Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozsądna92

ćwiczenia Mel B;)

Polecane posty

hej dziewczyny;) Passiflora i tak dobrze ze zdążyłaś cokolwiek zrobić bo najważniejsza jest regularność;) Natashka to dobrze że masz zakwasy bo czujesz że coś robisz;) zrób sobie mniej powtórzeń z Mel ;) ja dzisiaj już zaliczyłam ćwiczenia z Mel na brzuch, swoje ćwiczonka na brzuch i pośladki i 30 min rowerka;) a do tego posprzątałam cały dom więc dodatkowy wysiłek fizyczny;) ale wieczorem jeszcze poćwiczę i pojeżdżę, dzisiaj ogólnie mam jakiś power w sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż Ci zazdroszczę tej energii ja dzisiaj jakoś sił nie mam. Zrobiłam dziś trening pośladków z Mel B i 10 minut na brzuch. ;) coś może jeszcze zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to tylko dzisiaj tak he;p dlatego że wstałam wcześniej a nie w południe;) ja mogę Ci polecić ten program 8 tyg o którym już pisałam odnośnie nóg;) a ta laska też ma programy na brzuch, pośladki itd. i ja właśnie robię je po Mel;) w każdym są tylko trzy proste szybkie ćwiczenia a moim zdaniem skuteczne;) spróbuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto próbować;) ja włśnie zaczynam pośladki z Mel;) a znasz może coś skutecznego na boczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczki a sio!
Hej dziewczyny ja też ćwicze, skacze na skakance, kręce hh. Po przeczytaniu Waszych postow zrobilam dzisiaj cwiczenia Mel B na brzuch i posladki. Jestem wykonczona ;) Zamowilam jeszcze na allegro twister i zamierzam kupic tez stepper. przytylo mi sie troche, boczki straszne mam ;/ mam nadzieje ze wytrwam w tych cwiczeniach i sie nie poddam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, bardzo się cieszę że do nas dołączyłaś;) oj to jutro będziesz miała zakwasy;p ale nie przejmuj się po 2, 3 dniach ćwiczeń jest już ok;)) ćwiczenia są kótkie więc fajnie i szybko się je robi;) ja jeszcze o efektach nie mogę za dużo pow ale czytałam że są już nawet po 2 tyg;) i Ty kolejna mówisz o hh, muszę kupić jak najszybciej;) jak możesz to napisz coś więcej o sobie;) z jakiej wagi startujesz, co chcesz głównie zmienić itp.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Cześć! ja dziś ćwiczyłam i dodatkowo poszłam na jogę się porozciągać. A co do ćwiczenia na boczki to właśnie ja ćwiczę jedno genialne od Chodakowskiej. Trzeba położyć się na boku, skrzyżować nogi (po prostu tak, żeby kostki nie były jedna przy drugiej) i oprzeć się na przedramieniu. Następnie podnosi się cały tułów unosząc ciężar ciała właśnie na przedramieniu i stopach. Czuje się napięcie na całej linii talii, zrobić po kilka powtórzeń i później zmienić stronę. i tak kilka serii. Ostrzegam, że na początku bardzo ciężko jest zrobić to ćwiczenie, i nawet z 5 powtórzeń skaże Was na zakwasy i ręki i talii, ale naprawdę jest ekstra. Jeżeli ktoś nie zrozumiał to pochodzi ono z zestawu ''killer'' Chodakowskiej i można sobie poszukać :) Dobrze dziewczyny, że się nie poddajemy :) Ja dziś bez kolacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczki a sio!
A więc tak, mam 23 lata, 170 cm i waze 57 kg. Najszybciej tyje mi tylek, uda i brzuch. Tak jest i teraz. Ogolnie to nie chodzi mi o wage. Chociaz mam nadzieje ze nie zdarzy mi sie przekroczyc 60 kg ;-) Straszne boczki mam ;-( i brzydki brzuch ;/ Głownie chodzi mi o te czesci i zeby ujedrnic tylek. Tylko ze ja narazie krece tym zwyklym hh bo jeszcze nie wychodzi mi to za dobrze ;) A kiedys krecilam jak szalona ;) Jak dojde do wprawy to kupie to z masazerem. Mam nadzieje ze dzieki naszym rozmowom i wspolnym wsparciu wytrwam w cwiczeniach jak najdluzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje hh leży w kącie, muszę poćwiczyć kręcenie na lewą stronę też. Ogólnie ćwiczenia na boku są dobre na boczki...to też moja zmora. Czekam niecierpliwie na pierwsze efekty !!! ;) Dobrze, że do lata jeszcze troszkę czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny w kolejnym dniu walki;D ja już jestem godzinkę po śniadaniu więc zaraz wskakuje na rowerek a póżniej ćwiczonka;)) BOCZKI A SIO!- startujemy z tej samej wagi, tylko jestem 2 cm niższa i do tego mamy te same cele;) mi też zalęzy na zrzuceniu brzucha, boczków i ujędrnieniu tyłka;P a jak waga przy tym spadnie to już w ogóle będę przeszczęśliwa;)) nie ma opcji żebyśmy nie wytrwały, a przynajmniej ja takiej do siebie nie dopuszczam;D razem łatwiej;) NATASHKA nawet nie wiesz jak ja się cięszę że dopiero jutro 1 marca;) jeszcze troszkę czasu jest;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Ja dziś jestem bardzo obolała i muszę sobie zrobić dzień przerwy. Ale dietę trzymam, już nic nie zjem. Jeszcze mnie boli głowa. Ale spokojnie, to nie jest początek wielkich wymówek i będę ćwiczyć :P Mam nadzieję, że u Was jest świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczki a sio!
Ja niestety też robię przymusowa przerwe ;/ W nocy chwycil mnie taki nerwobol ze wyladowalam na pogotowiu. Jestem troche ponadrywana. Za duzo jak na jeden dzien zrobilam i byl efekt. Odczekam jeszcze jeden dzien i w sobote tylko hh i skakanka a pozniej co drugi dzien cwiczenia z Mel B. Strachu tyle sie najadlam ze teraz bede bardziej rozwazna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczki a sio!
I tez bardzo sie ciesze ze dopiero marzec sie zaczyna ;) Mam nadzieje ze zanim zaczniemy sie lekko ubierac to juz nam boczki troszke znikna ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :0 Zaczelam posladki z Mel 12go lutego, po 2 tygodniach stracilam 1 cm w obwodzie, pupa sie ujedrila- jednak sa tez minusy: ksztalt tylka zmnienil sie niekorzystnie- na gornej czesci posladka mi ,,wywalilo,, miesien, posrodku zrobilo sie brzudkie wglebienie, ladna linia bioder sie splaszczyla co uwydatnilo i optycznie pogrubilo gorna czesc ud, slowem- ohyda...... Zreszta wiekszosc trenerek fitnessu nie ma ladnych bioder, niestety Ale moze to specyfika ukladu moich miesni... coz, fajnie bylo to cwiczyc bo do 10 minut latwo sie zmotywowac jednak musze przestac i wrocic do cwiczen Tracy Anderson- tam wrecz przeciwnie- pupa marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj;);) BOCZKI A SIO- przykro mi że dla Ciebie tak się ćwiczenia skończyły;( zrób sobie długą przerwę, zdrowie najważniejsze;) ale też cieszę się bardzo że się nie poddajesz;) wracaj do nas szybko;) MALENA- no ja na razie jestem zadowolona z tego jak moja pupa się zmienia;) ale może masz racje, mamy po prostu troszkę inną budowę albo ja mam więcej "tłuszczyku" i do mięśni jeszcze trochę he;) ale powiem Ci że co do tyłka i bioder np. Mel większych zastrzeżeń nie mam;p musze przyczaić te ćwiczenia Tracy Anderson;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam dziewczyny??;) bo ja jeszcze dzisiaj nie zrobiłam nic;p ale zamierzam zjeść obiad, chwilkę odpocząć i zaczynam tortury he najpierw rower później ćwieczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Ja ok. godz. 20 zrobię killera Chodakowskiej, ćwiczenia Mel B na pośladki i brzuch oraz rozciąganie we własnym zakresie :) Dziś na obiad tyyyle zjadłam, że do tej pory nie jestem głodna, no i ciasto też było w 'zestawie' ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Ja już po ćwiczeniach :) Zrobiłam Chodakowską- pomijając skakanie i tak jak pisałam wcześniej dwa zestawy z Mel i rozciąganie :) Ostatni posiłek zjadłam między 14-15, ale był bardzo obfity i w sumie nadal nie czuję głodu :) Teraz tylko herbata. A jak u Was dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;)) Luliina ja też właśnie zamierzam zacząć robić killera kilka razy w tyg;) już ściągnęłam sobie nawet filmik;)) ja wczoraj zrobiłam wszystko oprócz pośladków z Mel, niech mi odpoczną trochę;) a już jest efekt, czuję że są bardziej umięśnione niż były;D i na brzuchu też wydaje mi się że coś zaczyna się dziać;)) dzisiaj jestem jeszcze przed ćwiczenia;) za 30 min się biorę za nie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Ja już po ćwiczeniach, ten zestaw co wczoraj :) Rozsądna92, to cudownie, że już dostrzegasz efekty, pewnie jeszcze bardziej Cię to motywuje :D U mnie są postępy, bo spodnie mnie nie obciskają, i boczki się schowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dzisiaj strasznego lenia;p nie zrobiłam jeszcze nic;( miałam sobie w ogóle odpuścić bo słabo się czuje ale jednak nie;)) muszę zrobić ćwiczenia i koniec;)) zaraz włączam tv i ćwiczę;)) Lullina w ogóle to tylko my wytrwałyśmy... bo jakoś nas mało... niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Ojjj, tam można mieć lenia- szczególnie w weekend :P Ale udało Ci się poćwiczyć? Bardzo lubię trzecią część z killera, najbardziej mi pasują te ćwiczenia i dobrze rozgrzewają przed Mel i rozciąganiem :) Moim marzeniem jest do wakacji zrobić szpagat, a jeszcze długa droga przede mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszebedengruba
Jem zdrowo, 5 posilkow dziennie, cwicze od 2 tygodni z chodakowska i nic, ani cm nie ubyl, ani kilogram. dlaczego nie moge schudnac? pomocy... prosze. odchudzam sie i nigdy nie widze zadnych efektow, jestem tak zdesperowana, ze chyba zrobie kopenhaska i bede cwiczyc. mam ogromny brzuch, ogromny! pije bardzo malo wody i to chyba jedyny mankament... co ja robie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawszebedegruba - spokojnie ! efekty pojawią się na pewno. Trochę cierpliwości. U mnie waga też nawet nie drgnęła, ale widze już powoli efekty, chociażby brzuch. Nie duże, ale dają motywację. Bądź wytrwała a na pewno nie pożałujesz ;) Ile razy w tyg. ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulliina
Dokładnie, daj sobie czas i efekty powinny się pojawić :) Jeżeli tak nie będzie, to przebadaj tarczycę- bo możesz mieć po prostu niedoczynność tarczycy, wtedy zazwyczaj nie można zrzucić wagi pomimo wszelkich starań. Ja mam np. niedoczynność, ale nie mam większych problemów z wagą, tylko jestem często zmęczona. Mimo wszystko warto się przebadać co jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszebedengruba
tarczyce mam ok, cwicze zazwyczaj 5 razy w tygodniu, ale staram sie teraz zmobilizowac do 6. Czasem nawet cwicze o 1 w nocy byle tylko pocwiczyc. U mnie chyba nigdy nie bedze efektow :( nawet nie wiem czy nie mam wiekszego brzucha niz mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zrobiłaś sobie zdjęcie dla porównania. To dużo ćwiczysz. Efekty na pewno się pojawią, zobaczysz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×