Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Rozbudowały mi się nogi na bieżni-czy jest szansa je zliwkidowac?

Polecane posty

Chcialam sie odchudzic i chodzilam na bieznie przez 7 mcy...efektem SĄ BARDZO ROZBUDOWANE ŁYDKI I UDA...a mialam je naprawde zgrabne..:() Jakie ćwiczenia czy suplementy?coklwiek by je zlikwidoać dziewczyny nei biegajcie TO BARDZO ROZBUDOWUJE NOGI:( WSZędzie szukam i nie moge znalezc porad jak ćwiczyc.... help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy to rosna uda i
lydki jak biegasz na biezni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jadłaś za dużo
wtedy przy ćwiczeniach rosną mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest szansa je zlikwidowac
trzeba amputować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
cameron po pierwsze , jak wyglądałas wcześniej, tzn czemu chodziłaś na bieżnię , miałaś nadwagę?, ile i gdzie? po drugie czy jesteś raczej drobnej budowy czy mocnej i jak trenowałaś ? jak często , co dokładnie i w jakim tempie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
i co znaczy dokłądnie "rozbudowane" ? masz tam wyraźnie zarysowane mięśnie czy pogrubiły się , czy nadal masz tkankę tłuszczową? , jak jest twoja waga w stosunku do okresu przed ćwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa KKK
ja scgudlam od biegania a nogi i pupa super sie wyrzezbily i schudly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk Jaroń
Ktoś wspominał wyżej o tym co rozumiesz przez nadmiernie rozbudowane. Może przesadzasz? Pokaż nam najlepiej zdjęcie to ocenimy czy faktycznie jest się czym martwić bo może problem wcale nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cameoron22
dziewczyny rozbudowały sie mięsnie to jedno ale tłuszczyku troche zostalo to drugie.Przed rozpoczęciem biegania ważylam 66 kg/176 cm po okolo 6-7 miesiacach biegania na bieżni 3/4 razy w tygodniu 8 km na bieżni waga wzrosła do 69 kg...-dużo nie jadłam,choć dieta żadna to nie była...a że łydki urosły i uda to na 100% pewne...bo widzialam po spodniach w których zaczelo byc ciasno i mąż tez zauważyl te rozbudowe...zdjęć nie wkleje bo obecnie jestem w 7 mcu ciąży ...ale to jest dla mnie porażka kiedy wstawalam rano o 7 jadąc na bieżnię gdzie inne kobiety nic nie ćwiczyly i ja teraz wyglądam jak kulturystka a inne kobiety nic nie cwiczyly i nie mają problemu Aha-białka nie jadlam nadmiernie... Dziewczyny moje pytanie:Czy moge coś zrobić z tymi udami i łyskami żeby wróciły do punktu sprzed niezni i biegania,moze jakiś link do ćwiczeń??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
przypomniał mi się taki odcinek dr Housa , przyszła do niego kobieta , mówi, że się źle czuje bla blabla , on ją zbadał i mówi: to pasożyt, będzie się pani źle czuła , przytyje, zbrzydnie, ale niech się pani nie martwi , za około 9 miesięcy sam opuści pani organizm :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senntersca
Chodzę na bieżnię 2 razy w tygodniu od roku, do tego ćwiczę siłowo i jeżdżę dużo na rowerze (jak było ciepło robiłam nawet i po 200 kilometrów tygodniowo), a jak nie jeżdżę to biegam (zwyczajowa trasa to ok. 1,5 godziny dobrym tempem). I owszem, mam od tego zaznaczone mięśnie, ale w ładny i fajny sposób, a generalnie ciało i nogi się wręcz wyszczupliły (bo waga mi się prawie nie zmieniła, za to na ubyło mi 1,5 cm w fałdzie na udzie i 2,5 cm w obwodzie uda). Ty może zwyczajnie przytyłaś i ci poszło w tłuszcz na udach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdrura
biegam na biezni już 4 rok, 4 razy w tygodniu i nie przypbyło mi ani w udzie ani w łydce nawet poł centymetra Tyle ze jak napnę mięsnie to sa jak kamień, zwłaszcza zwenetrzna strona uda i łydka Może biegasz z 50 kilogramowym plecakiem i do tego na wzniosie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdrura
poza tym kazdy miesień niećwiczony szybko wraca do poprzedniago stanu, wystarczy miesiąc, góa dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdrura
gdyby raz rozbudowany mięsien "trwał" wiecznie faceci posikaliby sie ze szczescia i nie musieli codziennie pakować na siłce żeby swoje muskle utrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja również chciałam was wszystkie ostrzec przed bieznią i orbitrekiem. Biegałam przez 9 miesięcy trzy razy w tygodniu po godzinie-również na orbitreku.Doszło do tego ze musiałam zacząc kupować nowe spodnie bo nie mogłam sie w stare zmieścić.Tłumaczyłam to tym, że to tłuszcz zamienia się w miesnie i wszystko potem wróci do normy,ale one były coraz potęzniejsze. W końcu zakończyłam moją przygodę z bieżnią i nie chcę słyszeć o tego typu sprzętach-chodzę na aerobic i tabatę,kupiłam sobię herbatkę ning hong(rewelacja).Minał rok od tego czasu a ja 8 kg schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można mówić, że bieganie jest złe. Odpowiedni czas spędzony na bieżni nie spowoduje rozbudowanych nóg, a może mieć bardzo pozytywny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Coś więcej na temat właściwych ćwiczeń na bieżni tutaj: http://www.fitnesos.pl/wlasciwie-cwiczyc-biezni/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×