Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozsądna92

ćwiczenia Mel B;)

Polecane posty

Hej;) super, że "ZAWSZEBEDEGRUBA" dołączyłaś do nas;)) Lullina na szczęście wczoraj poćwiczyłam;p nie długo bo tylko 30 min ale i tak się cieszę;) a teraz właśnie skończyłam i jestem megaaaaa zadowolona;D zrobiłam 20 min turbo Chodakowskiej, pośladki i brzuch z Mel i swoje ćwiczenia = 1 godz;)))))) i powiem Ci że ja też myślałam o szpagacie, nawet patrzyłam ćwiczenia na yt;) a co do efektów to tyłek jest już super, a będzie jeszcze lepszyyy;) na brzuchu też widzę że coś zaczyna się ruszać;D no i nogi, już widzę mięśnie;) motywuje mnie to bardzo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAWSZWBEDEGRUBA- napisz coś więcej, wage, wzrost;) i powiem Ci,że ja też ćwiczę już drugi tydzień i widzę efekty na pupie, nogach, a na brzuchu najmniej, ale do lata jeszcze trochę czasu więc nie można się poddać;)) ja np. diety nie stosuje, jem po prostu regularnie, nie jem słodyczy i fast foodów;) ćwiczę codziennie ok godzinki, 30 min rowerka, pas vibratone i teraz zaczęłam turbo Chodakowskiej;)) trzeba być cierpliwym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszebedengruba
ja to jestem najgrubsza z Was wszystkich, mam 168 cm i 60kg, tylek i nogi mam wporzadku, tylko brzuch duzy. jestem typowym jablkiem. Gruba kulka na nogach jak patyczki. od teraz tez zaczne cwiczyc z mel b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie najgrubsza;D my też ważymy prawie 60 kg;) a ćwiczenia z Mel są super, tylko najlepiej robić je codziennie;) wtedy nie ma już zakwasów itp.;) a Chodakowską np. 3 razy w tyg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że żadna się nie poddaje ;) Ja już po ćwiczeniach. Przeplatam sobie teraz jeden dzień Skalpel, jeden dzień Mel.B. Tylko ciągle mi czegoś brakuje jak zrobie np Mel.B pośladki i brzuch to już nie mam pomysłu co jeszcze...robie do tego jeszcze ćwiczenia na nogi z krzeslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;)) Natashka fajne są też ćwiczenia "program w 8 tyg płaski brzuch" też są na pośladki itd.;) ja robie je codziennie, ćw z Mel również codziennie, rowerek 30 min lub więcej i będę robić 3, 4 razy w tygodniu turbo z Chodakowską;) do tego oczywiście spacery kilka razy w tyg;) dzisiaj jeszcze jestem przed ćwiczenia, ale na razie idę na podwórko się dotlenić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Możecie wkleić jakieś linki z których korzystacie z ćwiczeniami? Bo w sumie chciałabym zaznać czegoś nowego, tylko nie wiem za bardzo co to może być. Ja dziś mam przerwę, ale jutro już wracam ze zdwojoną siłą, bo kupię sobie w końcu coś na kolana, żeby mi przestały trzeszczeć i może ich stan będzie się stopniowo poprawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszebedengruba
mi tez zawsze kolana strzeszcza i nie moge robic nic co obciaza lokcie, tak wiec pewnie zawsze bede gruba. wszystkie cwiczenia znajdziesz na Youtube, wystarczy wpisac chodakowska/kiler/turbo/skalpel/mel b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Właśnie chodzi mi o inne niż wymieniłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszebedengruba
to sorry ;p ja innych nie stosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ZAWSZWBEDEGRUBA- to znajdz takie żeby Ci nic nie obciążały, na prawde na yt jest mnóstwo zestawów ćwiczeń tylko trzeba chcieć;) ja niestety wczoraj też miałam przerwę od ćwiczeń... znajomi u mnie długo byli, chociaż jak poszli o 22 to wsiadłam jeszcze na rowerek na 30 min;) ale zaraz włączam turbo i ćwiczę;) wczoraj założyłam bluzkę w kórej nie chodziłam kilka tyg i już nie była taka opięta jak wcześniej;p cieszyłam się jak nienormalna, małe a cieszy;)) więc na prawde warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszebedengruba
ja cwiczylam wczoraj pierwszy raz mel b, na cale cialo i na brzuch, powiem szczerze, ze te cwiczenia sa znacznie lepsze od chodakowskiej, nawet to co mowi mel mnie bardziej motywuje. Cwiczenia byly strasznie ciezkie, w szczegolnosci wypalanie miesni, ale tez niezwykle przyjemne. Kilku nie robie np. pompek, bo nie moge meczyc lokci, nie chce znowu zlamac ;p ale moge pocwiczyc cos innego :-) zrobilam jeszcze pare minut skalpel, ale czytalam ze powinno sie cwiczyc max 40 min dziennie, a w innym artykule czytalam, ze zrobiono doswiadczenie, polowa osob cwiczyla 1 godzine dziennie, a polowa 30 min i efekty byly takie same, a nawet lepsze wsrod osob, ktore cwiczyly 30 min, tak wiec dziewczeta nie forsowac sie. Nie przesadzac, bo spowolnicie metabolizm i bedzie klops. pisalam wczesniej, ze nie widze efektow, co prawda nie ogladalam sie w lustrze, bo tego nie lubie ale kiedy dotknelam moje uda troche sie przerazilam, mam miesnie! twarde jak skala! nie wiem czy to korzystnie wyglada, nie chce miec nog jak pudzian, ale pewnie jak zwykle bez sensu panikuje. ludzie cwicza latami i nie maja takich nog, a ja po 2-3 tyg. mam miec takie miesnie? niee , to chyba niemozliwe :P ale wolalabym miec nogi jak chodakowska, ona nie ma zbyt umiesnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam że Mel ma lepsze ćwiczenia;) są szybkie i efektowne;) ja ćwiczę Chodakowską ale tylko 20, 25 min początkowych, w sumie to tak dla rozgrzewki;) jej ćwiczenia na pewno też dają efekty ale dla mnie są nudne... i za dużo w nich "skakania";p ja dzisiaj zrobiłam 20 min z Chodakowską, pośladki z Mel, abs z Mel i moje ćwiczenia;) później jeszcze brzuch z Mel i rowerek;) a u Was jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszebedengruba
ja narazie tylko ogolny z mel (co jest abs?) i 10 minut na nogi, dzis jeszcze zrobie na brzuch i posladki. Nie wiem czy w ogole jeszcze rusze chodakowska. dla mnie o dziwo killer jest latwiejszy niz skalpel. z mel sie fajnie robi cwiczenia, a z ewa to tylko patrzylam na zegarek zeby juz byl koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaNieWredna90
Nie liczą się zrzucane kilogramy tylko cm. Pamiętajcie. Chude ciało jest okropne-ładne to to wyrzeźbione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dzisiaj zaliczyłam wszystko;) jestem wykończona ale zadowolona;) jeść też już nie będę dzisiaj;) ZAWSZEBEDEGRUBA- super, że wkońcu masz motywacje;) ćwiczymy, ćwiczymy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszebedengruba
mel b jest naprawde super, z chodakowska w meczarniach cwiczylam max 30 min, a z mel zrobilam posladki, brzuch, ramiona, abs, trening calego ciala i nogi. razem ponad godzine! :) jestem z siebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Gratuluję! Ja właśnie robię Chodakowską na rozgrzewkę, przez jakieś 15 minut, bo później moja psychika siada :D Na szczęście Mel B mnie nie obciąża w żaden sposób i czas szybko mija przy jej ćwiczeniach. Jak miałam teraz przerwę to już się gorzej czułam, jednak ćwiczenia to klucz do sukcesu :) Nawet pół godzinki dziennie. Chociaż mi się zazwyczaj schodzi 45-50 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja ćwiczę Mel B na zmianę z Chodakowską i Cindy Crawford i szczerze mówiąc Mel ma chyba najfajniejsze i świetnie ćwiczy się z nią. Ćwiczę tylko z ćw z płyty, bo nie mam dostępu do kompa w pokoju, wczoraj w końcu pokonałam cały zestaw ćwiczeń, czyli 1,5h! Myślałam, że umrę, ale uczucie potem super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) widzę, że kolejna koleżanka dołączyła;) super;) Lullina ja robię tak samo jak Ty, chwilę dla rozgrzewki z Chodakowską a później jadę z Mel;) ja dzisiaj jeszcze przed... ale jak skończę to dam znać co i jak;) a jutro kupuję wkońcu hula hop;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba wszędzie piszę, bo ćwiczę z różnymi babkami :) Jest też Jillian Michaels i Tamilee Webb ;) U każdej jest coś fajnego i lubię urozmaicać ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) ja dzisiaj niestety mam przerwę w ćwiczonkach;/ pół dnia byłam na zakupach, resztę dnia z facetem i jakoś czasu nie było;/ ale jeden dzień to chyba jeszcze nie tragedia;) jutro poćwiczę 2 godz;p ale widzę że u Was dziewczyny też dzisiaj cienko bo na kafe cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Ja wczoraj ćwiczyłam i dziś też- ale przyznam, że dziś mało :( Byłam dziś za bardzo zmęczona i zrobiłam tylko 'rozgrzewkę' z Chodakowską jakieś dwa inne ćwiczenia dodatkowo, po kilka powtórzeń, a rozciąganie zajęło mi chyba tylko 2 minuty :P Jakiś beznadziejny dzień, robiłam wszystko bez entuzjazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałam taki dzień;/ ale dałam radę ;) a dzisiaj już niestety nie mam siły;( trochę mam wyrzuty sumienia ale jutro to sobie odbije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie ćwiczyłam dzisiaj bo byłam w pracy do poźna. Jutro sobie to nadrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Co to za ćwiczenia z Mel B o których piszecie ? Ogólnie mało czasu na ćwiczenia mam wyjątkowo w niedzielę jest luźniejszy dzień to może się skuszę. Schudłam już 7 kilogramów w 3 tygodnie ale to zasługa zdrowego odżywiania jak najmniej przetworzonego i tabletek odchudzających Forever Slim polecanych przez matkę skarbów którymi się opiekuję. Ona mnie tym zaraziła bo sama też zrobiła porządek ze swoimi kilogramami i na zachętę dostałam jedno opakowanie od niej w prezencie tych tabletek ale można je kupić na allegro bez problemu. Z aktywności fizycznej do tej pory miała tylko spacery z maluchami i wyjścia na plac zabaw. Może jak dołączę do tego jakieś ćwiczenia to szybciej mi pójdzie gubienie kilogramów a mam jeszcze w planach zgubić 27 kilogramów. A może nawet znajdę czas nie tylko w niedzielę skoro piszecie że 10 minut coś tam trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczki a sio!
Olcia znajdz sobie cwiczenia z Mel na YT ;) masa filmikow;) ja od jutra wracam intensywnie do cwiczen bo teraz bylam chora i caly tydz poszedl na marne. A te okropne boczki nadal sa, jeszcze sobie nie poszly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) sory że mnie tak długo nie było ale miałam strasznie imprezowy weekend;) i oczywiście w sobote i niedziele nie dalam rady poćwiczyć;/ ale dzisiaj nadrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę ćwiczyć, dzisiaj muszę ostro powalczyć po 2 dniach lenistwa;) żeby nie stracić motywacji;p zrobię połowę turbo, 10 min na pośladki i brzuch z Mel, moje ćwiczenia i godzinkę rowerka;) myślę, że dam radę a raczej mam nadzieję;) piszcie dziewczyny jak tam u Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×