Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tracąca siłę

Dieta..Rozpaczliwie potrzebuję pomocy!!!!!

Polecane posty

Gość Tracąca siłę

Cześć, mam 31 lat, ważę 70kg. Do zarzucenia mam przynajmniej 10kg i nie potrafię tego zrobić, a nie jest to niestety kwestia tylko estetyki, ale również zdrowia i mojej psychiki. W teorii jestem świetna, to nie o to chodzi że nie wiem jak to powinno wyglądać. Po prostu nie potrafię się trzymać tego, co sobie założyłam. Kiedyś zrzucenie kilku kg było dla mnie latwizną. Teraz nie potrafię i już przez to popadam w jakaś depresję. Proszę pomóżcie!! Wesprzyjcie, bądźcie ze mną, napiszecie dobre słowo, zmotywujcie. Małymi kroczkami, najpierw przez pierwszy tydzień który zaczyna się już jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracąc siłę
Muszę sprostować informację-waze już 71.5 kg :-( jeszcze 3 tygodnie temu podczas wizyty u lekarza waga pokazała 68.5 :-( :-( na prawdę potrzebuje wsparcia. wczoraj nie mogąc zasnąć prosiłam Boga o pomoc, o skierowanie mnie na właściwe tory i w myślach pojawił się post Ewy Dąbrowskiej. Dziś zacznę, bardzo spontanicznie. proszę o wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najwięcej w krótkim czasie schudłam korzystając z tej diety połączonej z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracąca siłę
Rano wypiłam ostatnią kawę.... Teraz same warzywa-ogorki świeże i kiszone, pomidory. Niestety nie jestem przygotowana. Jednak przeglądałam strony z przepisami na poście Dąbrowskiej i po wizycie w sklepie będę mogła zaszaleć z leczo lub pizzą z kalafiora :-) obym się nie poddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ja też nie mogę się zmotywować...zaczęłam od dzisiaj. Moje postanowienia: rezygnuję z chleba, ziemniaków, makaronu, słodkiego itp Obiady- zupy warzywne + chude mięso, warzywa, ryby, śniadania, kolacje- koktajle lub soki świeżo wycisniete. Zycz mi wytrwałości :-) Moja waga 61 kg, cel 53-54 kg Pozdrawiam i życzę spadku wagi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaralarson
A może pomoże Ci tutaj jakiś trener personalny jeżeli masz oczywiście mozliwość ?:( Szkoda mi Ciebie autorko :( Mam nadzieje ,ze jakoś wszytsko sie ułoży . Ja również miałam problem z wagą i moim trenerem była pani Katarzyna Gryko z Białegostoku. http://katarzynagryko.pl/metamorfozy/ . wejdx sobie na link który przysłałam i zobaczysz ilu kobietom juz pomogła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie mozna bo za tydz dwa rzucicie sie na jedzenie. Trzeba jesc wszytko ale z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracąca siłę
Cześć gościu oczywiście życzę powodzenia :-) wytrwałaś? najgorsze są pierwsze dni. Ja już drugi dzień, idzie średnio tzn. trzymam się ale myśli mam czarne.... Boję się, że się poddam, ze nie podziała itd. Mam nadzieję, że pozytywne nastawienie przyjdzie z czasem, Najgorsze jest to że za kilka dni zaczynam urlop i w sobotę wyjeżdżam nad morze = raczej niemożliwe będzie gotowanie. Mam w planie latać do sklepu i jeść głównie surowe owoce i warzywa i jeśli to by się udało, to byłoby super. Ale boje się tego, że się poddam, bo wiadomo wyjazd wakacyjny=jedzenie w restauracjach, lody, gofry, zapiekanki..... wszystko kusi :-( A ja jeszcze nie będę miała możliwości pocieszyć się jakimś smacznym bigosikiem, czy leczo...Ogólnie uwielbiam warzywa i jedzenie dozwolone na poście w zupełności mi wystarczy, no ale najpierw trzeba je zrobić :-( No nic, tym bardziej trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Trzymam kciuki. Wytrzymalam i dzisiaj rano 58,8 kg :-) Jeżeli mogę doradzić to na wakacjach jadam zawsze rozdzielnie np. Jakieś sałatki, warzywne, owocowe a w restauracji zamawiam np rybe lub grillowana pierś z kurczaka + surówki do tego...bez ziemniaków, frytek, chleba, można i sobie na loda pozwolić np zamiast jakiegoś posiłku i duuuuzo spacerowac. Powodzenia i udanego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim musisz sobie to poukładać po pierwsze w głowie. jak zaczynasz od: nie potrafie... to już na wstepie sama się skreslasz. nie ma cudownych diet ani magicznych pigułek. efekt minus iles kilo jest summarum mniejszej ilosci kalorii niż dzienne zapotrzebowanie, wysiłku fizycznego, konsekwencji i czasu. tyle w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja się pod tym podpisuje obiema rękami. dziewczyno! nikt za ciebie nie schudnie to raz. dwa to ty decydujesz co sobie wrzucasz do żołądka i jak się potem z tym czujesz. a jezeli faktycznie tak nie potrafisz to moze jest to twój nalog i do psychologa trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surinka
Ja stosowałam chyba każdą dietę....od dukana po dietę dr. dąbrowskiej....Nigdy nie lubiłam gotować a jednak te diety wiązały się z kurczliwym staniem przy kuchni. Popatrzyłam w internecie i wybrałam dla siebie chyba najlepszą z firmy dietbox. Dieta z dietbox-a bardzo m odpowiada - jest kolorowo i smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym odchudzaniem to jest tak, że od psychiki naprawdę dużo zależy. Pamiętam, jak kiedyś schudłam w ciągu paru tygodni całą "nadwyżkę" mimo że przedtem dwa lata planowałam że to zrzucę. Nie potrafię tego logicznie wyjaśnić - teoria sobie praktyka sobie. Może spróbuj motywować się przez grupę np. w klubie fitness lub prywatnie z jakimiś grubymi koleżankami - często tak jest że przy ludziach "jest wstyd" sobie odpuścić i nie ćwiczyć, więc przynajmniej częściowo wykonujemy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre zdanie o cateringu dietetycznym www.salmix.pl Salmix. Dania z Salmix - a są bardzo dobre i smaczne nawet po podgrzaniu w mikrofalówce. Testowałam wiele cateringów i właśnie z Salmix - a było najsmaczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×