Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemniewiem...

To jak to jest w końcu z COLA LIGHT????? Można pić na diecie?

Polecane posty

Gość niewiemniewiem...

bo już sie pogubiłam w tym wszystkim, wiem, że jest niezdrowa ale odchudzając się ma się czasami ochotę na coś słodkiego i czy wtedy można sięgnąć po cole?? Tuczy czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cola light jest na bazie słodzika, który jest rakotwórczy - dlatego nazywa sie light bo ma dużo mniej kalorii niż zwykła cola, ale ani jedna ani druga cola wcale nie jest zdrowa, tym bardziej jeśłi jesteś na diecie to nie pij żadnych napoi gazowanych, nawet coli light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_2
ja slyszalam ze bardziej sie tyje.. co do produktow light to wiedzac ze sa light spozywa sie ich wiecej przez co w konsekwencji sie tyje.. aczkolwiek ja tak nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie light są niezdrowe, a cola szczególnie...podobno nawet śruby odrdzewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knopersik
Nic ci sie nie stanie jak wypyjesz puszke od czasu do czasu, ale regularne picie coli light utrudnia schudniecie, mimo iz nie ma ona kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queen of cheese
Ja tak piłam colę na diecie, to mi się zeby zaczęły kruszyć. Ale tuczyc to raczej nie tuczy. Nie pijcie coli, naprawdę szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colę i pepsi piję czasem przy zatruciach , sprawach żołądkowych, pomaga szybciej od leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sie z vanili zgadzam, jak mamy jakieś "konwulsje" żołądkowe to warto wypić szklaneczkę PEPSI najlepiej i to naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska___
NIE!!!! Same sztuczne rzeczy, konserwanty! NIE, NIE, NIE! Dietetyczka zabronila mi pic wszelkie slodkie gazowane napoje! Nawet te 'light'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×