Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pumkaska

GACA Wawa

Polecane posty

Czesc Wszystkim. Widziałam, że wątek Gacy Lublin jest bardzo rozwinięty, cieszy się dużą popularnością i można dowiedzieć się z niego praktycznie wszystkiego. A są tu Gacowicze z Warszawy???? Ja w Gaca Wawa jestem od 3 marca, więc praktycznie od otwarcia. Straciłam już (albo dopiero) 12 kg ( z 83,8 na 71,8). Prowadzę też swojego bloga jakby ktoś chciał zobaczyć, jak mi idzie i jak sobie z tym wszystkim radzę (adres w stopce). Mam nadzieję, że znajdą się tu inni Gacowicze ze stolicy i okolic, a także Ci, którzy dopiero planują wykupić tu karnet :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że w Warszawie znajdzie się jeszcze więcej gacowiczów niż w Lublinie. To może chociaz po krótce zdradzisz jak wygląda Twoja walka z nadwagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadnaka
Nawet nie wiedziałam, że w Warszawie jest jakieś centrum Gacy. Bo ogólnie sam system jest mi znany. Jak wygląda sprawa ćwiczeń? Dużo jest maszyn? Czy to jakieś raczej małe, kameralne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelllll, moja walka zaczela sie wraz z otwarciem centrum w warszawie, czyli od poczatku marca. Do tej pory zrzucilam ok. 12 kg. Wiem, ze moglabym wiecej, ale nie chcialam szybko tracic na wadze, nie to bylo moim celem. Chcialam zrzucic troche kilogramow, ale powoli, dlatego tez od czasu do czasu pozwalam sobie na rozne grzeszki :) Duzo wiecej mozna poczytac (i poogladac zdjecia) na moim blogu... ariadnaka, w Wawie jest oddzielny budynek dwupietrowy, na 1 pietrze sa rowerki, elipsy, bieznie- wystarczajaco, nigdy nie musialam czekac na sprzet. Na drugim pietrze jest sala konferencyjna, mala salka z pilkami no i sala z ciezarkami i sprzetem do cwiczen rak i nog. I tu sprawa wyglada troche gorzej, bo sprzetu nie jest za duzo, w wiekszosci sa to pojedyncze sztuki i rzadko kiedy udaje mi sie wykonac cwiczenia wg nadanej kolejnosci. Na szczescie, po wniesieniu prosb, dokupili 2 zestawy ciezarkow 2 i 3 kg, ale i to czasem jest za malo. Ja jeszcze mam dobrze, bo przychodze do centrum przed 16 wiec moge sie tylko domyslac co dzieje sie pozniej. Jak wychodze po 18 to jest malo wolnych rowerkow. Slyszalam, ze w pierwszym miesiacu zapisalo sie ok 1000 osob, a to juz wymaga odpowiedniej ilosci sprzetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadnaka
Pumkaska 12kg to super osiągnięcie. Ile jeszcze zostało Ci do zrzucenia? Jak długo już jesteś na diecie i jak często ćwiczysz? Trochę mnie pocieszyłaś tymi "grzeszkami", przynajmniej wiem, że innym też się zdarza :). Lecę czytać Twojego bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliaaa
a co macie na mysli grzeszki? :P A na wykladach w warszawie bylyscie? bo tez sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina886
a jaki macie system zywieniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankulas
Karolia jakie wykłady? Kiedy one się odbywają? Każdy może na nie przyjść czy one są tylko dla osób, które są tam zapisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariadnaka, wg nich powinnam wazyc 58-60 kg przy wzroscie 172, a waze teraz 70,5 wiec jeszcze z 10 kilo, ale wg mnie 64-65 bedzie ok. Czerwiec to ostatni miesiac wykupionego tam abonamentu, koncowke sprobuje zrzucic sama :) Bardzo duzo motywacji dalo mi centrum, obecnie wiem, ze moge sama to pociagnac. Szkoda mi juz jest kasy, bo 430 miesiecznie to nie malo... Diete zaczelam 4 marca, minelo 12 tygodni, treningi mam 3 razy w tygodniu po ok 2,5 h :) karoliaa, ciezko mi sie powstrzymac i nie zjesc lodów, szczegolnie jak jest taka piekna pogoda :) Na wykladach motywacyjnych nie bylam ani razu, jestem wystarczajaco zmotywowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaax
wyklady obywaja sie w kazda srode o godzinie 19 w centrum gaca na Pulawskiej, a co wybierasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankulas
Dzięki. Trzeba się jakoś zapisać czy po prostu można przyjść? Od czegoś muszę zacząć, a zanim wykupię abonament muszę zobaczyć jak to wygląda. Ariadnaka gratuluję i zazdroszczę - zarówno efektów jak i motywacji, z którą ja mam największy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak66
na wyklady wprowadzajace nie trzeba sie zapisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raperka
możesz spokojnie przyjść na takie spotkanie, ni emusisz się nigdzie wcześniej zapisywać, w Gaca Centrum cyklicznie odbywają się takei spotkania więc musisz na bieżąco przeglądać ich strone bo tam zamieszczają aktualne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak66
A ty raperka jestes na diecie u Konrada Gacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raperka
póki co byłam na kilku spotkaniach u nich, drążę temat i zamierzam przystąpić do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankulas
Dzięki, chyba się kiedyś wybiorę i zobaczę jak to wygląda. Raperka ile masz do zrzucenia? Od kiedy planujesz się zapisać (jeśli w ogóle)? Muszę się wziąć za siebie - szczególnie teraz jak już jest ciepło i można więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak66
a wybieracie sie w ta srode na wyklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie mogłabym iść bo dawno nie byłam na spotkaniu u Gacy, może pójdziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie znac, jak bylo :) Zawsze jest wzmozony ruch w srody. Mnie bawia sms-y i posty na fejsie, zapraszajace na spotkanie srodowe, bo tworzy sie nowa grupa :) Wiadomo, ze zadnych grup nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
może i nie ma żadnej oficjalnej grupy ale czy to nie miłe za nawzajem przypominamy sobie o spotkaniach i wzajemnie mobilizujemy, w pewnym sensicve to jest jakaś grupa wzajemnego wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadnaka
Cześć dziewczyny, nie mogłam iść w środę. W ogóle ostatnio jestem strasznie zabiegana i nie za bardzo mam czas na cokolwiek, ale kupiłam sobie książkę Gacy i staram się korzystać z porad. Od czegoś trzeba zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakk
alkohol i cukier to podstawa, ale sol calkowicie? a jakie masz cwiczenia na treningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, calkowicie. Nie mozna nawet uzywac przypraw, ktore ta sol zawieraja. Obecnie mam trening flexi II, czyli cwiczenia na rece, do tego brzuszki, bieznia i rower. W sumie ok 2,5 h cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakk
no tak bo sol zatrzymuje wode... a masz jakis gotowy zestaw czy chodzisz na silownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kazdy już wie że sol zatrzymuje wodę w organizmie dlatego trzeba jej unikac, podobno sol i cukiwr to biała smeirć, tak mawiała moja koleżanka która wiecznie się odchudzała. Lepiej doprawiać potrawy jakimiś przyprawami wyjdzie to nam na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUMKASKAkfitnie blogspot com
ardelllll, masz 100% racje karolinakk, 5 minut elipsa, potem cwiczenia na rece, klatke piersiowa i nogi- cwiczenia z hantlami i na przyrzadach, nastepnie 12 serii po 15 brzuszkow, 15 minut elipsa/bieznia, 1h rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
ten zestaw ćwiczeń ułożyłaś sobie sama, czy dostałaś w Gaca Centrum, jesteś w Centrum Gaca czy on line? Jak wasze postępy od początku diety, ile kg w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakk
Tez mnie zastanawia czy zestaw masz od kogos czy sama, a zamiast rowerku nie lepszy orbitrek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trakcie odchudzania to chyba najlepiej wybrać trening aerobowy, no i oczywiście dopasowany do naszych możliwości i trybu życia, jak mówi Gaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×