Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to jest zdrowe i czy schudne?

Polecane posty

Gość gość

Waze 56kg przy 168cm.Chce osiagnac stabilne 52,53.Przed urodzeniem 3iego dziecka miescilam sie w S,teraz czasem jestem zaskoczona bo jest za ciasne.Chce sie db ze soba czuc i zrzucic te pare kg.PoA tym chce byc zdrowa ido tego daze.Jyz 7dni odzywiam sie tak jak przez cale zycie .Dopiero po ur.corki 2lata temu zaczelam jesc np.o 19 i miesci mi sie dyzo wiecej niz kiedys.Bo kiedys bylo male sniadanie ,obiad plus cos potem lekkiego i od 16 w ogole nie jadlam-nie czulam glodu.Jadalam tez ogromne ilosci slodyczy. Teraz odrzucilam cukier w ogole.Zreszta nigdy nie slodzilam i nie pilam napojow gaz.ale jadlam gore czekolady itp.Od 7dni jem obfite sniadanie,mniejszy obiad i cos kolo 14.Potem juz nic.Pije ziola od zawsze i wode. Przykladowo dzis sniadanie o 8: 1,5kromki chleba z zurawina plus 2plastry chudej szynki i plaster pieczeni z kaczki.Do tego 1jajko na twardo i jablko.O 12 obiad:lyzka makaronu al dente i 2lyzki sosu.Potem okolo 14moze zjem 2plastry babki zirmniaczanej.I standardowo od 14nic bo jestem nasycona tylko ziola jak zawsze.Na co dzien tez jem co chce z tymze mniejsze porcje takie jak na gorze i koncze o 14.Ruch:3razy w tygodniu marszobieg po 4km. Zdrowo czy nie? Czytam i slysze ostatnio b wiele ze jedzenie 2posilkow dziennie czy nie jedzenie od 16jest b zdrowe.Czytalyscie o tym,co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"obfite sniadanie" - 1,5 kanapki, jajko i jabłko. Jak to jest obfite to wolę nie wiedzieć co u Ciebie oznacza skromne śniadanie. Ogólnie mało jesz, ale rozumiem, że tak masz. Czy to zdrowe? Nie mnie oceniać. To Twój organizm da Ci o tym znać a nie anonimowe ludki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re5
Wiesz jak mało jesz to też nie wpływa dobrze na twoje odchudzanie;) Ja jadam na śniadanie jajecznica z 2 jajek plus 2 kromki pieczywa z serkiem, szynka ,serem i dużo warzyw do tego sok wyciśnięty ;) to jest moje dzisiejsze śniadanie;) do tego dużo się ruszam bo chodzę na aqa aerobik i ćwiczę w domu z Mel B plus suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2289
Trochę dziwnie to brzmi, ale żeby schudnąc trzeba jeść :P jeżeli chcesz uporać się z nadwagą, warto zastosować w kuracji jakiś suplement który świetnie przyśpieszy metabolizm i pomoże uporać się z nadwagą. Mi mega pomogły jagody acai, możesz spróbować, może na Ciebie też dobrze wpłyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na http://sklepdiety.pl/ . Mają fajną propozycję diety Herbalife- diety opartej na koktajlach, które są niskokaloryczne i odżywcze. Są one pełnowartościowymi zamiennikami części posiłków. U mnie sprawdza się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 29
Ja się boję takich eksperymentów. Ostatnio w temacie odchudzania zainwestowałam w Calominal i okazało się, że wyrzuciłam kasę w błoto, bo kompletnie nic nie dawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×