Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weselowa panna

dwa sluby w jedym dniu

Polecane posty

Gość weselowa panna

niedługo mamy w rodzinie dwa wesela - na nieszczęscie w jednym dniu :O jedno w rodzinie męża, a drugie w mojej i dylemat - na ktore isc...? mąż chce isc zobaczyć się ze swoją rodziną, z niektorymi sie nie wiidzial pare lat, ja moge w sumie powiedziec to samo, chcę isc do swojej. W mojej rodzinie jest wesele na prawie 200 osób, będzie opiekunka dla dzieci (mam 2 letnie dziecko)...bede mogla się bawić na luzie... a w rodzinie męza na 70 osób i muszę szukać opieki dla dziecka :O dylemat i nie wiem jak to rozwiazac...byl kiedys ktos w takiej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY idz na slub do swojej
rodziny, mąż do swojej, dziecko z Toba i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie iść na trochę na jedno wesele i na trochę na drugie, o ile sa one niedaleko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym. Ja bym chyba myślała w ten sposób: 1. Czy któryś z tych ślubów jest ważniejszy. Jeżeli np u męża ślub bierze siostra/chrześniaczka czy ktoś równie bliski, a u Ciebie jakaś kuzynka 7-woda po kisielu, to raczej byśmy pojechali razem na \"jego\" wesele. 2. Jeżeli wesela są równoważne, a biorą ślub osoby nam bliskie, którym wasza nieobecność mogłaby sprawić przykrość, to myślę, że każdy pojechałby do swojej rodzinki, przy czym dziecko z Tobą, skoro będzie opiekunka. 3. Jeżeli oba śluby są niezbyt ważne, to można by pokusić się o negocjowanie z partnerem i wybranie jednego weselicha, gdzie moglibyście się oboje dobrze pobawić. Ale to tylko wówczas, jeżeli na obu weselach będziecie gośćmi jednymi z wielu, niezbyt bliskimi i niezbyt koniecznymi :) czyli gdy nie będzie tragedii ani kłótni rodzinnej z powodu waszej nieobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jak zaoszczędzić
jak są w jednym mieście to trochę tu trochę tu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselowa panna
no wlasnie slyuby są w innych mistach i obie dziewczyny to bliska rodzina...to moja kuzynka, z którą spędzilam cale dziecinstwo i kuzynka mojego meza, z ktorą był zagranicą i mieszkali tam razem...:/ dlatego powinnismy byc tu i tu... jedynym logicznym wyjsciem bedzie chyba gdy sie rozdzielimy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo nie isc
na zadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annlenka
do jednych na ślub i godzinkę po..., do drugich na resztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsensus
pomaszerujcie osobno, z tym, że dziecko z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macieproblem jabym poszla na to bardziej id jechane bym sie pobpytywala ktore bedzie bardziej wypasione tzn bardxiej bogate i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie do męża- 70 osób to mniej, bardziej odczują że ktoś im odmówi niż na weselu na 200 osób, gdzie nieobecność 1 pary będzie praktycznie niezauważalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a ludzie przeciez to juz 7 lat po weselu :D po co odpisywac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto powspominac stare dobre czasy tak jak juz ktos powiedzial idz na wesele na ktore bedzie bardziej bogatsze wwiecej wodki jedzenia ladniejsza sala a w szczegilnosvi panna mloda ja tak bynajmniej tak robilam jezdzil tyljo na sluby i wesela po to aby zoaczyc suknie slubna a jak juz ja zobsczylam to zrobilam kilkanascie zdjec jej z kazdej strony i moglam jecgac juz do domu sle niedtety nie mogl bo jak bylam zsproszona na wesele to musualam zodtac do końca :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko na ktore poszlas wesele? Powiedz bo umieramy z ciekawosci pliss pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy podobną sytuację z moją żoną :( :( :( Powiedz w końcu, którą opcję wybrałaś?!?! Temat obserwujemy od 10 lat, więc już nie możemy dłużej czekać. Mamy po 86 lat... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojdzcie na wesele z tej strony z ktorej jestescie blizsza rodzina np. pierwsze kuzynostwo albo wybiezcie pare ktora bardziej lubicie macie lepszy kontakt lub bardziej wam forma wesela odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jesteście zaproszeni na poprwiny to jedżcie na ślub do 1 pary a na poprawiny dla 2 pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×