Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamarama

Zumba - dobra na utratę tkanki tłuszczowej?

Polecane posty

Gość Kamarama

Laski, chciałam spytać czy zumba daje dobre rezultaty jeśli chodzi o utratę tkanki tłuszczowej, czyli mówiąc najprościej, czy od zumby da się schudnąć. Przez kilka miesięcy chodziłam na siłownie i mam całkiem fajnie zarysowane mięśnie, ale cały problem w tym, że pod warstewką tłuszczu nie są specjalnie widoczne. Powiedzcie, czy uprawiałyście ten rodzaj aerobiku i jakie efekty zaobserwowałyście. Zależy mi na zrzuceniu 5-7kg (mam 165cm wzrostu i waże 57 kg) Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedd
juz jest temat o zumbie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorac pod uwage ilosc potu, ktory sie ze mnie leje podczas zajec Zumby (cwicze w domu na konsoli) to mysle, ze jest to dobry sposob. Przede wszystkim duzo sie skacze i rosne tetno, podobnie jak przy bieganiu. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love Zumba
Ja chodzę na zumbe od jakiegoś czasu i wydaje mi się, że zajęcia te dają efekty. Z żadnych innych zajęć nie wychodze tak zmęczona :P. Ale dla mnie oprócz chęci utrzymania się w formie zumba to przede wszystkim dobra zabawa i prawdziwa przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest z utratą tkanki tłuszczowej na zajęciach z Zumby, ale wydaje mi się, że jeśli będzie się to cwiczyło regularnie to na pewno się wysmukli sylwestkę. A już na pewno wpływa na dobry nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbę zdecydowanie polecam. I to zarówno, jeśli chodzi o zrzucanie "boczków", jak i o to, że to po prostu straszna frajda i mega relaks:) Oczywiście - trzeba mieć na uwadze to, że jest to też niezły wycisk, więc nie każdy temu podoła... Ale jak się chce mieć efekty, to trzeba też coś od siebie dać, co nie?:) Ja od kilku miesięcy chodzę na zajęcia do studia tańca Egurroli (http://www.taniec.com.pl) i tam na Zumbie jest naprawdę niezły wycisk, ale laski jakoś dają radę, więc polecam:) Zwłaszcza, że jak wykupi się karnet do 8 marca, to mają 40-procentowy rabat, więc cenowo też się to teraz naprawdę opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda_89
każde zajęcia na których się solidnie pocisz wpływaja na zmniejszenie tkanki tłuszczowej :) pamiętaj tylko o odpowiednim ubraniu ,żebyś się komfortowo czuła. ja na zumbe zakladam tylko JTB Poland dostępne na fitstore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też muszę się zapisać. Wakacje coraz bliżej więc przydałoby się wziąć za siebie tym bardziej, że dostałam legginsy,koszulkę i stanik z rough radical na urodziny więc nie może się to zmarnować i leżeć w szafie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zapisałam, chodziłam na jakieś spalanie do siebie na siłownię, ale u mnie to spalanie to głównie wodę z ogranizmu spala.. chodzę jakaś taka niedowartościowana witaminowo i wodnie ciagle. I właśnie trener mi powiedział, że może spróbować czegoś a`la zumba, a że na mojej siłowni jest dostępna w ramach mojego "pakietu" too niech będzie ;) Tylko zastanawiam się, bo na siłkę chodzę 3 razy w tygodniu, czy np jedne zajęcia przeznaczyć właśnie na te tańce, czy może dwa, czy traktować to jakoś niezależnie? Kupiłam tez, skuszona przez koleżankę, tabletki na bazie zielonej kawy, też mają wspomagać to dietoszaleństwo. Zobaczymy co to z tego będzie. Jak sądzicie? Jak to poukładać w grafiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zapisałam, chodziłam na jakieś spalanie do siebie na siłownię, ale u mnie to spalanie to głównie wodę z ogranizmu spala.. chodzę jakaś taka niedowartościowana witaminowo i wodnie ciagle. I właśnie trener mi powiedział, że może spróbować czegoś a`la zumba, a że na mojej siłowni jest dostępna w ramach mojego "pakietu" too niech będzie oczko.gif Tylko zastanawiam się, bo na siłkę chodzę 3 razy w tygodniu, czy np jedne zajęcia przeznaczyć właśnie na te tańce, czy może dwa, czy traktować to jakoś niezależnie? Kupiłam tez, skuszona przez koleżankę, tabletki na bazie zielonej kawy, też mają wspomagać to dietoszaleństwo. Zobaczymy co to z tego będzie. Jak sądzicie? Jak to poukładać w grafiku? Myślę, że wystarczy Ci w ramach chodzenia na siłownię jeden dzień poświecić na zumbę, nie ma co się zajeżdżać, poza tym nie sądzę żebyś chciała w przyszłości zostać kulturystką, zamęczanie się nie ma zwyczajnie sensu, szybciej wyciśniesz z mięśni wszystkie ich możliwości a potem będzie jedno wielkie rozczarowanie. Jak mowisz, ze masz problem z e spalaniem to ja bym Ci proponowała dołożyć do tego wszystkiego IQGreen, to jest fajny suplement diety, który wspomaga organizm właśnie w spalaniu złych tłuszczów. Rozłóż sobie też posiłki tak, żeby nie chodzić głodną i pij minimum półtorej butelki wody dziennie. Na początku możesz się czuć totalnie spuchnięta, ale później ta woda się ładnie rozejdzie i zobaczysz różnicę nawet w wyglądzie skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×