Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia z Krakowa

Makijaż i fryzura ślubna - Kraków - proszę o radę!

Polecane posty

Gość Kasia z Krakowa

Witam! Zaczynam intensywne poszukiwania makijażystki/wizażystki oraz fryzjerki (z Krakowa), którym powierzę wykonanie mojego ślubnego makijażu i fryzury. I stąd moja prośba. Na pewno możecie mi polecić kogoś, z czyich usług byłyście zadowolone. Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary na takie osoby (adres salonu, link do strony internetowej itp). A jeśli są tutaj osoby, które zajmują się świadczeniem takich usług, to również proszę o informację. Cena nie jest dla mnie priorytetem - wolę zapłacić więcej, ale być naprawdę zadowolona. Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam fotografa z wizażystką (dziewczyna pracuje w Operze) - zrobiła mi już przymiarkę do fryzury i makijażu. Jestem zadowolona Co prawda ja mam usługę kompleksową (zespół, oprawa ślubu, samochód i in.) z Muzycznego Centrum (www.kusza.org) ale info do p. Karoliny również mam :) www.studio-wizard.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenaaa
Ja robiłam fryzurkę i makijaż w Colette na starowiślnej i bardzo polecam!!! Mega profesjonalnie:) super podejście menadzerki, która potwierdzała wszystko e-meilowo i telefonicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigggtoria
Być może ktos powróci i w tym roku do tematu to ja musze polecic Wam Panią Martę fryzjerkę z salonu Eric Stipa w M1. Własnie czesała mnie 2 tyg temu na ślub.Ja mam problem z odstajacymi uszami,ale jest magikiem po prostu jesl chodzi o idealną fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czesałam sie w Black Pearl, na przeciwko Galerii Krakowskiej i byłam bardzo zadowolona. Fryzjerki na prawde mają talent, stworzyły na mojej głowie cudo, więc szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie czesalam w black pearl, fajnie ze trafilam na ten salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lona78
Moją znajomą na wesele malowała Ewelina Szajnar ( http://szajnar.pl/ ) Wyglądała przepieknie, podobało mi się to że mimo tego że był to profesjonalny makijaż to był taki delikatny i podkreślający urodę. No wyglądała cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniaa87
A ja tym wpisem chciałabym pochwalić i podziękować pani Martynie z salonu ViciHair (www.vicihair.pl) robiła mi fryzurę ślubną, a przed ślubem chodziłam jeszcze na pielęgnację włosów Kerastase. Dziś akurat dostałam zdjęcia ze ślubu i na nich dopiero widać, jak pięknie wyglądała ta fryzura. I trzymała się do rana :) Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim przyszłym pannom młodym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajcy
A Kasia Zelek z salonu Kaczmarzyka? Chciałam iść do Szymona, ale ma dalsze terminy. Komu Kasia robiła fryzurę? Ludzie mówią raczej pozytywnie, ale szukam bardziej aktualnych danych. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcianna
Nigdy nie korzystałam z jej usług, chodzę do Szymona, ale ona zajmowała się babką, która siedziała na fotelu obok mnie. Wyszła uśmiechnięta, fryzura wyglądała bardzo ładnie, ale co było dalej to ja już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania baronik
Szymon Kaczmarzyk, albo po prostu jego salon - moim zdaniem jeden z lepszych specjalistów w mieście. Nikt wcześniej nie potrafił mi aż tak doskonale doradzić, piękna fryzura, która na wszystkich zrobiła wrażenia. I o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta88
Swietna wizazystke maja w Black Pearl, dodatkowo pracują na bardzo dobrych kosmetykach. Ja z makijazu byłam bardzo zadowolona, wyglądałam ładnie, naturalnie, zarówno na zdjęciach jak i na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majecka
A któraś z was podzieli się fotką? Możecie pokazać jaki miałyście efekt po wizażu u Kaczmarzyka? Chciałabym wszystko w dniu ślubu załatwić u jednego stylisty, ale bardzo ciężko kogoś takiego znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAnkaa19
Ja też makijaz robiłam Black Pearl, fryzure tak samo. Z jednego i drugiego byłam bardzo zadowolona, no i wszystko załatwiłam w jedym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem osobą bardzo wymagającą ale muszę przyznać, że salon fryzjerski Colette z Krakowa nawet się spisał:) Makijaż ślubny wykonany był dokładnie i trzymał się całą noc. A trwałość i poprawnie dobrany odcień podkładu to rzadkość! Co do fryzury ślubnej zaznaczę, że fryzjerka, która mnie czesała była zorientowana, więc plus. Skrupulatnie upięła mi koka, który również przetrwał zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harczek
Mnie Kaczmarzyk robił fryzurę ślubną, efekt na prawdę super, bardzo ładnie wyglądałam i po prostu chciałabym tak się czesać na co dzień. Ogólnie - świetne miejsce, no i o wszystko można się dogadać, np. odradzili mi mój pomysł fryzury, który był faktycznie zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawtek
Dziewczyny - nie widzę w cenniku Kaczmarzyka konkretnej stawki za próbną ślubną. Była można któraś z Was ostatnio na tym? Ile płaciłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletanka
Dzwoniłam do Kaczmarzyka i na teraz mają termin jedynie u Aldony, jakaś nowa babka - ktoś korzystał z jej usług? Zawsze czesałam się u Szymon, ale teraz zależy mi na czasie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Colette na starowiślnej. Makijażystka zrobiła mi dokładnie taki makijaż jak chciałam- delikatny i skromny , jak również z fryzury byłam bardzo zadowolona! i nie kosztowało to dużo dzięki pakietowi,który u nich wykupiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatana
Jeśli tylko będą mieli wolne miejsce to salon Szymon Kaczmarzyka. Moja fryzura była jego pomysłem. Przetrwała całe wesele i rzeczywiście wyglądałam niesamowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmeteks
Dziewczyny - i jak z tymi ślubnymi u Kaczmarzyka? Któraś była w wakacje? Wiele dziewczyn chwali, ale chciałam z którąś pogadać. Zostawicie jakieś namiary na siebie? Maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krakowie juz od ponad roku chodze tylko do jednego salonu- Black Pearl i bardzo go lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swój ślub malowałam się i czesałam w Pure Diamond na Krowodrzy. Mają usługi na najwyższym poziomie, w szczególności polecam fryzjerkę Sylwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na stronę tego salonu http://purediamond.pl/ Ja byłam mega zadowolona z makijażu i czesania ślubnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergamina
U Szymona Kaczmarzyka pytajcie - ja i moja koleżanka miałyśmy u niego robioną ślubną. Bardzo fajny człowiek, ale przede wszystkim fryzura, która nas zadowoliła. Super wyglądałam przez całą imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ania z salonu Vici robi włosy naprawdę genialnie. Ja robiłam u niej koloryzację, dokładniej flamboyage i wyszło dokładnie tak, jak sobie to wymarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka 90
Black Pearl jest świetny, czeszą bardzo ładnie, makijaż tak samo. Polecam, bo jak dla mnie to jeden z lepszych salonów w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam ślubną fryzure i makijaż w Black Pearl i potwierdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×