Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady red

BOCHNIA - GDZIE JEST DOBRY FRYZJER ???

Polecane posty

Gość lady red

CHCIALABYM COS ZMIENIC W SWOJEJ FRYZURZE. MAM DLUGIE, SUCHE, ZNISZCZONE FARBOWANIEM WLOSY. GDZIE W BOCHNI JEST FRYZJER KTÓREMU MOGE ZAUFAC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam super fryzjerkę, ale w Brzesku - oczywiście jeśli nie przeszkadza Ci pojechać do Brzeska. Młoda dziewczyna, właścicielka salonu. Rewelacyjnie obcina, farbuje i robi kuracje ratujące włosy. Adres: Sobieskiego 9, zakład fryzjerski VENA (znajduje się na rogu ulicy, trzeba wejść schodkami na pierwsze piętro, obok jest jeszcze kosmetyczka). Naprawdę gorąco polecam tą fryzjerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina100
Czesc ...,nie musicie wybierać się az do Brzeska...w Bochni na miejscu mam w końcu naprawdę profesjonalny Salon fryzjerski,gdzie pracuja na profesjonlnych kosmetykach Schwarzkopf-a .Byłam tam niedawno na ściągnięciu koloru (ciemny brąz - do blondu) ,zrobiono to idealnie,powoli ,nikomu się nie spieszyło ,super miła atmosfera ,masaż głowy...naprawdę polecam serdecznie....salon mieści się w Galerii Rondo ,a nazywa się SOHO.....pozdrawiam wszystkie tam pracujące panie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romance
Osobiście polecam p.Małgosię salon Venus w Rynku, miła obsługa, ceny umiarkowane, a koloryzacja i strzyżenie zawsze świetnie dobrane do rodzaju włosów.Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisley2
Witam. Ja z kolei odradzam Salon "Venus" w Bochni wszystkim paniom, które chcą się uczesać na imprezy okolicznościowe typu wesele. Właścicielka salonu bardzo sympatyczna, niestety mało profesjonalna w swoim fachu. Fale, które wykonuje urządzeniem do robienia loków wbrew Jej zapewnieniom rozpadły się zanim dotarłam do domu ( w zasadzie nic dziwnego skoro p. Małgosia nie utrwaliła ich żadnym preparatem typu lakier, pianka itp.). Upięcie niestety również nie przyniosło oczekiwanych rezultatów - 33 wsuwki, których nie poczułam podczas wpinania, równie szybko i niezauważalnie wysunęły się a fryzura rozpadła. Dodam, że podobny efekt był również u znajomej czesanej tuż po mnie. Pomimo miłej obsługi niestety mocno odradzam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 778
Zrezygnowałam ze strzyżenia się w Bochni, teraz po różnych przejściach z fryzjerami wolę już za każdym razem pojechać do Krakowa. Mam tam ulubiony salon, Vici Hair, gdzie strzyże mnie pani Ania, i tam zawsze mogę być pewna że na głowie zastanę dokładnie to, czego sobie życzyłam. Jak dla mnie w Bochni nie ma za bardzo dobrych fryzjerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon92
Zobacz na wygląd.pl tam jest dużo więcej opinii i ocen o fryzjerach z różnych miast niż na innych tego typu serwisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×