Odpowiedz na ten temat

Technik weterynarii

• -_pralinka84_- 2010.07.28 [18:42]
    Witam

Chciałam sie dowiedzieć, czy w ogóle opłaca się robić technika weterynarii, czy jest praca w tym zawodzie i jakie zarobki ?

Pozdrawiam

• H0akina 2010.07.28 [23:24]
    Praca jest tam- gdzie są zwierzęta + umiejętność sprzedania się pracodawcy.
    Zarobki są zależne od miejsca pracy.
    Konkurencja- absolwenci zootechniki.
    książki na telefon: http://mbooki.blox.pl/html
  • lalalalalabum 2010.07.28 [23:27]
    nieeeee, ja jestem lekarzem weterynarii i wiem, że ta praca się nie opłaca, tym mniej technika. Ja zmieniłam zawód 2 lata po studiach i większośc moich przyjaciół też
  • techniczka wet 2011.03.29 [17:46]
    ja jestem technikiem wet.po pięcioletniej szkole i powiem wam ,ze pracowałam 9 lat w jednej z warszawskich lecznic gdzie tak naprawde zarabiałam marne grosze teraz szukam pracy w zawodzie od roku i nic.weterynaria pada na pysk,zamiast technika po szkole przyjmują młode pi**eczki tzw.miłosniczki zwierząt które za usmiech pracują w lecznicach Technicy maja w miarę dobrze w terenie natomiast w miastach jest koszmarnie trudno o pracę jesli mam tyrac po 12 godz dziennie a byc zatrudnioną na ćwierc etatu i dostac za to tylko 1000zł do ręki w warszawie tak jest to pocałujcie nas lekarze wet w cztery litery żaden człowiek nie jest smieciem ,my tez ciężko pracvujemy na dyplom i chcemy godnie pracowac a wy odbieracie nam chleb zatrudniając ludzi z ulicy bez szkoły i prawa wykonywania zawodu którzy wam asystuja przy zabiegach za darmo!
  • ja77889899 2011.03.29 [17:48]
    a gdzie chcesz isć?
  • gera 2011.03.31 [13:33]
    Witam serdecznie
    Jestem technikiem weterynarii (kobietą) z ośmio letnim stażem pracy w jednej i tej samej Przychodni dla Zwierząt w Wielkopolsce koło Poznania i powiem szczerze, że za 40 godz tygodniowej pracy na dzień dzisiejszy mam 1500 zł brutto, czyli 1100 zł na rękę. Mówiąc Wam o moim wynagrodzeniu sama nie wiem, czy mam się śmiać, czy też płakać. Jak taka pensja ma starczyć na miesięczne wydatki oraz na samo życie? To jest kompletna paranoja! Na szczęście i na nieszczęście także dostałam po tych ośmiu latach pracy wypowiedzenie i na dzień dzisiejszy poszukuję lepszej pracy, tzn lepiej płatnej, tym bardziej, że wszystko z dnia na dzień drożeje. Życzę nie tylko sobie szybkiego znalezienia nowej i lepszej pracy, ale przede wszystkim tym wszystkim osobom, które dopiero co rozpoczynają pracę w tym zawodzie, aby nie pozwoliły za marne pieniądze traktować siebie jak przysłowiowe robale, bo nikt doskonały nie jest, "a ludzie są aż LUDŹMI" i należy im się szacunek i za wykonywana prace godziwa pensja. Powodzenia!!!
  • ronaja 2013.04.09 [08:40]
    hej jesli ktos zaglada to moze napisze jakiej choroby spodziewa sie w tym roku na egzaminie z tego kierunku oczko.gif pozdrawiam usmiech.gif
  • gość 2013.07.20 [22:54]
    Witam
    Mam 31 lat, dzisiaj złożyłam papiery do szkoły, czytam opinię na temat pracy technika weterynarii, zarobkach i możliwościach zatrudnienia i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam.
  • gość 2013.09.13 [11:51]
    uciekaj puki możesz ja w ciagu 6 lat po ukończeniu pracowałam w zawodzie tylko 6 m-cy w całości bo tak bardzo mi się marzyło oczywiście jako sprzątacz widziec widziałam jak zamiatałam
  • gość 2013.09.13 [11:53]
    teraz aktualnie poszukuje pracy ale generalnie pracowałam 2 razy w biurze i chciałabym teraz też coś w biurze bo mam już doświadczenie a poza tym czysta praca przed biurkiem bez upakarzania
  • gość 2016.02.04 [11:50]
    Bezpłatna nauka tego zawodu w Sukces Edukacji w Krakowie, Opolu, Radomiu i Katowicach.www.sukcesedukacja.pl
  • gość 2016.02.23 [11:05]
    Tak ten kierunek jest bardzo na czasie usmiech.gif Polecam bo sama na niego chodzę smiech.gif Zajęcia odbywają się co 2 tygodnie w sobotę i niedzielę w samych centrach miast.
    Fajna szkoła to Delta Edukacja mogę szczerze ją polecić usmiech.gif
  • gość 2016.04.29 [11:31]
    Słyszałam o tej szkole wiele dobrego. Ma mnóstwo ciekawych kierunków godnych polecenia. Zastanawiam się nad kierunkiem technik weterynarii i o techniku informatyki.
  • gość 2016.04.29 [11:49]
    A może mi ktoś powiedzieć , jak to jest ze szkołami we Wrocławiu? Bo studiuję i chciałabym robić technika zaocznie, w sumie raczej dla samej siebie i pasji, niż w celach zarobkowych
  • gość 2016.07.04 [00:01]
    We wroclawiu jest tylko w omedze (teraz chyba delta),nie zawsze otwieraja ten kierunek, a poziom nauczania niestety niski bo ta szkola oferuje milion kierunkow, wiec ciezko im jakis dobrze ogarnac:/ sa szkoly weterynaryjne gdzie prowadza ten kierunek od lat, ale niestety w innych wojewodztwach, jesli chcesz sie czegos nauczyc to lepiej znajdz inna sKole np. W wolominie, ale przemysl czy dasz rade z dojazdami. Pozdrawiam
  • gość 2016.07.19 [14:46]
    Moja koleżanka jest na Techniku Weterynarii w Delta Edukacja i bardzo sobie chwali ze względu na dużą ilość zajęć praktycznych. Zajęcia ma co dwa tygodnie w weekendy więc nie koliduje jej to z innymi obowiązkami, które ma w tygodniu. Sama zachęca mnie, żebym zapisała się na jakiegoś Technika bo zawsze to więcej w Cv.
  • gość 2016.07.23 [13:12]
    A czy ten kierunek jest całkowicie za darmo ? Bo nie ukrywam, że z miłą chęcią bym się na niego wybrała usmiech.gif Do tej szkoły Delta Edukacja
  • gość 2016.07.25 [12:52]
    Tak Technik Weterynarii w Delcie jest bezpłatny i szkoła zapewnia wszystkie niezbędne materiały na zajęcia.
  • gość 2016.07.26 [12:33]
    Dziękuję to chyba się tam wybiorę oczko.gif
  • gość 2016.08.02 [15:17]
    Jakie zajęcia są na takim Techniku Weterynarii w Delcie ?
  • gość 2016.08.02 [15:42]
    Zajęcia są i praktyczne i teoretyczne z praktycznych np: Anatomia i fizjologia zwierząt, Pracownia inseminacyjna czy Pracowania laboratoryjno zabiegowa. Całą rozpiskę przedmiotów znajdziesz tu: http://delta-edu.pl/szkola-policealna/technik -weterynarii
  • gość 2016.08.03 [14:37]
    A czy można zapisać się na wyższy semestr ?
  • gość 2016.08.03 [15:22]
    Żeby zapisać się na wyższy semestr trzeba mieć odpis arkusza ocen z poprzedniej szkoły z zaliczonych semestrów. Najlepiej zadzwoń do sekretariatu albo przejdź się osobiście to udzielą Ci wszystkich informacji oczko.gif
  • gość 2016.08.17 [15:35]
    Moja koleżanka zapisała się do PROFESJA EDUKACJA na technika weterynarii kierunek darmowy i bardzo sobie chwali, z tego co wiem jest zadowolona, sama z nią byłam jak się zapisywala panie w sekteraiacie miłe i wszystko wytłumnaczyły. mogę Wam polecić tą szkołę oczko.gifhttp://www.profesjaedukacja.pl/
  • gość 2016.08.17 [15:43]
    Zapisałam się na technika weterynarii w Delta Edukacja, zastanawiałam się jeszcze nad innymi szkołami ale ta mi najbardziej odpowiada, dobrą lokalizacje mają bo w centrum miasta a to dla mnie istotne usmiech.gif
  • gość 2016.09.07 [16:18]
    Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 30h kurs – Laborant weterynaryjny !
    Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
    Miejsce zapisu:
    Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.
  • gość 2016.09.30 [13:44]
    Fajny kierunek ten technik weterynarii. Słyszałam, że jest bardzo ciekawy i przyszłościowy !
  • gość 2016.11.27 [15:07]
    czy przyszłościowy to nie wiem, z tego co przeglądam oferty pracy to jest ich naprawdę niewiele. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć jak wygląda znalezienie pracy obecnie? Czy nadal technikom idzie bardzo kiepsko?
  • bagii525 2016.12.01 [13:56]
    Jak ktoś kocha zwierzaczki i chce im pomagać to możliwość zrobienia sobie takiego technika z weterynarii to super pomysł. Może w jakiś mniejszych wioskach jest zapotrzebowanie na takie osoby, bo przecież tam w gospodarstwach ludzie mają pełno zwierząt. Ja co prawda chodzę na inny kierunek, ale wiem że u mnie w szkole w Cosinusie można zrobić weterynarie za darmo
  • gość 2017.03.15 [11:16]
    sama zastanawiam się nad rozpoczęciem tego kierunku. Mam 34 lata - za późno na rozpoczynanie studiów weterynarii, dlatego myślałam o techniku. Kocham zwierzaki i taki zawód jest super. Co do zatrudnienia... chyba wszędzie jest trudno. Jestem dietetykiem (beznadziejny zawód), pracuje w zawodzie i mogłabym sobie dorobić w pracy ze zwierzętami, zwłaszcza, że znam temat.
    Nie liczcie na znalezienie pracy na wsiach. Ludzie nie mają wielu zwierzą, a jeśli mają to albo nie leczą albo trzymają na łańcuchu aż padnie. Polska wieś jest zacofana i biedna i jeszcze długo taka zostanie.
    Mam nadzieję, że po szkole policealnej będzie można pracę w zawodzie technika znaleźć.
  • gość 2017.05.19 [11:31]
    Witam. Zapraszam do zapisu na kierunek TECHNIK WETERYNARII w szkole ATUT Lider Kształcenia.
    Rekrutacja już trwa!
    Absolwenci kierunku mogą pracować jako pomocnicy lekarza weterynarii w przychodniach i lecznicach dla zwierząt, w ogrodach zoologicznych, schroniskach, fermach przemysłowych, zakładach hodowli i unasieniania zwierząt, zakładach przetwórstwa spożywczego, w weterynaryjnej inspekcji pracy oraz nadzorze sanitarno-weterynaryjnym. Zdobyte wykształcenie umożliwia również samodzielne prowadzenie gospodarstwa rolniczego lub zatrudnienie w firmach związanych z agrobiznesem.
    Wiadomości ogólne:
    • Nauka trwa 2 lata, tj. 4 semestry
    • Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym
    • Uzyskany tytuł: Technik weterynarii
    Rekrutacja:
    • Rekrutacja bez egzaminów wstępnych
    • Decyduje kolejność zgłoszeń
    Nie zwlekaj – zapisz się już dziś!
    Kontakt: ul. Sławkowska 1, II piętro
    31-014 Kraków (zaraz przy rynku!)
    tel. (12) 307 20 85
    tel. kom. 535 132 661