Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hybryda lakiery termiczne

Polecane posty

Gość gość

Hej, robilyscie moze hybryde lakierami termicznymi? jak to dziala, jak wyglada? warto kupowac? na lato bym chetnie zaszalała z jakimis nowosciami, ale nie wiem czy jest sens kupowac :) jak polecacie konkretne lakiery to podajcie nazwe i numer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauulapaz
jeśli podoba Ci się efekt i kolorki to się nie zastanawiaj :) ja zamówiłam kilka ze względu na klientki i na prawdę jest spore zainteresowanie tym efektem :) same lakiery super,bardzo dobrze się pracuje na tych lakierach, nie marszczą się, nie spływają z płytki :) mi najbardziej do gustu przypadły kolorki tequila sunrise, twisted pink i blue lagoon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o jakich lakierach piszesz paulla? bo lakiery termiczne to widzialam w ofercie kilku marek :) dlatego pytam jakich wy uzywacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann9000
uwielbiam lakiery termiczne <3 genialnie to wyglada na paznokciach, na lato dobra opcja :D ja mam z em nail, bo od dawna ich uzywam, wiec te tez kupilam na ich stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robie hybrydy wcale! Przerazaja mnie ceny ! Nie powiedziałabym, że 14-dniowy efekt jest wart wydania ok. 70 zł. W niektórych salonach widziałam, że za hybrydę chcą nawet i 100 zł. Wiem, że mozna kupic lampe i robic samemu, ale sam lakier za 30 zl a do tego baza i top to kolejne 60 (mowie o semilacu, bo tylko te ceny znam), wiec tez wcale nie malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yopszka
o termo jeszcze nie słyszałam, ale to te które zmieniają kolor pod wplywem ciepła tak? używam zwykłych NeoNail, kupuję zawsze na www.topdrogeria.pl i nie wychodzi wcale tak drogo. wczoraj zamówiłam na promocji z 27 na 21 złotych więc przy kilku sztukach nie jest tak drogo. i faktycznie na pewno samemu taniej niż w salonie, to na 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosia90
@Agnieszka Marczyk- okej, ale baza, top i inne produkty wystarczają na jakis czas, nie na jedno uzycie. wiec finalnie wydaje mi sie, ze oplaca sie kupic wlasny zestaw i robic w domowym zaciszu hybrydy ;) za swoj zaplacilam okazyjnie 150 zl ( em nail) i nie czuje, ze robienie paznokci jakos obciaza moj portfel ;) semilac ma akurat drogie produkty wedlug mnie, wiec omijam szerokim łukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za podpowiedzi, lakiery juz zamowilam- na EM nail, bo wyszlo najtaniej :D nr 17 sunrise i nr 19 princess :D na razie przetestowalam tylko ten pierwszy- bajecznie wyglada i trzyma sie bez problemow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkaa_85
Teraz neonki warto zamawiać na sezon wiosna -lato;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne są hybrydy termiczne! Ale tylko do paznokci, które są trochę dłuższe, a nie obcięte przy opuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×