Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie z suplementami

Polecane posty

Gość gość

Czy odchudzanie z suplementami to dobry pomysł? Jak takie coś w ogóle wpływa na organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy. Są takie, które bywają niebezpieczne, są takie, które faktycznie coś tam działają i takie, które nie dają absolutnie żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolina
ja brałam tabletki iqgreen i udało mi się schudnąć. przyspieszyły mój metabolizm i skutecznie zadziałały :) ale zdaję sobie sprawę z tego że niektóre to pic na wodę i nic nie działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate dora
Faktycznie iq green fajnie wpływają na metabolizm Ja ich nie brałam ale moja bliska przyjaciółka bierze od ponad miesiąca i efekty są zadziwiające sama to widzę nie musi o tym mówić. Dodatkowo składają się z zielonej kawy a Ja jestem fanką takich naturalnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella00
Ja nie jestem jakoś specjalnie uprzedzona do suplementów. Ogólnie wydaje mi się, że są po to, żeby człowiekowi pomóc, tylko trzeba też do tego podejść rozsądnie. Na przykład Nopalinia Max jest ziołowa. Można zresztą sprawdzić skład tutaj: http://www.nopalina.eu - działa w ten sposób, że zmniejsza apetyt i pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Oczywiście nadal trzeba wtedy ćwiczyć i trzymać dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się odchudzam z African Mango (strona producenta http://po.st/AfricanMango ) i każdemu polecam taką formę bezbolsnego, zdrowego i szybkiego odchudzania :) Schudłam 10 kg w 3 miesiące.. Zostało mi jeszcze 5 kg by poczuć się wreszcie w swojej skórze.. Oby do wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak suplementy diety to tylko te naturalne. Ja polecam popularny ostatnio młody zielony jęczmień w tabletkach green barely slim, polskiego producenta! A nie żaden chiński badziew. Poprawia metabolizm, dodaję mnóstwo energii, oczyszcza organizm z toksyn a jak wiadomo toksyny w organizmie uniemożliwiają skuteczne odchudzanie. Polecam poczytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza zasadnicza rzecz drogie Panie, pierw trzeba zrobić sobie badania krwi i sprawdzić poziom hormonów gdyż praktycznie tu jest spora przyczyna Waszych problemów. Dodatkowo zbijanie poziomu cholesterolu może Wam w tym bardzo namieszać, Jeśli chcecie już bawić się w diety to poczytajcie o dietetyce klinicznej. Pozdrawiam i życzę zdrowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę,ze przynajmniej jedna osoba zaznaczyła jak ważną rolę w odchudzaniu odgrywają badania.Dołączę się bo również tak uważam.Poza badaniami krwi warto również wykonać badanie DNA genetic lab na podstawie,którego dobierana jest dieta oraz treningi.Zajrzyjcie sobie ile tak naprawdę możecie zyskać geneticlab.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że teraz są takie badania nad tymi preparatami że czegoś zagrażającego życiu w ogole nie byłoby na rynku. Polecam stronę na ktorej zarabiam - ot , bo sama schudłam i mogę polecić ją dalej z czystym sumieniem... http://nplink.net/bWLdD95e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty opowiadasz... Niejeden się przekrecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry efekt na mnie wywarły tabletki slimcea. Pohamowały głód, zmieniły przemianę materii i pozwoliły chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem krótka droga z pewnym efektem jojo. odchudzanie i utrzymanie nowej wagi, to zdrowe jedzenie i aktywność fizyczna. Poradnia coio, to był mój sposób na zrzucenie 14 kg. Zajeło mi, to 3 miesiące, ale od specjalistów dowiedziałam sie jak jeść ile ćwiczyć, masa wsparcia. Udało się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIzabella
Również odchudzałam się stosując Foreverslim i to właśnie dzięki jego znacznej pomocy schudłam.Ale u mnie wahania wagi są troszeczkę większe między 1 a 1,5 kg.Ale zdarza się to tylko w połowie cyklu wtedy jestem po prostu opuchniętaa potem waga wraca do normy.Więc według mnie jest to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobulka
mnie się wydaje że tak, dlaczego już mówię. Ja miałam ogromny problem z zatrzymywaniem wody w organizmie, po suplemencie problem minął. Ja brałam therm line fast. Dodatkowo co mogę powiedzieć, to że nic w sumie nie tracimy biorąc je, a możemy zyskać. Ja się skusiłam na ten suplement ze względu również na sinetrol, czyli wyciąg z cytrusów. Taki sinetrol bardzo dobrze wpływa na organizm podczas redukcji co udowodniono klinicznie i jest on pożądanym składnikiem w wielu dietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola012
warto się czymś wspomóc, szczególnie jeśli waga stoi w miejscu a ty wypacasz się za wszystkie czasy podczas ćwiczeń :) u mnie tak właśnie było. waga ani drgnęła nie wiedzieć dlaczego.. obwody też się nie zmieniały, tak, waga to nie priorytet, najważniejsze są wymiary :P bardzo pomogły mi tabletki iqgreen bo pobudziły metabolizm i zmusiły do spalania tkanki tłuszczowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic złego w odchudzaniu się z suplementami o ile po pierwsze wybiera się je z głową, a po drugie nie rezygnuję się z diety i ćwiczeń. Jak osobiście stosuję młody zielony jęczmień w tabletkach green barley slim od polskiego producenta. Dodatkowo cwiczenia i dieta i 7 kg poszło łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzkaa
ja właśnie stosuję iqgreen o których tu wcześniej już ktoś pisał i efekty widziałam już po tygodniu :) w miesiąc -6 kg. naprawdę wyniki odchudzania z tymi tabletkami są rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam brać Foreverslim .Spadek wagi to 12 kg.Efektu jo-jo nie ma.Najważniejsze dla mie jest to że zmieniłam nawyki żywieniowe i nadal mimo skończonej kuracji nadal biegam i chodzę na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
uffff ulżyło mi jak widzę te komentarze pozytywne o iqgreen, moje starania nie idą na marne :D na razie u mnie 3kg na minusie no i jutro i pojutrze będę się starać żeby to wszystko nie poszło na marne ze względu na święta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzkaa
mi się udało nie nabroić w święta, trzymałam powiedzmy fason i nie przegięłam z ilością jedzenia :) a tłuste rzeczy zamieniłam na bardziej fit. wszystko można tylko trzeba chcieć :) a iqgreen biorę dalej i szykuję swoją sylwetkę na latooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
ja też szykuję się na lato i święta nie popsuły mi mojej diety więc jest sukces!! a te iqgreen to mam wrażenie że trochę działają na apetyt bo nie miałam ochoty na te wszystkie pyszności w tym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaullka
No to faktycznie coś jest w tych iq green. Myślisz, że to przez zieloną kawę? Ciekawe jest to co mówisz bo na prawdę w święta to już OPOROWO jest się trudno powstrzymać od jedzenia. No sama nie wiem może i je zamówię warto próbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najlepszymi tabletkami na odchudzanie przy obowiązkowej diecie są tabletki SLIMCEA. Różnica była kolosalna. Schudłam z dużo większą łatwością 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preparat Slimcea doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodatkowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahahaahahhhaaahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również dziękuję za ten syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
jeśli chodzi o IQGreen to kupiłam je i brałam dlatego, że zielona kawa podobno miała tak świetnie działać no i chciałam sprawdzić czy to nie kolejny chwyt na który miałabym się nabrać :P no i okazało się że faktycznie działają, mija miesiąc a ja zamiast 4kg jak ostatnio bez tabletek, schudłam już 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamiarze, piszecie sami ze soba! Nikt o zdrowych zmyslach i IQ wyzszym niz u orangutana wam NIE wierzy. Jestescie zalosnymi tandciarzami, bo nie stac was na normalna platna reklamie i zasmiecacie forum watkami liczac na kretynow, ktory mysla ze schudna po tabletkach! Jakby takie istnialy, to nie byloby ani jedej grubej kobiety. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkRYSTKA
Łącząc rozsądną dietę i aktywność efekty zawsze nadchodzą. Foreverslim zmniejszyło mój apetyt, potrafiłam odmówić sobie wielu rzeczy, które codziennie jem i efekty nadeszły. Najważniejsze - nie ciągnie mnie do nich nawet po kuracji - ważniejsze jest dla mnie utrzymanie wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×