Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olcia00

rozmowa kwalifikacyjna

Polecane posty

Gość olcia00

hej !!! nie zauważyłam takiego topicu więc postanowiłam go sama umieścić, moi drodzy jak przygotowujecie się do rozmowy kwalifikacyjnej, proszę o rady jak dobrze wypaść, jak się ubarać na taką rozmowę ....... buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLOKKKSS
Elegancko, ale bez przesady. I zalęży jako kto chcesz pracować, do Mc Donalda przeciez na rozmowę o pracy na mopie nie pójdziesz w garniturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie jesli chodzi o strój
ja zawsze chodzę w białej bluzce i czarnych na kant spodniach, widzę,że inne dziewczyny mają na sobie czarne swetry i spod nich wystaje kołnierzyk... myslicie, ,że który jest lepszy strój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdety
No nie wiem. Biała koszula i spodnie na kant to miały uczennice po szkole średniej jak przyjmowałem do roboty. Teraz spotykam się raczej z garsonkami + jakaś teczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
hej !!! dzięki za odpowiedzi, startuje na posadę przedstawiciela medycznego zastanawiałam sie nad garsonką. ale też nad białą bluzką i czarnym swterkiem ..... W końcu trzeba też czuć się dobrze podczas takiej rozmowu i nie być skrępowanym ubraniem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaa22
hej, no ja tez chodzę na rozmowy w białej bluzce:O ups... czyli co -niedobrze?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaaa22
a jeszcze jedno... te czarne sweterki to jak one wygladają?? cienkie, grube?? z dekoldem?? w serek??? pliss napiszcie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienkie jak dupa węża
a serek to ty masz w gaciach. I pisze sie "dekolt" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×