Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuusiaa

ćwiczenia 6W

Polecane posty

Gość anuusiaa

Hej mam pytanie co do 6W. 5 ćwiczenie to tzw."rowerek" ja jestem na 17 dniu i robiłam "nożyce" czy przez to nie otrzymam efektu płaskiego brzucha? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka886
mi sie wydaje ze to niepowinno wplynac znaczaco na efekt plaskiego brzucha. Ja doszlamnajdalej do 25 dnia i mialm juz serdecznie dosyc, bo w sumie cwiczenia sa skuteczne, ale strasznie monotonne i trzeba miec duze samozaparcie, zeby je wykonywac... ale zaczynam od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuusiaa
mnie juz te cwiczenia troche nudza,Widze efekty w gornej czesci brzucha i mam nadzieje,ze dotrwam do końca.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enggel
witam co to są te ćwiczenia 6w chciałabym dowiedzieć się coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enggel
witam co to są te ćwiczenia 6w chciałabym dowiedzieć się coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ta katorga dotyczy tylko gornej czesci brzucha??tak jak powiedzia;l jedna z was?slyszalam od kogos ze po 2 tyg pojawia sie juz ladny delikatny zarys miesni?czy to prawda?ja zaczelam wczoraj i boje sie ze mi zylka peknie,dlatego wole wiedziec czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enggel
dzięki za podesłanie stronki jutro biore sie do dzieła myślę że wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuusiaa
Do kiniainia : 6W bardziej dziala na gorne czesci brzucha. Ale nie znaczy to ,ze nie wyrabia innych miesni. Ja mam dzisiaj 38 dzień i dopadła mnie strszna rutyna.Myslalam,ze przerwe te cwiczenia,ale dotrwam do to tego 42... ;P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuusiaa
ale ostrzegam ze gdzies tak od 30 dnia zaczyna byc ciezko.Bo ciwczenia staja sie bardzo nudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powedz mi o co chodzi z tymi seriami?czy mozna je rolozyc na caly dzien,po jednej co pare godzin...czy trzeba je robic od razu,kolejno jedna podrugie ,3 naraz?bo ja nie dam rady chyab tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie 3 erie po sobie bez odpoczynku i calosc czasu pświęcona na 6W nie powinna przekraczac 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuusiaa
I skonczylam A jak wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania31
Witajcie, ja zaczęłam dzisiaj, ale szlo mi troszkę nieudolnie, gdyż nie znam jeszcze wszystkich ćwiczeń i patrZę na obrazki, po każdej serii, musiałam znów wrócić na obrazek ;) zaczęłam ćwiczyć ,ale czy to pomoże na moją bolączkę? jestem szczupła górne partie brzucha są szczupłe, problem zaczyna się od pępka w dół, mam niewielką oponke, której nigdy nie mogłam się pozbyć, czy to pomoże na tę właśnie dolną partię brzucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×