Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cycolinaa

PIERSI

Polecane posty

Gość cycolinaa

Waze obecnie 55 kg i mam pytanie ile powinnam schudnac aby zmniejszyl mi sie biust??i o ile mi sie pomniejszy? obecnie mam rozmiar 80 C i mam 155 wzrostu prosze o powazne odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenka23
mysle ze min 10kg:( ale to juz chyba bedzie miala niedowage:P pokochaj swoj biust:) gaceci lubia takie kobitki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuściutka musisz być
jeśli aż tyle ważysz przy tak niskim wzroście a poza tym aż 80cm pod biustem??? a taka mała może jesteś grubokoscista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolinaa
hmm tlusciutka nie jestem chyba tzn mam cialko ale bez przesady tylko moja zmora jest biust:( ogroomny i bezksztaltny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamuj towarzystwa.Chcesz wpędzić w kompleksy koleżanki?Toć taki biust to istny skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolinaa
jak dla kogo:( zawsze mialam kompleksy na tym punkcie:( poza tym duze biusty podobaja sie tylko tym co nie musza ich nosci ze soba 24h..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod biustem wiemy że masz
80cm, a w obwodzie piersi ile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem , duuze piersi na ktore sie faceci gapia :O ale jakos sie przyzwyczailam juz i zyje jakos z tym ...tymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolinaa
jakies 96-97 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod biustem wiemy że masz
eeeeee, to nie jest najgorzej, nie masz aż takich wielkich cycków:D sama mam różnicę 16 cm z tym, że ja mam 68cm pod cycem, a 86cm w obwodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod biustem wiemy że masz
jak schudniesz to spokojowo zmniejszy Ci się biust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolinaa
a ile trzeba min schudnac zeby bylo widac ze zmalaly?? ja schudlam juz jakies 3 kg i nic z nich nie ubylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w tym złego,że faceci się gapią?Bynajmniej wiadomo,że jak który karierę zrobi jako projektant mody to nie będzie projektował dla kościotrupów.Cycki są sexi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolinaa
zalezy jak wygladaja:( jesli sa duze i obwisle to piekne raczej nie sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod biustem wiemy że masz
wiesz, rzeczywiście jesteś dosyć niziutka więc wydaje mi się, że jak schudniesz jeszcze 5-7kg to i biust Ci zmaleje i może będziesz zgrabniej wyglądać:) a teraz podobasz się sobie - chodzi mi o sylwetkę, gdyby nie ten "nieszczęsny" biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolinaa
tzn troszke uda mam wieksze ale ogolnie nie narzekam na figure;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję wyciąć.Razem z macicą i biodrami.A może od razu zastanowić się czy nie chcecie być chłopczykami? Dodam,że mózg waży u kobiety niewiele.Nie wycinać,nie schudniecie od tego:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod biustem wiemy że masz
no to polecam Ci bieganie, bo pozbędziesz się nadmiaru z ud, a i biust zmaleje Ci na 100%:) 30 minut dziennie, ale systematycznie robiąc sobie jeden dzień przerwy tygodniowo - efekt murowany i zapomnij o NIEJEDZENIU, bo wtedy będziesz mieć obwisłe worki zamiast biustu i rzeczywiście będzie to powód do narzekania:) i co będziesz się odchudzać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolinaa
:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolinaa
sprobuje dziekuje za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dużym biustem
czesc ja mam to samo reszta się śmieje ale nie wiecie jak to jest jak na ulicy gapi się każdy facet!! każdy!! kobiety też ( z zazdrością) a gdyby jeszcze tylko się gapili to oni głośno komentują (najczęściej bezczelnie) i gwiżdżą itp KOSZMAR to jeszcze nic, oprócz tego jest problem z kupieniem stanika: znalezienie rozmiaru 75E jest nierealne poza tym ramiączka od stanika wbijają się w ramiona bo biust jest ciężko jest problem z bluzkami, nie każdą można załóżyć, np bez dekoltu bo z taki biustem dekolt wygląda niesmacznie no i najgorsze: ból kręglosłupa, odzywa sie co pół roku i napieprza więc sie nie śmiać bo nie wiecie jak to jest może i fajnie wygląda ale nie jest lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod biustem wiemy że masz
szlaG SZLAG, koleżanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie mówię,że jestem polonistką:) Ale 75 E rozumiem,fakt,trochę sporo. A słyszałyście kiedyś komentarze na temat biustu rozmiar:naplute na deskę?No,ja mogę wyluzować,tylko czy naprawdę nie widzicie,że to chore jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dużym biustem
widzisz amita, jedne zarzekają że mają za duży a drugie że za mały to jak z włosami: z prostymi chcę mieć kręcone i odwrotnie nie wiadomo co lepsze? za duży czy za mały tylko wiesz, duży biust odbija się na kręgosłupie, niestety jest ciężki, to tak jak z ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego trzeba sie poprostu przyzwyczaic i pokochac swoje piersi :) ja jestem na najlepszej drozde i juz staram sie nie garbic i nie zaktywac ich golfami itp zycie jest o wiele łątwiejsze kiedy akceptujesz to czego wiele kobiet Ci zazdrosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdury! jak nie mozna kupic stanika? ja to sie chyba urodzilam z duzymi piersiami no ok pare lat temu moze nie było wyboru a teraz mozesz kupic nawet w krokodyle od wyboru do koloru a to ze faceci sie patrza to chyba fajne bo sie podobaja i mozna sie do tego przyzwyczaic ale chyba mam doczynienia z dziecmi bo ktora normalna kobieta nie cieszyłaby sie z duzych piersi? aha no i sa takie specjalne kremy na piersi no chyba ze ktos ejst z innej planety :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uległam manii odchudzania,wcale nie zaprzeczam.I wcale nie jestem aż tak strasznie niedzisiejsza.Aczkolwiek,co kilo mniej to mi z cycków spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×