Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justynal7

Jak schudlyscie?

Polecane posty

Gość Justynal7

Cześć Pora na odchudzanie i u mnie. Mam do zrzucenia 20kg. Oczywiscie podstawa jest dla mnie rozsadna dieta i odkwaszenie organizmu ale zastanawiam się czy ktorykolwiek z dostepnych suplementow, herbat, tabletek coś w Waszym przypadku zmienił. Przyspieszył odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zadajesz takei pytanie, to za chwilę zaczną Ci pisać rekalmodawcy - Afican Mango, Foreverslim, Slimcea, IQ green I inne piedoły. Niestety pełno ich na forum I podszyają się pod niby uzytkowników, którzy schudli na tych tabsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynal7
Tak myslalam. A szkoda ;) a może ktos chociaz poleci dietę na ktorej chudł szybciej niz przez samo MŻ i ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka134
Wiesz może i są reklamodawcy produktów,ale nie mów,że wszystkie osoby to reklamodawcy. Ja odchudzałam się wiele razy i jakoś nigdy efektów nie było takich jak np. z suplementem African Mango które kupiłam z tej stronki http://szczupla-kobieta.pl mają fajne ceny;) A tylko dlatego je kupiłam bo koleżanka sama stosowała i było widać jak chudnie, więc ja jej zazdrościłam tak szczerze.... Ale teraz nie mam czego bo z wagi 102kg schudłam do 72 moim zdaniem to dobry wynik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz brać iqgreen i te wszystkie ale jak będziesz żarła to nic ci to nie pomoże, najpierw wywal złe jedzenie i postaw na to co wartościowe to będziesz miała efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osienkai833
Ja jadam regularne posiłki 5 dziennie;) i do tego stosuję African Mango http://szczupla-kobieta.pl zamówiłam z tej stronki bo mają Atrakcyjne Ceny! już schudłam 4 kg jeszcze przede mną 20kg ale nie załamuję się wiem że dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka383
Oj tak Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl naprawdę wspomaga odchudzanie;) dzięki niemu udało się zgubić już 16kg w 2 miesiące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta OXY polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ci opowiem moją historię. 18.04.2016 moja waga pokazała 91,4 kg !!!!! Mam 175 cm wzrostu i 28 lat. Czas było się wziąć za siebie. Zaczęłam jeść mniejsze porcje i maszerowałam( na początek trasa 3km ). Teraz moja trasa to 7 km i potrafię ją przebiec z małymi przerwami na szybki marsz. Po zrzuceniu pierwszych 10 kg i zastoju wagi stwierdziłam, że czas na jakiegoś sensownego dietetyka. Wykupiłam dietę na znanym portalu i trzymam się zasad. Zjadam 1500 kcal dziennie, biegam minimum 3 razy w tygodniu. Jak mam czAs to codziennie. Wypada mi z reguły 5 razy w tygodniu. Biegam wieczorem, jak dzieci już leżą w łóżkach. Dziś moja waga to 78 kg . Moj cel to 65-70 kg . Biegam, czuję się swietnie. Cellulit znika. Moja oponka znika w tempie ekspresowym. Polecam tobie to samo. Wczesniej przerobiłam dukany i inne cuda i efekt jojo to wlasnie te 91 kg !!! Bieganie / marsze jest lekiem na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie autorko, nie da sie schudnac na herbatkach, pigulkach i kawach 'spalajacych cokolwiek' :O ograniczenie przyjmowania kalorii i cwiczenia, cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaPae
Witam, ja zaczelam odchudzanie 3 tygodnie temu, z tym ze bez specjalnych diet - solidne ograniczenie weglowodanow oraz cukrów. Do tego koktajle warzywne z WarzywKubek.pl miedzy posiłkami...i już 2 kg w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjdhhaug
Żadne tam diety nie pomogą bardziej jak mż. Ja stosuję i nie ćwiczę bo nie mam czasu a jak już mam chwilę to mi się nie chce i waga leci po malutku ale zawsze w dół. Ja prawie 3 lata temu stosowałam IQgreen i troszkę ćwiczyłam i te tabletki dały tyle co nic.Więcej zdziała błonnik w tabletkach bo jak jestem bardzo głodna to przed posiłkiem łykam jedną i ona mnie trochę zapcha i nie zapłacę tyle co za te wszystkie cud specyfiki bo 120 tabletek błonnika z ananasem (1 opakowanie 1,5- 2 miesiące na tyle mi starcza jak biorę 2-3 dziennie) płacę ok 22 zł a za IQ płaciłam za kurację 3 miesiące 170 zł.A błonnik jako zapychacz odkryłam sobie przypadkiem bo miałam problemy z wypróżnianiem no i mam działanie 2 in 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to ja.I dodam jeszcze że dziś równo mija 2 miesiące jak waga pokazała 98.4 kg ze 102,5 kg. I zdarzają mi się grzeszki słodyczowe nawet bardzo często bo mam 2 dzieci. Także wszystko jem ale mniej nie słodzę kawy,herbaty nie piję napojów gazowanych słodkich staram się unikać słodyczy no ale cóż no i przydałoby się poćwiczyć ale naprawdę mi się nie chce a wiem że efekty byłyby o wiele lepsze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn1
witam nie wierzcie w żadne specyfiki - jagody goi, african mango i te wszystkie inne to jeden wielki bzdet, to pomaga owszem ale producentowi a nie osobie która chce schudnąc, jedyny sposób to zamienić korytko na talerzyk i ****** tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn1
te gwiazdki to powinien być sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak właśnie Foreverslim. Stoowałam te tabletki obok diety oraz ćwiczeń przez 3 miesiące. Efekt to 14 kg mniej na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×