Odpowiedz na ten temat

hybryda lakiery termiczne

• gość 2016.07.21 [19:53]
    Hej, robilyscie moze hybryde lakierami termicznymi? jak to dziala, jak wyglada? warto kupowac? na lato bym chetnie zaszalała z jakimis nowosciami, ale nie wiem czy jest sens kupowac usmiech.gif jak polecacie konkretne lakiery to podajcie nazwe i numer smiech.gif
  • pauulapaz 2016.07.21 [21:57]
    jeśli podoba Ci się efekt i kolorki to się nie zastanawiaj usmiech.gif ja zamówiłam kilka ze względu na klientki i na prawdę jest spore zainteresowanie tym efektem usmiech.gif same lakiery super,bardzo dobrze się pracuje na tych lakierach, nie marszczą się, nie spływają z płytki usmiech.gif mi najbardziej do gustu przypadły kolorki tequila sunrise, twisted pink i blue lagoon usmiech.gif
  • gość 2016.07.22 [10:43]
    ale o jakich lakierach piszesz paulla? bo lakiery termiczne to widzialam w ofercie kilku marek usmiech.gif dlatego pytam jakich wy uzywacie oczko.gif
  • ann9000 2016.07.23 [14:00]
    uwielbiam lakiery termiczne <3 genialnie to wyglada na paznokciach, na lato dobra opcja smiech.gif ja mam z em nail, bo od dawna ich uzywam, wiec te tez kupilam na ich stronie usmiech.gif
  • Agnieszka Marczyk 2016.07.24 [12:55]
    Nie robie hybrydy wcale! Przerazaja mnie ceny ! Nie powiedziałabym, że 14-dniowy efekt jest wart wydania ok. 70 zł. W niektórych salonach widziałam, że za hybrydę chcą nawet i 100 zł. Wiem, że mozna kupic lampe i robic samemu, ale sam lakier za 30 zl a do tego baza i top to kolejne 60 (mowie o semilacu, bo tylko te ceny znam), wiec tez wcale nie malo.
  • yopszka 2016.07.24 [15:48]
    o termo jeszcze nie słyszałam, ale to te które zmieniają kolor pod wplywem ciepła tak? używam zwykłych NeoNail, kupuję zawsze nawww.topdrogeria.pl i nie wychodzi wcale tak drogo. wczoraj zamówiłam na promocji z 27 na 21 złotych więc przy kilku sztukach nie jest tak drogo. i faktycznie na pewno samemu taniej niż w salonie, to na 100%usmiech.gif
  • zosiasamosia90 2016.07.26 [21:19]
    @Agnieszka Marczyk- okej, ale baza, top i inne produkty wystarczają na jakis czas, nie na jedno uzycie. wiec finalnie wydaje mi sie, ze oplaca sie kupic wlasny zestaw i robic w domowym zaciszu hybrydy oczko.gif za swoj zaplacilam okazyjnie 150 zl ( em nail) i nie czuje, ze robienie paznokci jakos obciaza moj portfel oczko.gif semilac ma akurat drogie produkty wedlug mnie, wiec omijam szerokim łukiem usmiech.gif
  • gość 2016.08.06 [18:57]
    dzieki za podpowiedzi, lakiery juz zamowilam- na EM nail, bo wyszlo najtaniej smiech.gif nr 17 sunrise i nr 19 princess smiech.gif na razie przetestowalam tylko ten pierwszy- bajecznie wyglada i trzyma sie bez problemow oczko.gif
  • Myszkaa_85 2017.03.11 [17:59]
    Teraz neonki warto zamawiać na sezon wiosna -latooczko.gif
  • celija 2017.03.14 [14:15]
    Neonki to neonail ma fajne - i to też termiczne: https://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe -uv/termo/
  • Milka321 2017.04.18 [09:14]
    Piękne są hybrydy termiczne! Ale tylko do paznokci, które są trochę dłuższe, a nie obcięte przy opuszku.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...