Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marinaaa.

Jak miec szczupłe uda i ogrągłą,jędrną i wypieta pupe?

Polecane posty

Gość Marinaaa.

Mam troche za duzy i za płaski tyłek i za grube uda, co na to poradzic ?:) szczególnie o pupe pytam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwicz przysiady
wtedy mięśnie się wzmocnią a tyłek zaokrągli cwicz codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wiecie czego ja sie boje ?? :( tego ze miesnie mi sie wzmocnią i uda powiekszą ...a chodzi mi o to zeby sie zmniejszyly :( chce zbic tłuszczyk z ud , pośladek biodek i brzuszka :( macie jakies rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Na pupę to wymachy nóg do tyłu i cwiczenie \"sikający piesek\"- czyli unosisz tak nogę w bok w pozycji na czworaka, jak pieski kiedy sikają ;) Problem w tym, że nie wiem czy te ćwiczenia rozbudowuja uda- więc trochę się boję tak samowolnie zaczynać.... Ale chyba nie! Jak robię wymachy nóg do tyłu to czuję ból i napięcie tylko pupy i tylnej części uda pod pupą- nie wydaje mi się żeby to ćwiczenie przednią stronę uda rozbudowywało( czego właśnie się boję i chce uniknąć). Z kolei \"sikajacy piesek\" podobno działa na boczki na biodrach- czyli tą zewnętrzną część bioder- więc wydaje mi się, że pozwala je automatycznie zwęzić. Ja dopiero zaczęłam te ćwiczenia, więc ciążko mi ocenić rezultaty, wypowiem się za jakiś czas czy pomogło! Acha! jeszcze jedna ważna sprawa: jeśli masz- tak jak piszesz- za duży tyłek (rozumiem, że w stosunku do reszty ciała)- to musisz uważać żeby podczas ćwiczeń jak będziesz tracic kilogramy NIE CHUDNĄC TAKŻE Z GÓRY CIAŁA (z rąk, pleców, ramion, itd.) Najczęsciej jest tak, że jak chudniemy to równomiernie i nawet ćwicząc pupę- możesz zjechać też z góry, bo ogólnie będziesz tracić na wadze przez wysiłek fizyczny. Wtedy efektu nie będzie tak bardzo widać. p.s. a przysiadów wolę nie zaczynac bo i tak mam juz wyrobione mięsnie na udach, które dopiero ostatnio udało mi się nieco wysmuklic i wolałabym nie eksperymentować z przysiadami. Wydaje mi sie, że na bank mogą tą przednią strone ud rozbudować- chyba, że się mylę...:) pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melinda3
ALE BZDURY sądzisz ze ktoś cwiczy tak intensywnie że spala ogromniaste ilosci kalorii i w związku z tym chudnie całe jego ciało ? chyba kilku łatwych cwiczen nie da rady porównac do intensywnego joggingu czy aerobicu gdzie spala się masę kalorii cwiczenia które opisujesz to prawie cwiczenia izometryczne w których tylko napinasz mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczę pupkę
KILKU ŁATWYCH ĆWICZEŃ??? Może dla Ciebie to sa latwe cwiczenia, bo jeśli pare razy podniesiesz sobie nóżkę, to jasne, ze sie nie zmęczysz, he he he:) :) Ale spróbuj sobie wykonywac te ćwiczenia, o których Ania pisała po kilka serii, bez żadnych przerw przez ponad godzinę, czyli tyle ile powinien trwać porządny jogging czy aerobic!!! Bo chyba jeszcze nie próbowałaś. Obiecuję Ci, że będziesz zlana potem jak po porządnym biegu, a mięśnie tyłka i tylnych ud tak dostaną w kość, że na krześle nie usiądziesz. Hi, hi! Wiem coś o tym bo wykonuje te cwiczenia od kilku miesięcy pracując własnie nad pupa. Oczywiście robię te ćwiczonka codziennie! I powiem ci jeszcze melinda, że to Ty piszesz bzdury, bo osoby o typie figury gruszka (ja dokładnie taki posiadam!) rzeczywiście maja tendencję do chudnięcia z góry ciała kiedy ogólnie tracą kilogramy. Ja właśnie tak miałam!! Chociaż intensywnie wykonuję te ćwiczenia na pupę, które Anka opisała wyżej, już od paru miesięcy, to niestety góra też mi zaczęła zjeżdżać!! Tak już gruszki niestety mają:( Ja oczywiście jeszcze ograniczyłam jedzenie podczas ćwiczeń, więc może to dlatego...Ale wprowadzenie diety zawsze jest konieczne, chyba że chcesz się po prostu napakować jak kulturysta. A wybacz, ale ja z moimi predyspozycjami gruszki nie mam zamiaru wyrobić sobie pod tkanką tłuszczową wieeelkich, mięsistych pośladków jak J.Lo!! I autorce wątku chyba tez nie o to chodzi- bo ona pisała, że chce zmniejszyc ta pupę, a nie tylko wyrobić sobie mięsnie i ją ujędrnić. A więc dieta konieczna! I tu rzeczywiście podczas tych cwiczen i dietki powinna uważać żeby z góry ciała też nie tracić. A przyznam szczerze to bardzo ciężkie, bo gdy ja ograniczyłam jedzenie i ćwiczyłam pupę, to oprócz tyłka strasznie zjechały mi ręce, a na klatce piersiowej widać mi żebra!!!! Więc Anka wcale głupot nie pisze, tylko właśnie dobrze jej radzi. Ja teraz zapisuję się do siłowni żeby sobie górę powiększyć- nabrać trochę masy na rękach i pozbyć się w końcu ostatecznie tej figury gruszki. Marinaa, jeśli będziesz mieć dużo samozaparcia i naprawde będzie Ci zależeć zeby coś z ta pupa zrobić to ci się uda! Heh! Ale się rozpisałam! Jak nigdy w życiu na tym forum;) ale teraz będe tu częsciej wchodzić, z racji tego, że zapisuję się na siłkę i mam zamiar więcej uwagi ogólnie ćwiczonkom poświęcać :) więc jakbyście mieli jakieś pytania z ćwiczeniami na pupę i ogólnie podobnym problemem do mnie to dawajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczę pupkę
Zapomniałabym! Ania, odpowiadam na Twoje pytanie: NIE! Te ćwiczenia, które zaczęłaś nie rozbudowuja przedniej częsci uda. To sa ćwiczenia na pupę i tylne mięsnie ud. Co najwyżej możesz sobie wzmocnić właśnie tylną strone uda, ale to raczej niemożliwe żeby jakieś wielkie mięsnie Ci tam urosły. Musiałabyś chyba pochłaniać duże ilości jakiś odżywek kreatynowych dla kulturystów, albo brać koksy ;) hi hi! Teraz oczywiście żartuję! Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melinda3
te cwiczenia to ani cwiczenia aerobowe ani siłowe napisałam tylko że od nich nie chudnie się drastycznie żeby nie tracic masy z górnych cześci ciała potrzebny jest trening siłowy na ramiona i klatkę piersiową poza tym tej samej grupy mieśniowej nie należy cwiczyc codziennie, każdy trener to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ... chyba stracilam kondycje - tak sobie poczytalam o przysiadach, wymachach pieskach itp i zrobilam 20 przysiadow i wymiekam... nie wspomne o tym ze pierwsze 10 przysiadow to byly tylko atrapa tych prawdziwych ps. a czy to normalne ze jak ide w dol to pietna odrywa sie od podloza? czy mam cala stopa byc na podlodze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również gruszka
Hej Melinda! Pytanie do Ciebie: Jak powinno się ćwiczyć zeby rozbudować górę i zmniejszyc dół? Bo ja mam taki sam problem z ta figurą grruszki i zaczęłam trochę podnosic hantelki żeby nabrac masy, ale jednocześnie jeżdżę na rowerku bez obciążenia- tylko, że ja robiłam to tego samego dnia i może dlatego nie było widać efektów! Teraz już domyślam się dlaczego. Jak myslisz jaki powinien być odstęp czasowy między aerobami na dół ciała, a siłowymi na góre? Jeden dzień? Można np. ćwiczyć na zmianę: pon- aeroby, wtorek- siłowe, środa- aeroby, czwartek- siłowe? A może co dwa dni? Albo 1 tydzień same siłowe na górę, drugi tydzień same aeroby na dół? Proszę, czy możesz ułożyć mi przykładowy plan treningu? Zwracam się z taką prośbą na forum, bo mieszkam w mniejszej miejscowości i nie mam możliwosci wybrania się na siłownię. Będę wdzięczna za wszystkie porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcecie mieć piękną sylwetkę spróbujcie callaneticsu, daje naprawde rewelacyje efekt-bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help her
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ćwiczę pupę: i jak tam ta siłownia pomaga coś? ja mam ten sam problem co Ty... niestety. odchudzałam się ćwiczyłam (figura gruszki oczywiście) zjechał a mi góra, ręcę strasznie, dokładnie tak jak ty a nogi niestey zostałay, a jak ja mam to w genach to co wtedy? Da się to zmienieć? Proszę o odp...(bardzo broszę i dziękuje z góry) zależy mi bardzo, a na te nogi, uda to jakies ćwiczenia znacie, jakieś które wam pomagają??? pLiSeK...:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślicie od czego robią sie grube udka? Kiedyś słyszałm, że od jedzenia na stojacą... ja często tak robiłam, ale szczerze to w to wątpie... to jest głupie. A jak wy myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormony głównie sterują procesami odkładania tłuszczu akurat tam (swoją drogą już lepiej być gruszką niż jabłkiem - kojarzycie na pewno kobiety z brakiem linii bioder, tyłkiem jak u 12letniego chłopca i wielkim brzuchalem?) nie powiem, też marzy mi się okrąglutki tyłeczek :P mam takie \"dołeczki\" po bokach i chyba już mi niestety zostaną (geny przecież w największym stopniu decydują o naszej sylwetce..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REALITY GIRL
MOJ POMYSL DLA FIGURY TYPU GRUSZKI - SPROBOJ WISZAC NA DRAZKU PODCIAGAC NOGI - TO MOZE WZMOCNIC GORE ALE MOZE NIEMOZLIWE TAK SIE PODCIAGAC SZCZEGOLNIE PRZY SZCZUPLYCH RAMIONACH I CIEZKIM DOLE .JA MAM SZCZUPLE NOGI (CHUDE LYDKI WLASCIWIE) I SZEROKIE RAMIONA ALE MAM BARDZO SZCZUPLE RECE I JA NIE MOGE SIE PODCIAGNAC ...HMM...ANI RAZU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiętą pupę:-) Murzynki mają dobrze, one z natury mają wypięte....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululla
ja tak wyglądam, b biegam. A poźniej dokładnie się rozciągam żeby mięśnie sie nie rozrosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia P
Hej dziewczynki :) ja jestem szczupła,mam dosyć proporcjonalne ciało,ale ta dupka jakaś taka płaska ;/ fee brzydka :( najlepsze ćwiczonko jakie mi pomaga to takie,że kłade się na plecach,ręce wzdłuż ciała,stopy równo z biodrami i podnosimy miednice do góry trzymamy w takiej pozycji 10 sekund i robimy przynajmniej 15 powtórzeń dziennie :/ ...ciężko,ale pomaga :D:D:D pierwsze rezultaty poczujecie uż po tygodniu ćwiczeń :P więc do roboty,do roboty!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.tee
żeby uda były szczupłe powinnaś przynajmniej raz w tygodniu na godzinę iść na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klosterka
nic nie dadza cwiczenia bez wprowadzenia diety.Cwiczenia dzialaja wzmacniajaco wiec rozbudowuja tkanke miesniowa a przy wprowadzeniu diety zaczniesz nie tylko tracic kilogramy ale wlasnie wyrzezbisz ladnie cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola333
Przysiady, wymachy nóg, bieganie, rowerek, bierznia i maszyna w silowni to wszystkoi powiększa mięsnie ud!!!! Jeżeli chcecie schudnąć to fittnes bedzie idealn,e ale nie siłownia- bo tylko wzmocnicie i powiekszycie mięnie - co za tym idzie bedziecie wyglądać grubiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Karola333 ma rację, ja tak się zrobiłam w bambuko, chodziłam na siłownię, ćwiczenia układał mi instruktor , tak rozbudowałam sobie uda i nogi oraz ramiona, że w chwili obecnej chyba żeby schudnąć to tylko pod nóż. Nawet elektrostymulacja w tunelu nic nie daje to znaczy wszyscy chudną a u mnie wchodzi i tworzą się momentalnie mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka89
BIEGAJ!! ja przez miesiąc biegałam codziennie rano po 30 minut w domu po po 3 serie po 15 razy przysiady rowerek na leżąco nożyce i rolki ze 3 razy w tygodniu i po miesiacu zauwazylam rezultaty i schulam 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję dobrze rozciągać nogi (na necie jest multum ćwiczeń rozciągających). Co do pupy - bieganie, wchodzenie po schodach, Tamilee na tyłek. Aha, zawsze można wszczepić sobie implanty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes69
do Laury Diaz:) mam takie pytanko co zrobic zeby odchudzic troszke brzuch? brzuszki wystarcza?bo sumie jak stoje to mam nawet plaski ale jak siedze to mam az 3 faldki:o tak samo jak lydki mam wrecz za chude a uda 3x grubsze jak je odchudzic? dodam ze mam 173 i waze 55kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz niedowagę:) Jak nie masz dużego sadła, to ja myślę że zacznij sobie biegać czy pływać, a tłuszczyk zniknie, tu wystarczą lajtowe aeroby. Jednocześnie ćwicz sobie brzuszki żeby wzmocnić mięśnie. Co do nóg, to trzeba je wysmuklić, dziewczyny tutaj chwalą sobie np callanetics czy stretching, a np wspięcia na palce z obciążeniem powinny ci rozbudować łydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×