Jestem na siebie strasznie wsciekla,bo ostatnio to nie umie sie opanowac.Bardzo duzo jem.No i na wage strach wchodzic. Ja to pewnie sie zmobilizuje,ale tak blizej wiosny. Buziaki i piszcie czesciej🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) co slychać u Was? jak tam plany po andrzejkach??Wlaśnie jestem u A.i wybieramy się zaraz w gory na poprawkę z wczoraj[oj działo się wkońcu andrzejki:) ] Co u Was ? Czy macie już plany na sylwka?:) jeśli chodzi o dietkę..coż...czasem trzymam się ostro czasem grzeszę..ale waga nie rośnie najważniejsze:) Jednak zamowię chyba sobie guaranę w tabletklach bo czytalam o tym,że pomaga..tzn w proszku pomaga a w tabl.nie wiem ale nie są drogie więc chyba się skuszę i sprobuję:) Pozdrawiam Was cieplutko bo kosa jak nie wiem co:):) Będę pisać jak tylko tu wejdę..do spisanisa ,pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadlam tylko na sekundke. Oczy juz mi sie zamykaja. wybaczcie ide juz do lozecza. Podnosze topik. jutro napisze cos wiecej. Dhalii🌻 KoCiaa🌻 DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×