Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubaToJa

ze 115kg do 65 kg licze kalorie

Polecane posty

Gość grubaToJa

Wazylam na poczatku roku 115 kg dzis po 1,5 mc waze 107 kg wzrost 173 cm mam aplikacje lifeslim i licze kalorie Jem 1350-1500 kalorii Wedlug obliczen do konca czerwca powinnam wazyc ok 75 kg Mam nadzieje, ze tym razem sie nie poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
dzis na wadze 107,2 kg ale @ sie zbliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie licz bo sie przeliczysz.Organizm to nie maszyna do spalania kalorii a caly system hormonalny , ktory czasem szwankuje , a napewno nie chodzi jak w zegarku . Odchudzanie to nie matematyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie waż się codziennie, bo oszalejesz jak będziesz się przejmować każdymi 200 gramami. A ruszasz się trochę; zacznij chociaż chodzić dużo piechotą Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, takie liczenie to pic na wodę. Waga leci w sposób zauważalny na początku, potem to żmudna (acz owocna) praca nad utrzymaniem sylwetki, budową masy mięśniowej, rzeźbą itd. Jeśli będziesz nastawiona na wyniki w tempie wykładniczym to szybko się poddasz, bo waga musi stawać i cofać się - to normalne w procesie odchudzania. Ale zdecydowanie opłaca się chudnąć dłużej, nawet o parę miesięcy za to na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
wole liczyc kalorie niz tak jak weczesniej robilam tzn kopenhaska, tracilam np 10 kg a wracalo 20 kg o.o trudno schudne wolniej ale schudne na tym mi zalezy, zeby zmienic nawyki, nie chce juz zrec chce zyc a nie zyc zeby jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
dzis 106,8 kg zjedzone 1050 kal jeszcze mam 150 kal - moze zjem tarta marchewke z jablkiem jeslibedzie bardzo mnie ssalo, bo narazie ni nie czuje;)) jeszcze 31,8 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super..byle tak dalej.Mysle ze kazdy musi znalesc swoj wlasny sposob na odchudzanie..wiec nie ma Co krytykowac dziewczyny tylko wspierac.Ja tez sie odchudzam.. Zrezygnowalam z wielu rzeczy I waze sie codziennie... Bo to napedza mnie do dzialania...tzn w dzien robie Co sie da zeby rano bylo mniej. A I nikomu nie mowie jak sie odchudzam I ze w ogole sie odchudzam Bo Wszyscy zaczynaja udzielac super rad I jest juz po moim odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
dziejuje drogi gosciu Dzis waga 106,4 kg i dostalam wlasnie @ Jestem z siebie dumna bo zawsze przed @ zre wysztkko a teraz ladnie 1300-1450 kal;) ale jednak wedlug kalkulatora odchudzania powinnam jesc do 1400 kal zeby 1 lipca miec 70 kg zobaczymy polecam tutaj kalkulator http://www.odzywianie.info.pl/kalkulatory-zywieniowe/kalkulator-odchudzania-i-przybierania-na-wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to było takie proste, to to forum byłoby puste;) Z tak dużej wagi trzeba odchudzać się przez wiele miesięcy, trzeba zmienić nawyki żywieniowe na stałe. Niedługo twój organizmu wejdzie w tryb oszczędzania i będzie odkładał każda zjedzoną marchewkę, bo 1400 kcal dla ciebie to za mało, to głodówka dla organizmu. Żeby schudnąć trzeba jeść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
dzis zjedzone 1540 kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
waga 106,4 kg bez zmian dalej walcze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
dzien zakonzony 1399 kal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ci idzie... Ja codziennie mam ciut mniejsza wage. nie pisze ile waze Bo startuje z mniejszego pulapu...ale pisze tu zeby sie wspierac.Ja obecnie jestem na diecie bezglutenowej... Dzis jest tydzien jak zaczelam Czuje sie super...I do slodyczy mnie nie ciagnie wcale.Robie to zeby schudnac pozbyc sie roznych boli e stawach I migreny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
dziekuje dzis waga 106,5 kg:( waze sie codziennie, bo od 3 marca nie bede miec juz wagi:( tylko centymetrem bede sie raz w tygodniu mierzyć. Z jakiej wagi startujesz i jaki wzrost? Tak sie zapuscilam:( wstyd mi ogromnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtubatoja
koncze bilans z 1300 kal od jutra postaram sie nie przekraczac godziny 18badz 19;/ bo zdarza mi sie jesc po 21;/ ozywiscie mieszac sie w liczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
Waga 105, 6 kg prawie -10 kg jeszcze 30,6 kg;./ Nie poddaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Startowalam z wagi 66.. Przy wzroscie 155.po dwoch tyg. Zaraz po Nowym roku zeszlo mi do 64. Potem dopiero mnie znudzenie I dieta poszla w las... No I tydzien temu zaczelam znowu..na bezglutenowej. Dzis sie zwalylam I mam 61.7. je mega zadowolona. Chce wazy 52 kilo.. No 54 byloby juz super. Na tej diecie nie chce sie jesc za bardzo...dzis jak narazie wypilam kilka szklank koktailu warzywno owocowego I Kate.zaraz zrobie sobie zielonej herbatk...potem obiad...ziemniaki marchweczka surowka z port I Marchwi I miesko pieczone..oczywiscie porcja Bedzie mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za literowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo - tak trzymaj! Nawet jesli waga stanie nie poddawaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też liczę kalorie , zjadam dziennie 1600-1800 ale ja pływam 1x tyg godzinę / półtora oraz biegam ok. 6 razy w miesiącu 7-9 km średnim tempem. mierzę 171 cm ważę obecnie 68 kg, marzę o 5 z przodu czyli 58-59.. ale 62 też mnie zadowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.. Dzis waga taka sama jak wczoraj.. 61,7...jutro napewno Bedzie mniej.w ogole sie tym nie przejmuje..ciesze sie ze jestem na diecie.. Je mase warzyw owocow..odstawilam najwieksze swinstwa.. Gluten, cukier I mleko a Co najwazniejsze w ogole nie chce mi sie tego juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
Gosciu dziekuje;) ostatnio waga stala 2 dni a nawet byl wzrost chyba o 0,1kg a potem voila 1 kg mniej;) dzis stoi 105,6 kg PEwnie dlatego ze zjadlam 3 wafelki oblane czekolada (miescilam sie w limicie 1300 kal) chce juz wazyc 75 kg i sie miescic w ubrania mam 3 szafy ubran na wage 63-75 kg bo zawsze tyle wazylam;( a teraz nosze rozmiar uwaga 48!!!! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
dzien zakonczony na 1211 kal ;) nie odczuwam glodu, minus taki ze zjadlam o 19:40 kolacje;/ ehh musze popracowac nad tym chociazby zeby o 19 jesc najpozniej plus taki, ze pije 2 l wody mineralnej plus 2-3 herbaty;) Musze poszukac i podrukowac jakies przykladowe dni na diete 1200-1400 kal bo jesm bardzo monotonnie musze znalezc cos chocby jakies fajne obiady na cieplo i zimno, zeby do pracy brac etc moze ktos zna jakies ciekawe str ww w tym zakresie?? chce juz wazyc 75 kg:(( normalnie przeraza mnie ten rozmiar 48 :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ladny dzis masz wyniku..jesli chodzi o kalorie. Ja kalorii nie licze wcale...ale wiem ze jest ich malooo.co do przepisow to nie pomoge ..Bo ja poprostu cos tam pokroje, pogotuje razem.. Najczesciej cos pomidorowego Do tego ryz albo gryczana.. Albo ziemniaki z jajkiem I do tego surowizny duzo I wcinam.nie bede tylko dla siebie gotowac Dan Bo mi sie nie chce..a pozatym na bezglutenowej jest troche ograniczen wiec dlatego tak. A tak pozatym Im prosciutto tym zdrowiej. Ciekawe Co waga rano mi pokaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
po 2 dniach zastoju waga pokazala 104,8 kg:)) do celu mniej niz 30 kg ;)) czylo 29, 2 :D jestem juz rowne 2 tyg na liczeniu kalorii!! i zeszlo mi 5,2 kg wow :D jesli by zawsze tyle schodzilo w tyg to do koncza czerwca bedzie 75 kg Mam nadzieje ze sie uda! nie chce byc w wakacje otyla;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bilans 1260 kal zjedzonytch 2,5 l plynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruuubcia
Od niedzieli na diecie owocowo warzywnej.Zaczełam z wagą 99 kg Zaczeły mnie bawic przygotowania posiłkow Zwaze sie w niedziele.Za dwa tygodnie bo warzywno- owocowym detoksie przejde na inną diete Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
waga 104,8 kg czyli bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×