Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Ekstremalne odchudzanie dla dziewczyn, które chcą być chude na wakacje. START...

Polecane posty

Gość

bez umoralniających gadek proszę :) muszę do wakacji schudnąć 10-12 kg.... wyjezdzam z chlopakiem i musze byc zgrabna... :) Ktoś dołączy? Szukam zdecydowanych dziewczyn! mam ok 60 kg.... chce 50-48 :) może dietka Z LIMITEM 500 kcal? CO POLECACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
za mną śniadanko 4 wafle ryżowe z serkiem wiejskim i kawka zbozowa z mleczkiem (300 kcal):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiistrzii
zastąp wafle ryzowe ciemnym pieczywem, jest zdrowsze i syci na dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale ciemne pieczywo np. 1 kromka to 3 wafle ryzowe :D:P kalorie, kalorie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arszenika
Ja zaczełam 500 kcal. dziś :) i też mam zamiar 10 kg schudnąć do 45kg a jak się uda to do 43 '(niska jestem więc waga akurat) Najgorszy jest 1-szy tydzień potem to już z górki :p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiistrzii
kalorie kalorie ale takimi 3 waflami nie najesz się tak jak najesz sie 2 kromkami grahama, ja przy moim rozciagnietym zoladku sie najadam a ty pewnie masz duzo mniej do zrzucenia niz ja:) a wafle to zwyczajne zapychacze, nie dostarczaja organizmowi nic cennego oprocz styropianu ale zrobisz jak uwazasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta09090
proponuje SB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja chce 10kg
ja tez sie pzylacze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona-soba-i-swiatem
to moze i ja :D a do kiedy chcecie schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze efekty są przy
stopniowum obnizaniu kalorycznosci kilka dni 1200 kcal kolejne kilka dni 1000 kcal następnie 800 kcal zanim oprganizm się przyzwyczi my znow obnizamy kalorycznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja chce 10kg
mi to nawet wystarczy 5,6 :) dziś : jogurt natur. + 2 lyzki otrębków + 1 miarka xenna blonnik:) czerwona herbata, szklanka wody z lyzeczka octu jabłkowego:) firmy Kamis nie ma takiego ostrego smaku a na apetyt jak dla mnie jest super :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chcecie szybko
pozbyc sie tluszczyku to najlepsze jest bieganie na czczo. 30 minut rano (plus 5 minut rozgrzewki, rozciagania). Po 3 tygodniach (4x w tygodniu zgubilam 3 cm w kazdym udzie i 2 cm w biodrach) - dodam ze na razie zadnej diety nie stosowalam, tylko bieganie a jedzenia w miare normalne bez obzerania sie (1300 - 1500 kcal); A od dzisiaj lacze bieganie z dieta 900 kcal, nisko weglodowanowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hm, diety takowej nie mam :) nie jem słodyczy, cukru (zamiast tego słodzik), napojów gazowanych, ani soków... ziemniaków, sosów, i niestety miesa tez nie...:D, zamiast kawy czarnej, pije zbozówkę:) czasem chleb :) I licze kalorie, zazwyczaj wychodzi 500 kcal. Cała dieta :). dzisiaj zjadłam jeszcze jabłko(80), kawe zbozowa z mlekiem(50) i goracy kubek(60) razem: 190 kcal + 300 kcal(ze sniadania)= 490 kcal. Cholera... jestem jeszcze troszke głodna:(. Może coś tam małego jeszcze zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wcisnam płatki z mlekiem (200 kcal:D) i zrobiłam stopkę :) pozdrawiam wszystkie dietowiczki :) Chcieć to móc! Siła w nas! :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moge sie przyłaczyc? ja zaczelam diete 29.04 czyli dzisiaj mam 3 dzien - i juz 2kg w dól :) tez cche schudnac jak najszybciej za 6 tygodni jade na wycieczke i mam nadzieje ze 10 kg zbije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 kg w 3 dni? Jak, powiedz? Też tak chcę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dwa kilo w trzy dni
to tylko woda schodzi, nie tluszcz :O nie oszukujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dietka wyglada tak: 10.oo - pomidor, 50 g topionego serka o dowolnym smaku, kawa bez cukru 12.oo - pomidor, jajko 14.oo - jabłko 16.oo - 200 g chudego białego sera, pomidor 20.oo - lampka czerwonego wytrawnego wina Jemy to samo przez 5 dni w tygodniu, natomiast w weekendy to na co mamy ochote ale nie przekraczając 1000 kcal troszke ja zmienilam tzn.przesunelam sobie posilki o 2h ostatni jem o 18.00. ta dieta mi odpowiada bo jak narazie nie zlamalam sie a u mnie ciezko z silna wola,stosowalam kiedys kopenhaska ale nie wytrzymalam do konca, jakos bardziej skladnikowo mi pasuje ta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ze to tylko woda w organizmie ale mobilizuje zeby przetrwac do konca.chce ja stosowac 2 tygodnie a potem diete Ducana (proteinowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak....odchudzajcie się w ten sposób tępe pipy :D Za pół roku będzie skowyt jak przytyjecie dwa razy tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie bluzgaj mi tutaj człowieku, wypierdalaj i nie zasmiecaj topiku chujowym nickiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać głupia dieta świadczy o głupocie jej stosującego :classic_cool: Po prostu szkoda mi was dziewczyny... W ogóle...wiecie cokolwiek o odchudzaniu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms. jones II - nieobrazaj mnie bo nie masz powodu.to czy ja stosuje taka diete czy nie to jest moja indywidualna sprawa!!!!ludzie zrozumcie po co sie wpieprzacie w czyjs temat jak Wam cos nie pasuje???? to jest moj organizm i moja sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sluchaj dżonsie czy jak Ci tam... mam żreć 1500 kcal... i schudnąć jakieś niecałe 1-2 kg do wakacji.....? Nie dziękuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arszenika
Widzew że jak narazie nikt nie zrezygnował i sie nie poddał. To super pierwszy dzień prawie za nami Mój jadłospis na dziś : rano kawa z mlekiem (75) serek light (121) 1 ogórek kiszony (30 ) surówka z marchewki (300) kawa ześmietanką (20kcal) 546 kcal ehhh 46kcal za dużo :p i koniec na dziś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Arszenika, u mnie jest 190 kcal za dużo, ale co tam, spale:) brzuszki, skakanka, rowerek i te sprawy :P a ile warszysz, Arszeniko ? :) I ile chcesz ważyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miało być ile ważysz.... (matko kochana co ja pisze :D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ogórek kiszony ma jakieś 7 kcal :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia zdzisia
dobra jest dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej:) można jeść ile się chce a i tak się chudnie. ja na niej schudłam 5kg w 12 dni a opychałam się warzywami że aż z przejedzenia ruszać się nie mogłam;) podaję linki do tematów o tej dietce:) tam możecie zapoznać się z jej zasadami bo np nie należy jeść wszystkich warzyw. pozdrawiam:) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3170829&start=0 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4451878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziękuję :):D przyda się... ja czasem padam na pysk z głodu.. a nie zrzuciłam w miesiąc tyle co Ty w niespełna 2 tygodnie :):D dzięki raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×