Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azja 134

Jaki podkład do twarzy najlepszy do ślubu?

Polecane posty

Gość azja 134

czesc , pytanie mam do wszystkich które niedługo za mąż lub juz są po... makijaż to wazna sprawa, a w tej kwestii dobry puderek to chyba podstawa by dobrze wyglądać :) jaki podkład wytrzyma na twarzy prawie 20 godzin w swietnym stanie? ślub juz niedługo- latem, i trzeba by coś juz potestować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się....
Stosowałam w swoim życiu wiele podkładów, także tych z najwyższej półki i praktycznie po każdym z nich się świecę, maksymalnie wytrzymałam bez świecienia 3 h, a potem moja tłusta skóra zaczęła na nowo dawać się we znaki. Makijaż ślubny wykonała mi kosmetyczka, zastosowała różne utrwalacze, nawet sama nie wiem co miałam na twarzy i przyznam szczerze, że nie świeciłam się w ogóle, ale przed samym weselem zainwestowałam w cerę, miałam robiony zabieg oczyszczania twarzy i maseczki z alg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja 134
dzięki dziewczyny za rady:) ślub juz za pół roku a ja juz mam stresa i myslę o wszystkim, od fotografa po balony i puder do twarzy... moze faktycznie dobrze by bylo odwiedzic kosmetyczkę by poradzila co zrobic ze swieceniem buzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś jeszcze podpowie jakiego podkladu użył do ślubu - który sprawdził się w 100 procentach? poprzedniczka wspomniała o colorstay revlona i lasting performance - ktoś używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYOLAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki utrwalacz do makijażu
to można chyba kupic w Seforze. Tak mi coś znajoma napomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam revlon colorstay natural, z pompka , i trzyma sie do 16h, i wyglada bardzo naturalnie,nie sciera sie, i nie zostawia sladow. uwazam ze jest bardzo dobry i go szczerze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ten Kryolan rzeczywiście jest godny swojej ceny ?? przyklad: puder matujący Ultra Silk Finish Powder- 122 zł, fixator makjażu- 55 zł, podkład 82 zł itd. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonka1
tak to sa kosmetyki ktore uzywanesa w tv do makijazu slubnego w najlepszych salonach kosm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Kryolan na pewno warto,stosuje w swojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pamiętajcie że Kryolan, choć faktycznie dobry , jest firmą używaną głównie w telewizji i w teatrze.Kosmetyki tej firmy , zwłaszcza podkłady są mocno kryjące.Przy niefachowym nałożeniu zrobi się efekt maski na 100%.Osoba która całe życie używała Loreala bądz inne marki ogólnodostępne , zrobi sobie po prostu krzywdę wyglądając jak ze szpachlą na twarzy. Więc Kyolan jak najbardziej ,ale najlepiej będzie ,jeśli makijaż zrobi osoba która na Kyolanie pracuje ,bądz wie na czym polega zawartość pigmentu w podkładzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNE czy podzielasz zdanie Asega? Ale zawsze można sobie poćwiczyć w wolne soboty :) co o tym sądzicie? Kupić nie kupić?? makijaż będzie robić mi siostra ze zmysłem artystycznym :) ;) Ale że Kryolan jak dla mnie troche drogi to sie zastanawiam czy warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamisia zamiast inwestować w zestaw Kryolanu proponuję Ci po prostu umówić się z wizażystką na ślubny makijaż bo raczej nie opłaci Ci się kupienie tego zestawu, chyba że często imprezujesz całą noc;) zresztą, póki masz jeszcze czas, wypróbuj inne trwałe podkłady,a najlepiej zadbaj też o cerę-nie tak dawno miałam przygodę, przyszła do mnie klientka przed studniówką i chciała, żeby zrobić jej makijaż,ale miała takie zmiany ropne, że musiałam najpierw wysłać ją do dermatologa za serię zabiegów normalizujących i nawilżających cera się odwdzięczy łądnym wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochotę kupic tylko puder Ultra Silk Finisch Powder - na wykończenie makijażu i fixator do utrawalenia.. Właśnie jakos wolę zainwestowac w kosmetyki których potem uzyje nie raz niż wydac jednorazowo na wizazystkę, których w moim małym mieście jak na lekarstwo za to jak wspomniałam mam siostrę artystkę której bardziej ufam niz kazdej innej miejscowej makijazystce :) Ale podpowiedz mi jeszcze czy ten Ultra Setting Spray- ten fixator rzeczywiście czyni makijaż trwalszym...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja 134
a czy ktos z was miał do slubu wykonany makijaz tym podkladem kryolan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tribux
A co sądzicie do Dermacolu? Czy on się w ogóle nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulka1205
co myslicie na temat bazy pod podkald z Dax Cosmetix???????????? i o kremie z Dermiki matB complex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleleleleleleluj
dermacol to jest najwieksze guano jakie moze byc,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremu z dermiki używałam - jest bardzo taki sobie. Jedyna jego zaleta, to lekkość - dobry pod makijaż. Teraz mam Garniera skin naturals do cery normalnej i mieszanej i jest taki sam, a kosztuje 5 razy mniej :O Bazy dax cosmetics używam od grydnia. jest wydajny, a skóra po nim gładziutka. Niestety nie za długo. I moim zdaniem nie nadaje się na ciepłą wiosnę czy lato. Czasem mi coś od niego \"wyskoczy\" więc staram się nie nadużywać. Ogólnie - dobry, jednak makijaż na nim nie będzie się trzymał w nieskończoność, dlatego oddam się przed ślubem w ręce kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulka1205
dziewczyny jaki jest lepsza baza Lumene, inglot, czy Clinique?moja twarzyczka bardzo ale to bardzo sie swieci na czole, nosku i brodzie a 12 maja mam slub i chcialabym tego uniknac,POMOZCIE MI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy od stanu Twojej cery. Jeśli masz cerę względnie ładną, nie masz trądziku, skóra zbytnio się nie przetłuszcza, to praktycznie każda baza+podkład będzie dobrze wyglądała na twarzy. Jeśli masz jakieś ślady po trądziku, bardzo tłustą cerę, to nawet najdroższy i najlepszy podkład Ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam bazy dax cosmetics
i jestem bardzo zadowolona makijaż bez świecenia trzyma mi się cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylaMakeUp
Słuchajcie dziewczyny!!!! Każdy jest inny?! Każdy ma inną cerę, inne potrzeby! Nie bójcie się DOBRYCH WIZAŻYSTEK. Rady wykwalifikowanych WIZAŻYSTEK są nieocenione i niedoceniane (bo często brak kobietom wiedzy na temat oferowanych przez wizażystki usług i korzyści jakie z tego płyną). Możecie umówić się na analizę strukturalną twarzy, na której dowiecie się jak wykonać prawidłowy makijaż, dostaniecie skrypt z informacjami na długie lata! Skrypt zawiera kilkanaście stron opisujących wszystkie elementy Twojej twarzy (po uprzednim pomiarze ich, który odbywa się na pierwszej wizycie za pomocą profesjonalnego programu komputerowego dla Wizażystek Salon Prestige). Następnie 2 lekcje makijażu i umiecie w praktyce wykonać makijaż, z zastosowaniem odpowiednich do swoich indywidualnych potrzeb kosmetyków!!! Tak to wygląda u mnie, ja w ten sposób uczę kobiety poznać swoją twarz i podkreślać jej najpiękniejsze cechy, a korygować np. za pomocą modelarzu mankamenty. Zapraszam www.makijaz-szczecin.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdeEEEEE
Ile kosztuje makijaz slubny???? j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co dzień używam podkładu Rimmela Lasting Finish,ale wiadomo,że slub to zupełnie inna bajka, więc oddałam się w ręce wizażystki. Dziewczyna ma ogromne doświadczenie, pracuje przy sesjach zdjęciowych i teledyskach,więc zna się na rzeczy. Nie pytałam dokładnie czego używała, ale wiadomo, była baza, był podkład zmieszany z trzech różnych buteleczek fluidów, do tego puder, róż i jakieś inne bajery, naprawde tego już nie pamiętam. Firmy tez różne się przewijały, na pewno były jakieś kosmetyki z Douglasa..Także radzę zainwestować w dobrą makijażystkę, byle nie taką, która zrobi chamską tapetę. Makijaż ma być delikatny, choć np. u mnie oczy był bardzo wyraziste, a reszta na tyle trwale połozona,że nie było mowy o żadnym świeceniu.U mnie koszt: próbny - 100 zł, ślubny - 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×