Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpiowiedzcie miiiii

140zł/osoba. Istnieją takie sale??? :(

Polecane posty

Gość odpiowiedzcie miiiii

Czy może polecić jakieś sale weselne, które nie są zbyt drogie? Do 140zł za osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiowiedzcie miiiii
Warszawa i okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze istnieja, moja siotra bierze slb w kwietniu, maja sale 120 zl za osobe w tym 5 dan goracyh, 12 przystawek i owoce, wiec super trafila, sala bardzo ladna bez wiesniackich balonikow itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiowiedzcie miiiii
Prosze o jakieś adresy czy coś, szukamy sali, trafiamy na same droższe, a niebardzo dysponujemy pieniedzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 125 zl / osobe w lokalu, w którym chcieliśmy - miejsce sprawdzone, pyszne jedzenie w dużych ilościach - cena bez poprawin za talerzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna24300
ja jestem z lubelskiego :) ale tutaj dużo osób robi wesela z Warszawy, Radomia np. Zabierają swoich gości poprzedniego dnia do hotelu z restauracją. Mówimy na nich Warszawka (bez obrazy ;)). Sama pracowałam w Hotelu w Kazimierzy Dolnym i wiem, że sporo osób tak robi. a więc: Kazimierz Dolny(modny ostatnimi czasy) 1. Gospoda w Dolinie 130zł jeden dzień dwa dni 170zł. http://www.gospodawdolinie.pl/vr/tour.html Nałęczów: 2.http://www.karczmanaleczowska.org/ 140zł w okresie od XI do V 0,5 wódki na osobę gratis i przy weselu ponad 100 osób przez cały rok beczka piwa gratis. Warszawa i okolice (z tego co wiem) 1,Gastro Team - Sala Bankietowa www.gastroteam.pl 150zł od osoby 2,Niezapominajka Ostrołęka 130zł 3 http://www.hej.waw.pl/ 120 zł Dziekanów Leśny 4.Dom PolskiRestauracja 150zł www.restauracjadompolski.pl 5Resturacja Halka 150zł Warszawa 6 fabryka smaQ - sala weselna Warszawa 140zł 7 Restauracje Staroswieckie www.staroswiecka.pl 125zł 8DOM WESELNY ROMA Mińsk mazowiecki 140zł www.romawesela.pl 9 Restauracja Róża Wiatrów Warszawa 140zł www.rozawiatrow-tawerna.pl/ Ceny mogą się trochę różnić (siostra cioteczna szukała sali w Warszawie lub pod na lipiec 2010 więc już ceny mogą być inne;)) mam nadzieję, że pomogłam chociaż komuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel Izabela Puławy
120 zł/dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że istnieją są również sale weselne za mniej. Dużo tanich i dobrych sal weselnych znajdziesz na www.GdzieWesele.pl co najciekawsze aby znaleść taką sale weselną nie trzeba wyjezdzać poza miasto. W warszawie też za tyle się zorganizuje wesele. www.GdzieWesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 zł od osoby ... 8 gorących posiłków szampan w cenie, napoje,sztuczne ognie, ciasta,tort,ciasta na wynos, zimna płyta , do woli herbata i kawa śląskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 Restauracja Róża Wiatrów Warszawa 140złwww.rozawiatrow-tawerna.pl/ " i co :) ja mam tam niby zrobić wesele na 110 osób ? Takie salki to zwykłe restauracje i ceny moga oscylowac w granicach i 120 zł od osoby ... 140 zł to przesada :P ja wynajmuję sale na 110 osób i płace od osoby 190 zł w miescie którym mieszkam mozna zrobić wesele np na 40 czy na 30 osób ... I jest to albo zwykły bar albo trochę lepiej zrobiony zwykły bar i ceny w takich lokalach zawsze bedą niskie ... porządna i fajna sala na wieksza liczbe gosci i powiedzmy z jakąś tam "klasą" to kosztuje troszke wiecej niz 140 zł od osoby nie oszukujmy sie do tego np jak dochodza dekoracje ze świeżych kwiatów albo np dodatkowe atrakcje w postaci ładnych ozdówb krzeseł itp to ceny zaczynaj sie od 170 zł ... jasne że mozna zrobić i za 100 zł od osoby Tylko nie mylmy pojec wesel z uroczystymi przyjeciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiejscu twojego mezaa
mojej znajomej siostra brała teraz ślub i płacili 1500 złoty za 30 osob , widzialam fotki świetnie wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październik11
ja płace 125zł za osobę w mińsku mazowieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnm,aaa
Płacimy 170 zł od osoby (menu wegetariańskie) w Krakowie. W cenę nie są wliczone ciata i owoce. Menu jest bardzo różnorodne, zawiera 6 dań ciepłych, przystawkę przed pierwszym daniem i zimną płytę. W Krakowie, z tego co zauważyliśmy, w restauracjach hotelowych menu zaczyna się od 150 zł. Ale np. w super restauracji w Myślenicach, widzieliśmy ciekawe menu za 140 zł. Szukaj, na pewno coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skad bierzecie
te ceny w moim miescie i miescie narzeczonego najnjzsza cena 175 zl ale jak sie doliczy ukryte koszty od talerzyka wychodzi 180 zl i to jest najtansza wersja lepsze menu w lepszym miejscu 220 zl odwiedzilismy ok 20 miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhdfhhhhh
No ja też nie wiem skąd niektórzy biorą tak nieksie ceny... I co zawiera takie menu? Może w mniejszych miastach jest taniej.... Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhkuilujl
nie wiem skad bierzecie -z jakich miast jesteście, że tak drogo u Was? U nas zaczyna sie od 150 zł w gorę... 175 to jedna z lepszych propozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skad bierzecie
ja jestem ze slaska i tutaj na slasku ogolnie takie sa ceny w zwyklych miastach nawet nie mowie o czyms typu katowice tylko o czyms mniejszym zycie na slasku ogolnie jest drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skad bierzecie
jak pisze 180 zl to nan na mysli np 4 rodzaje miec na obiad w tym 2-3 kawalki na osobe oczywiscie rosol w cenie jest tort napoje bez ograniczen plus szampan na przywitanie potem zimna plyta ale nie jakies wedliny tylko np 4 salatki 4 -5 potraw z miesa plus jakies inne faszerowane dziwadla kolacje 3 zazwyczaj barsz z krokietem z jakims gulaszem plus jeszcze cos miesnego tanszych menu nie robia glownie mozna cos dodawac chyba ze ktos robi przyjecie obiad na 20 osob do godz 20-22 to wtedy daja tzw menu komunijne tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas za jeden dzień to mniej więcej cena 140 zł w lepszych lokalach...a w tyn najbardziej prestiżowych to znacznie drożej... dodam że mieszkam w małopolsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skad bierzecie
tak jak pisal Regres w cenie 180 zl jest dekoracja sali przez dekoratora w to wliczone sa np kwiaty ciete ale nie kazdy dom weselny to praktykuje czesro trzeba samemu sie wykosztowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pułtusk
60 km od W-wy 150-160zł za osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda to nie są okolice Warszawy, ale może się komuś przyda: Zajazd "Noce i Dnie"k. Kalisza- 135/os w tym: kawa herbata do woli, przystrojenie sali tkaninami i kwiatami, Apartament dla młodych My właśnie tam organizujemy swoje wesele- sala jest bajeczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emci@
Mamy z narzeczonym do odstąpienia termin w sierpniu 2011 w Ząbkach koło w Warszawy. :) 140 zł od osoby - 5 dań gorących,napoje tort,oprawa toru, kwiaty, pokrwce itd. www.fazis.pl wiecej na maila: emilia668812@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoska mokra od wody
a dlczego rezygnujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na urlopie zatrzymałem się w Zajeździe Borowik. Zadbany hotelik niedaleko Ostrołęki. Zupa grzybowa mi posmakowała i na pewno duży omlet z owocami na śniadanie. Hotel z tego powodu polecam, bo to niezła baza wypadowa w drodze na Mazury. Moim zdaniem jedna z lepszych lokalizacji dla zmotoryzowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×