Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grubcia 10 kg

Kto ze mną ??? Spróbujemy???

Polecane posty

Cześć dzisiaj stanęłam na wadze i z przerażeniem ujrzałam 65 kg przy wzroście 162, to odrobinkę :) za dużo, postanowiam że to koniec, biorę się za siebie, odchudzam się prawie całe życie, chyba jak większość z was, ale jak widać niewiele mi z tego przyszło, mam już tego dosyć, zmieniam tryb życia, i będę kierowac się zasadami: 1. jem 1500 kcal dziennie CO 3-4 GODZINY śniadanko 400 2 śnidanko 200 3 obiad 600 4 kolacja 300 2. nie ruszam jedzonka po 18 3. zero słodyczy :( przyzanaję że jestem łakomczuchem więc na początek to wystarczy, będę Was na bieżąco informować o upadkach i postepach CEL 10 kg mniej PRZYŁĄCZCIE SIE DO MNIE RAZEM BęDZIE ŁATWIEJ, CZEKAM NA RADY I WSKAZóWKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.:) Też chcę schudnąć 10-15 kg.;] Ważę tyle samo, co Ty, tylko że jestem wyższa o 8 cm. Życzę powodzenia!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie też mam zamiar sprubowac schudnąc 10 kg a mój mąż 29kg jak narazie mamy mocne postanowienie ale czy to wystarczy? podjeliśmy tą decyzje 26.01 wieczorem i oby sie udało. napewno pomorze taka mała rywalizacja. Pozdrawiam i żzcze powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odchudzam sier drugi tydzień:) i idzie dobrze,slodyczy nie ruszam. Do autorki:Musisz cwiczyc ćwiiczyc i ćwiczyc szybciej bedziesz widziala rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mezem narazie sie trzymamy w postanowieniu. lekkie śniadanie i obiad. No ale to dopieo pierwszy dzien. ja 61kg, on 109kg zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach to ćwiczenie, żeby to było takie proste, teraz sesja egzaminy brak czasu, i jeszcze OKRES :( powiedzcie czy wy teżtak macie, że gdy się zbliża to czujecie że jesteście 3 kg grubsze, bo ja nie tylko tak czuję ALE I TAK MAM ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta176/86
Hej dziewczyny:) Jak widac mam ze 20 kg za dużo... Ale najpierw chce zejść 10 mniej, bo muszę zobaczyc jak to będzie. Mam "mocną" budowę ciała i pewnie nigdy nie będę kruchutka:P Ale cóż:) Ja non stop sie odchudzam(z przerwami na załamke), ale ja mam kg posterydowe.... Zyję, ale co to za życie... Można sie przylaczyc:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie razem na pewno będzie łatwiej, ja dziesiaj zjadłam śniadanko bo tego posiłku nie opuszczam, odżywiam się raczej zdrowo,dużo nabiału, warzyw,owoców... ale i węglowodanów, przez to przekraczam ilość KCAL, często nawet 3000, na dietę nie mam ochoty, bo jem to, co lubię i chcę żeby tak zostało, CHCĘ TYLKO JEŚĆ MNIEJ i CHCĘ NAUCZYĆ SIĘ JEŚĆ MNIEJ, nie wygladam na 65 kg i wiele osób jest zaskoczonych, bo jestem na grubej kość, jak mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pff, mam teraz trochę problemów ososbistych i muszę ze sobą walczyc, bo ja \"zajadam\" stres:(... Jeeeny, nie mogę, ale w razie czego zpacham sie jabłkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaasek
ja z wami zaczynam :) pozdrawiam jem okolo 1400 kcal do zgubienia 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chetnie sie dolacze, jesli mozna :) zaczelam pisac na innym topiku ale on juz chyba \"nie zyje\" .... mam 170cm i waze 62-63kg.(jutro rano sie zwaze) na poczatek chcialabym zrzucic 4-5 kg.a jesli mi sie uda, to powoli reszte do 54-55kg. mam taki plan, ze od pn. nie bede jadla kolacji a u mnie to powazna zmiana, bo zwykle jadlam dosyc duzo(przez godziny pracy itd.) w zamian bede wypijac duzy kefir lub sok pomidorowy :) w ciagu dnia lekko, zdrowo i bez slodyczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czirulijka
Witam:) Chętnie się do Was dołaczę. Planuje schudnać do 10kg. Od dzis stawiam na rowerek stacjonarny.. a że dziś zjadłam z 5 kruchych ciastek to na rowerku już 70min i 500 kcal mam za sobą;) I panuje co dzien jeździć od 30- 60 min . + Dieta MniejŻryj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze jest nas wiecej ! mam nadzieje, ze pociagniemy ten topik conajmniej do osiagniecia celu ;) ja odrazu zaznaczam, ze bede pisac poznymi wieczorami (taka praca), ale bede napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze jest nas wiecej ! mam nadzieje, ze pociagniemy ten topik conajmniej do osiagniecia celu ;) ja odrazu zaznaczam, ze bede pisac poznymi wieczorami (taka praca), ale bede napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że jesteście, im więcej tym lepiej, ZAPRASZAM , już po 18 wiec tak jak planowałam ewentualnie herbatka, spalająca, a teraz biorę się za naukę czeka mnie jutro trudny egzamin, trzymajcie kciukacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem juz po leciutkiej kolacji i po seri brzuszków. Jak narazie trwam w postanowieniu. Fajnie ze jest nasz tak duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mozna to tez się przyłączę-172/65, 10kg byłoby idealne, ale na początek wystarczy jak wytrzymam chociaż tydzień na diecie, z reguły szybciej kończę niz zaczynam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gubcia 10 kg
Zależy mi przede wszystkim na tym by NAUCZYć się jeść, ja już jestem po pierwszym dniu i jak na początek jestem zadowolona, nie obyło się bez małych grzeszków, ale nie można się tym zrażać, ach jak by było cudownie gdybyśmy mogły jeść ile chcemy i co chcemy i nie traciły przy tym figury i zdrowia... Jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zadowolona z pierwszego dnia i tak samo jak grubcia mam na koncie malutki grzeszek a najgorsze jest to ze bym cos podjadla ale nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzień za nami!!!!:) mam nadzieję, że tym razem każdego kolejnego dnie będziemy mogły cieszyć sie tak samo, że dałysmy radę. Trzymam mocno kciuki za dzisiejszy, udanego dietkowania w dniu dzisiejszym zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Co u was kobietki?:) Czytam Was od wczoraj:) Mogę się dołaczyć? Ja własnie jem sniadanko ( 2 kromeczki chleba Graham z masłem i bieluchem) + herbata z cukrem ( 2 łyżeczki ). Postaram sie dzisiaj zamiast kolacji pojeździć trochę na rowerku stacjonarnym. (mam nadzieje ze przejade chociaz 40min) A Wy ćwiczycie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MOJE CHUDNąCE KOLEżANKI, zapraszam, zawiadomcie innych żeby się do nas przyłączyli niestety nie mam czasu na ćwiczenie przez te sesje, ale odiecuję że jak tylko się skończy, to zapisuję się na aerobic, zauważyłam juz że jest lepiej po pierwszym dniu, bo zmniejszył mi się troszke brzuszek i nie czuje sie taka pełna, a co sądzicie na temat chleba tostowego, bardzo go lubie, jem zawsze na śniadanko 2 kromki, to razem około 150 kcal, za chrupkim pieczywem nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj już zjadłam 2 kromki tostowego z serkiem, kapustą pekinską i rzodkiewką , tak kołoi 350 kcal i 2 pomarańcze 100 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie może fajną stronkę na której jest kalkulator kalori, ale zależy mi przede wszystkim na przeliczniku na sztuki, łyżeczki, a nie na gramy gdyż niestety nie posiadam wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoszek
Słuchajcie...zadnego chleba tostowego jesli chcecie schudnać proponuje pieczywo Wasa- żytnie. Oczywiscie 2-3 kromeczki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×