Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka tam jedna21

staż, staż ....ale gdzie?

Polecane posty

najlepiej w branży która Cię choć w jakimś stopniu interesuje. a szukać gdzie się da w całej sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tyle ze nie kazdy mieszka w miejscowosci w której pracy jest po czubek nosa....ja niestety mieszkam w małej miejscowosci podajcie jakies konkretne miejsca które nadają sie do odbycia stażu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urząd miasta, bank, szkoła, poczta, praktycznie każda firma. to zależy od wykształcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to obawiam się, że musisz wyjechać, albo zrobić staż gdzie Cię przyjmą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze nie dobijac mnie dalej ...jestem na skraju zalamania nerwowego, depresji i innych chorób..wywołanych brakiem pracy czy te 450 zł za staż to duuuuzooo? ludzie przeciez ja tez chce jeśc pic i sie ubrac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
450 zł, to jest staż z urzędu pracy i tak płacą w państwówkach. ale w prywatnych firmach to można czasem i 1000 zł na stażu dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam na stazu w Orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam na stazu w Orange
nie kazdy, niestety mój byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam na stazu w Orange
różnie ale od razu mowie, na platny cięzkoooo sie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie skończyłam staż w urzedzie skarbowym. w wsumie to fajnie było. i już mi go brakuje. ta bezczynność teraz jest okropna. u mnie w mieście to polega na tym że chodzisz odziennie do urzedu pracy i jak ci sie z którymś razem uda że trafisz na oferte to masz szczęście. pozatym na taż też są rozmowy. no albo zanjomości. jak firma lub urząd występuje o stażystów i poda odrazu twoje nazwisko to przynajmniej wiesz że nikt cie nie ubiegnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam na stazu w Orange
wszystko ;) to zalezy od dzialu, do jakiego sie starasz, roboty nie szczędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też studiuje turystyke i rekreacje :) zaocznie w rzeszowie. a ty gdzie?? w sumie to urząd skarbowy nie ma z tym nic wspólnego. ale tam łatwiej dostać. w naszym kierunku o staż bardzo trudno. przynajmniej u mnie bo też chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i każdy staż z UP jest płatny płacą ok 460 zł bez względu na miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o staze czesto dziewczyny sie nawet do sklepow staraja. ja mam w bibliotece i nie narzekam :) ale ja to troche jakby po kierunku bo studiuje historie w rzeszowei. A Ty z jakiego jestes miesta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodziło o staż w firmach nie z urzędu pracy, gdzie firma ze swojej kasy płaci wynagrodzenie, ja w zeszłym roku miałam 600 zł w prywatnej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co do urzędu skarbowego boirą co chwile po pare stażystów. jedni odchodzą drudzy przychodzą. zawsze po kilka osób jest z tzw samch swoich tzn córki, synowie, znajomi pracowników. ja właśnie do takich szczęsliwców należe. bo moja mama ma tam koleżanke. no ale po prawie roku szukanie chyba mi sie należy? ale większość dostała sie na staż normalnie z urzędu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jaki z PUP czy z funduszy unijnych ? wiecie coś na ten temat i jak to sie odbywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele firm oferuje staże dla pracowników. Warto przejrzeć oferty w internecie, jak również dopytać się w siedzibie firmy, czy nie potrzebują kogoś do pracy. Ja znalazłam w zeszłym roku staż w Pratt & Whitney, bo dodali informację, że poszukują stażystów w ramach programu "Uskrzydlamy Talenty. Udało mi się przejść przez system rekrutacyjny i ukończyć sześciomiesięczny staż. Jest to ciekawa forma zdobycia doświadczenia w firmach, które są światowymi liderami. W tym roku również mają prowadzić rekrutację na staże. Jakby ktoś był zainteresowany to odsyłam do ich ofert pracy: http://www.kariera.pwpoland.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×