Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozsądna92

ćwiczenia Mel B;)

Polecane posty

hej;)) ćwicze od kilku dni ćwiczenia Mel B na brzuch i pośladki;) na razie nie widze mega efektów ale czuje się sto razy lepiej;) nie jestem gruba tylko zależy mi na zrzuceniu oponki, boczków i ujędrnieniu ciała;) mam 168 cm wzrostu i waże 57kg. do tego jeżdże jeszcze na rowerku stacjonarnym i mam kilka "swoich" ćwiczeń;) dziewczyny piszcie o efektach albo zaczynajcie ze mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora88
cześć ja chętnie się dołączę. wprawdze nie ćwiczę z Mel B., ale wykonuje za to inne ćwiczenia: tabata, rowerek stacjonarny, hulla-hop z masażem i 1-2 razy w tyg zajęcia fitness. ogólnie mówiąc od sierpnia schudłam 13 kg, teraz chcę schudnąć jeszcze 3kg, a im waga niższa tym kilogramy wolniej spadaja;/ chętnie z Tobą popiszę o efektach :) dzisiaj rano ważyłam 51,7kg przy wzroście 160 cm. stosujesz jakąś diete? ja stosowalam wcześniej 1000kcal, teraz już nie liczę obsesyjnie kalorii, ale nadal staram się mniej jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora88
też się zastanawialam nad kupnem takiego pasa, ale znajomi mi odradzili, pomaga on cos? to duzo dzisiaj ćwiczylaś. ja nie ćwicze tak regularnie, bo różnie pracuje raz dłużej raz krócej, różnie u mnie bywa z ilością wolnego czasu. wczoraj ćwiczyłam w sumie godzine: 30 min hula- hop i 30 min rower, dzisiaj zrobiłam tylko trening tabata i czekam aż będzie ''na wspolnej'', bo wtedy bede hulać moim kołem tortur :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hee koło tortur;p co do pasa to powiem Ci ze mnie on fajnie relaksuje po ćwiczeniach;) używam go od miesiąca i wydaje mi się że w górze brzucha wyrobił mi delikatne mięśnie a raczej pomógł wyrobić;D no tak rozumiem, ja jestem w trakcie szukania pracy wiec czasu mam pod dostatkiem;) ale Ty przynajmniej masz różnorodność, bo ja codziennie ćwiczenia, pas i rower... ale już się tak wkręciłam że lubie to w sumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Tobie zalęzy głównie na zrzuceniu wagi czy zmianie jakiś partii ciała?? a co do hh to słyszałam że działa cuda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro są efekty to warto cierpieć;)) a duza mialas oponke przed?? i długo ci zajelo zrzucenie jej?? ja cwiczylam tez na nogi ( zaraz wrzuce link) i po 2 tyg prawie calkiem zniknal mi cellulit z ud wiec spróbuj może na odchudzanie tez pomoga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora88
dużo, bo spasłam się okropnie w ciągu 2 lat, na poczatku sierpnia ważyłam 64 kg! no, ale dieta 1000 kcal, hula hop i rower pomogly, najbardziej chyba hula-hop, jutro zobacze na te ćwiczenia na nogi, moze uda sie troche pocwiczyc, teraz ide hulać, bo zaraz ''na wspolnej'';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiu+
a czy facet może do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiu+
czyżbym kogoś przestraszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Cześć, ja ćwiczę trzeci tydzień z Mel B! W sumie widzę już efekty :) Do tego właśnie staram się lepiej jeść i szczególnie - ograniczać kolację. Ważę ok 60 kg. 168 cm wzrostu. Chciałabym ważyć ok. 54-55 kg :) A faceci są jak najbardziej mile widziani :) Przynajmniej ja nie mam nic przeciwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się dołączam ;) Od tygodnia ćwiczę Skalpel Ewy Chodakowskiej + jakieś swoje ćwiczenia na brzuch. Co do HH to ja niestety źle kręciłam i byłam z jednej strony chudsza ;/ dlatego przestałam...a w drugą stronę nie umiem ;) Chcę w sumie zrzucić jakieś 7 kg...ale najbardziej boczki i brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora88
ja początkowo tez umialam tylko w jedną stronę kręcić, ale z czasem nauczyłam się w drugą i teraz hulam po 15 min w każdą, żeby równiomiernie centymetry spadaly ;) jutro postaram się rano wygospodarować trochę czasu na ćwiczenia, bo najlepiej spala się wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie te ćwiczenia na nogi to takie same jak w Skalpelu...a chciałam jeszcze jakieś dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że możesz, zapraszam wszystkich zainteresowanych;)) Lulliina możesz napisać mi więcej co do efektów bo ja ćwicze krócej i jestem ciekawa;) a w ogóle widzę że jesteśmy w podobnej sytuacji;p Natashka- co do Chodakowskiej to ja też próbowałam skalpela ale dla mnie 40 min to za długo i wolę szybki wycisk z Mel;) ale życzę powodzonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, masz racje, te ćwiczenia są podobne do tych ze skalpela ale są tylko 3 i bardzo dobrze się ćwiczy;) i na prawdę doświadczyłam na sobie, spadł mi prawie cały cellulit z ud;D więc myślę że do odchudzania też mogą się przydać;) ja problemu z nogami nie mam więc nie przetestowałam pod tym kątem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chyba będę sobie przeplatać te ćwiczenia bo skalpel jest troszkę nudny na dłuższą metę ;) Mi o brzuch najbardziej chodzi...;) Ale nogą też się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam wszystkich ćwiczących;) podzielimy się wrażeniami, efektami i łatwiej będzie wytrwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widzę że Mel B ma bardziej efektywne ćwiczenia ;) Tak, dietę też wprowadziłam ale bez szału, bez słodyczy, fast foodów, więcej wody i owoców...staram się jeść mniejsze porcje za to częściej bo z tym zawsze był u mnie problem -jadłam ok 3 posiłków na dzień za to porządnych. Ogólnie mój brzuch to efekt pracy w fast foodzie przez rok, gdzie było darmowe jedzenie ; / teraz już tam nie pracuje a nadmiar został ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Ja robię z Mel B: rozgrzewkę, 10 minut nogi, pupa, brzuch, rozciąganie + plus ze 3 ćwiczenia od Chodakowskiej i jeszcze dodatkowo się trochę więcej rozciągam. Po 2,5 tygodnia ćwiczeń mogę powiedzieć, że ogólnie się wysmukliłam. Bardzo jestem zadowolona z łydek, które zawsze były ubite- teraz nie są. Uda mi się ujędrniły, boczki spadły. Ja największy problem mam z pupą i biodrami, ale tutaj też mi na pewno spadły centymetry. Pupa to więęększy problem ;p może nie sam rozmiar, co kształt- nad tym muszę popracować. Aaa i dziś usłyszałam, że schudłam- byłam w szoku, że naprawdę widać różnicę, więc warto się wziąć za siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam że śpicie;D Natashka- to masz taką samą diętę jak ja;) nie ważę 120 kilo żeby się katować dietami;) racjonalne jedzenie i ćwiczenia mam nadzieję że wystarczą;) ojoj praca w fast foodzie- marzenie he;D aż się głodna zrobiłam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulliina zmotywowałaś mnie jeszcze bardziej;) ja też ćwiczę od 2,5 tyg ale z Mel niestety dopiero od kilku dni;) ja ćwiczenia prawie te same co Ty plus rower stacjonarny;) no i pas vibratone ale to bardziej do relaksu;) czyli startujemy z prawie tych samych rozmiarów;d i bardzo się cieszę że już masz efekty;)) ja muszę się w ogóle pomierzyć;) a u mnie brzuch i boczki to moja udręka od dawna;( a na pupe rowerek też jest super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no na początku marzenie, a później kilogramy w górę nawet nie wiem kiedy to się stało ;) Pewnie, ja też nie mam aż tak dużo do zrzucenia, ogólnie chciałabym wysmuklić ciało ;) No to oby nam wszystkim się udało i nie zabrakło motywacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby, oby;) jak to mówią "w kupie siła" he;p jak się tak pisze i słucha o efektach to na pewno jest łatwiej;d a co do diet... to to jest masakra... ktoś odchudza się miesiąc dwa a później rzuca się na jedzenie i znowu od początku;) a nasze ćwiczonka bardzo wciągają i wkońcu zaczyna się je lubić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Damy radę! Mnie męczą tylko ćwiczenia na nogi z Mel- już rzygam tymi przysiadami, ale jak mus to mus :P Chociaż za jakiś czas znajdę inne, bo moja psychika przestaje je tolerować, ale reszta zestawów jest bardzo przyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te ćwiczenia to jest masakra, też próbowałam ostatnio bo wydaje mi się że na pupe też byłoby dobre;p na necie jest mnóstwo tych zestawów;) lecę spać;) rano będę na pewno;) dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ja już jestem i zaraz zaczynam ćwiczenia;;) zjadłam dwie kanapki żeby mnie siły;) czekam na wasze postępy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora88
witam, mnie dzisiaj wypadlo tyle spraw do załatwienia, że zdązyłam tylko tabate poćwiczyć, ale byłam tak wykończona jak skonczylam, że nawet nie wiedzialam jak sie nazywam;p zabójcze to jest. teraz siedze w pracy do 21;/ jak wroce to juz raczej nie bedzie mi sie chcialo ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wieczorkiem biorę się za ćwiczenia. Wiem, że rano łatwiej ale przed pracą nie mam chęci ;) Dzisiaj mnie taka ochota na słodycze wzięła, że nawet do kuchni nie idę, żeby nie kusiło ;) Dzisiaj zrobię Mel B na nogi i na brzuch ;) Będzie ciężko bo mam takie zakwasy...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×