Odpowiedz na ten temat

Zespół na wesele z Krakowa lub okolic - SZUKAM!!

• gość 2017.03.07 [16:18]
    Cześć usmiech.gif A sprawdzałaś może na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/Zespo l-DJ/ Tam znajdziesz obszerny spis zespołów na wesele z Krakowa z opiniami i cennikiem! usmiech.gif
  • gość 2017.03.19 [15:41]
    Mam ostatnio sezon na wesela i nie jedno już widziałam, ale zespół Price Tag najbardziej mi się spodobał i tylko dlatego, że był najbardziej żywiołowy jak i naturalny. Nie wspomnę już o świetnych piosenkach co wykonywali.
  • gość 2017.03.20 [15:20]
    Ja mogę polecić zespół Oktan Band. Grają naprawdę niesamowicie, aż chce się tańczyć i śpiewać z nimi usmiech.gif
  • gość 2017.03.25 [00:01]
    Przy wyborze zespołu warto wziąć pod uwagę Price Tag, bo z lekkością bawią gości swoimi melodyjnymi wykonaniami i tak ogólnie nie jest tylko miło ich posłuchać, ale i popatrzeć.Polecam!
  • gość 2017.04.05 [09:17]
    Polecam z całego serca zespół Fiesta przesyłam linka do ich fb https://www.facebook.com/Zespol.FIESTA/
  • gość 2017.04.06 [13:43]
    Witam, czy macie możesz jakieś opinie na temat zespołu life dance oraz lukas band (wojtki)? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź usmiech.gif
  • gość 2017.04.14 [15:24]
    Trudno powiedzieć na co zwracać uwagę przy wyborze zespołu na udane wesele, ale mam farta, bo znam sympatyczny zespół Krakus Band , przy którym się dobrze bawiłam i nie zawiodłam się. Wykonują przyjemną muzykę dla ucha, idealną do tańca i co najważniejsze posiadają całkiem pokaźny zbiór wykonań. Aha i jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Mieli bardzo dobre nagłośnienie, a rzadko tak bywa. Ogólnie warto ich brać w ciemno.
  • gość 2017.04.18 [21:47]
    Zespół amber z Krakowa! Swietna zabawa i super grają! Mają zróżnicowany repertuar nie tylko to disco polo. Kazdyznajdzie cos dla siebie!
  • gość 2017.04.21 [15:29]
    Miałam okazję bawić się na przyjęciu weselnym, gdzie oprawę muzyczną zadbał miły zespół Price Tag o niesamowitym potencjale. Świetnie prezentowali piosenki w swoich aranżacjach, a zabawy przy oczepinach były pomysłowe i pełne wdzięku. Całą imprezę określiłbym słowem było miło, przyjemnie i tanecznie.
  • piterka3232323 2017.04.24 [12:32]
    W ubiegłym roku miałam sezon weselny i w związku z tym spotkałam się z wieloma zespołami na żywo. Były lepsze i gorsze,aletak naprawdę najbardziej przypdał mi do gustu zespół Price Tag. Był naj bardziej profesjonalny i utalentowany, a poza tym był odpowiednio ubrany i naturalnie wykonywał piosenki. Moim zdaniem to jest kapela sprawdzona i warta uwagi.
  • gość 2017.04.29 [16:30]
    Witam
    POLECAM:
    Zespół TwisTed3 z dużym doświadczeniem na każdą okazję
    Naszym atutem jest dobrze dobrany repertuar, który porywa wszystkich do zabawy, bardzo dobry wokal naszego wokalisty i chyba to, że tworzymy miły klimat uroczystości.
    ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ:
    http://tedmuzyka.wixsite.com/twisted3
    Tel. 662 072 054
  • Rafika87 2017.05.04 [17:08]
    Zależy o jaki zespół muzyczny ci chodzi? nie wszystkim podoba się to samo i każdy ma też inny gust. Z swojej strony mogę polecić zespół weselny Twist Band http://www.twistband.pl/ potrafią rozbawić każdego, więc nie tylko śpiewają ale i zabawiają towarzystwo. Tak jak wspomniałam wcześniej są jednak tacy którzy zabaw nie lubią i wolą zespół gdzie grają starsi Panowie bez żadnych zabaw. Jeśli chodzi o ten zespół byłam na ich weselu w Wieliczce a są z Bochni raczej grają w całej Małopolsce.
  • gargamel1986 2017.05.10 [14:59]
    Witam. A czy ktoś bawił przy zespole PIANOBAND z Limanowej? I podzieli się wrażeniami? Czytałem że są swietni i potrafią się dostosować do gości ale słuchając ich kawałków w internecie zauważyłem że grają trochę tak bardziej pod jazz i czy na weselu też tak jest? Druzbe mam takiego zywiolowego śpiewającego pod góralska nutę i chciałbym by się fajnie zagrał z zespołem. Pozdrawiam
  • Hubert524624321 2017.05.10 [17:45]
    Jak chcesz dobry zespół na wesele to polecam Show Time a parkiet będziesz miał pełny.
  • sasha_załuska 2017.05.18 [20:17]
    Bardzo fajnie bawiłam się przy muzyce zespołu Krakus Band, a najbardziej podobała mi się wyrafinowane zabawy podczas oczepin. Zabawy były naprawdę śmieszne i nikogo nie obrażały, a śmiechu było co nie miara. Warto samemu sprawdzić.
  • milagrete31 2017.05.21 [21:16]
    Z polecenia od znajomej miałam namiary na Price Tag i skorzystałam, co było dobrym krokiem.potrafili dobrze bawić gości melodyjnymi wykonaniami biesiadnymi i nie tylko, a oczepiny to był istny popis. Bardzo polecam!
  • gość 2017.05.22 [12:30]
  • mikolaj32R 2017.05.22 [15:31]
    Z zespołem Price Tag spotkałem się na weselu u siostry, gdzie pomagałem w organizacji wesela, a przy okazji byłem gościem. Zespół ma bardzo ciekawy repertuar z każdej minionej dekady i wyraźnie stawia na żywioł, a to mi się bardzo spodobało. Prywatnie też można fajnie porozmawiać i ogólnie są spoko. Ogólnie brał bym ich!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...