Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WildLula

dr Tribull-Potapczuk

Polecane posty

Witam, czy któraś z pań na tym forum była u dr Jarosława Tribull-Potapczuka? Nie mogę znaleźć w internecie ani jednej opinii na jego temat. A podobno b.dobry specjalista. Byłam niedawno u niego na konsultacji w jego gabinecie w Berlinie. Pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Obrotny i konkretny facet , od razu znalazł wolny termin i mnie zapisał. Czekam na opinie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, spróbuję. ale on przyjmuje/przyjmował też w Polsce. W Szczecinie bodajże... dzięki za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka z malinami
odświerzam, autorko moze napiszesz cos , mialas operacje? jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka z malinami
odświerzam, autorko moze napiszesz cos , mialas operacje? jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, przeszłam operację noska, jest śliczny. Pan Doktor okazał się być bardzo dobrym specjalistą. po operacji nie musiałam mieć nawet gipsu co w Polsce jest zwykle stosowane. Szczerze polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka z malinami
gratuluje, wies moze jak robi piersi? nic nie moge znalezc na ten temat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka z malinami
wiesz moze jak robi piersi? słyszałas jakies opinie? widialas efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia, w poczekalni rozmawiałam tylko z rosjanką która miała u niego robione implanty i przyszła na zdjęcie opatrunku. z gabinetu wyszła zadowolona :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besta19
Jestem umowiona na 26 marca. Jak bede po, to podziele sie pierwszymi wrazeniami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocaineworld
Witam, Pan dr. Tribull-Potapczuk zrobil naprawde dobre wrazenie i wydaje sie byc bardzo dobrym i konkretnym chirurgiem. Operacje piersi moge polecic rowniez jak najbardziej. Nie robi nic na odpierdziel, jest perfekcjonista i profesjonalista :) Polecam i pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocaineworld
Witam, Pan dr. Tribull-Potapczuk zrobil naprawde dobre wrazenie i wydaje sie byc bardzo dobrym i konkretnym chirurgiem. Operacje piersi moge polecic rowniez jak najbardziej. Nie robi nic na odpierdziel, jest perfekcjonista i profesjonalista Polecam i pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizi88
ja 08.08.13r. mialam korekte nosa u Dr, na razie ejstem zadowolona, ale ostateczne efekty za kilka miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, kizi88 jak tam Twój nosek???robiłaś zabieg w szczecinie czy w Berlinie?Jesteś zadowolona? Ja mam wyznaczony termin zabiegu pod koniec września,chciałam jeszcze zasięgnąć opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Do Kizi88 Mam pytanie czy mialas kompletna operacje nosa, i czy masz dziurki od nosa rowne, bo moja kolezanka robila nos w Szczecinie u dr, Macieja Pastuchy i nie jest zadowolona , ma nos za dlugi nie moze oddychac i ma krzywe dziurki a to jest 6 tygodni po operacji, ja tez bym chciala sobie nos zoperowac ale nie wiem u kogo:-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizi88
Witajcie, Dziewczyny ja robiłam w Szczecinie 08.08.2013 r. u w/w Doktora, czyli około 6 tygodniu temu :) Jak na ten moment jestem zadowolona :) Miałam pełna korektę nosa, jest równy, ale nie cieszę się na zapas, bo wiem, że jeszcze może to ulec zmianie. Trzymam za was kciuki :) a no i w razie pytań, śmiało piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Witam Do Kazi88 Jak to jest mozliwe ze dr Trbibull operuje w Szczecinie no bo on ma gabinet w Berlinie? Moglabys zdradzic ile zaplacilas za operacje i ile dni musialas zostac w klinice? Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizi88
Tak to jest możliwe, ze przyjeżdża do jednej z klinik w Szczecinie i tam operuje. http://mediklinika-szczecin.pl/ Proszę bardzo, można do nich zadzwonić jak i napisać email, cennik też jest :) A co do noska to goi się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizi88
Po zabiegu wyszłam na drugi dzień rano do domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka ZS
Witam! Czy mogłybyście podać więcej informacji na temat operacji nosa? W jakiej kwocie się zamknęłyście ze wszystkim? Czy jest możliwość otrzymania zdjęć przed i po operacji? Bardzo Was proszę o pomoc, ponieważ cały czas się zastanawiam nad korektą nosa i szukam konkretnych opinii. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka ZS
nikt więcej nie miał styczności z panem doktorem? bardzo mi zależy na dowiedzeniu się czegoś więcej na temat wykonywanych przez niego korekt nosa. bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze się składa dla ciebie,bo właśnie jestem po zabiegu korekty nosa ,ale to nie jest temat na forum dlatego nikt nie podaje konkretów i nie poda-bo temat jest drażliwy.Jeśli będziesz na prawdę zainteresowana to bądź tak uprzejma podać swój telefon a ja skontaktuję się z tobą.Możesz sobie na tę rozmowę kupić starter a potem go wyrzucić aby nikt nie miał z tobą kontaktu.No to na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, temat o nosie to, według ciebie drażliwy temat? Po to, jest to forum żeby sobie pomagać. Wejdź w tematy o operacjach nosa to każda z kobiet która miała taki zabieg opisze ci wszystko o samym zabiegu, jak i odczuciach i wyglądzie po - nie musisz podawać swojego nr telefonu, ani kupować startera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka ZS
A nie ma możliwości, abyś wypowiedziała się tutaj? Pewnie inne dziewczyny również byłyby bardzo wdzięczne. Po za tym naczytałam się już tyle na tych forach opowieści, że nic chyba nie jest w stanie mnie zaskoczyć :) Bardziej zależałoby mi jednak na informacjach o wyżej wymienionym doktorze. Miałaś może u niego przeprowadzona operację? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich! zastanawiam się właśnie nad tym lekarzem. Chce wykonać korektę nosa i tutaj też moje pytanie do was. Kto miał robioną korektę nosa u tego lekarza? jesteście zadowoleni? do whedif : mogła byś mi podać link do tej strony? bo szukałam i nie mogę znaleźć niczego takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann33
witam interesuje mnie operacja nosa mój meil westside777@o2.pl nos jest moją zmorą odzywajcie się jeżeli jesteście po operacji nosa u Jarosława Tribull-Potapczuk piszcie do mnie możemy wymienić się telefonem i porozmawiać bo chcę się poddać operacji a to ważne wasze wrażenia po zabiegu pozdrawiam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 74
Chce operowac zylaki w nodze. Moze ktos mial taki zabieg u w/w doktora i jaki byl wynik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worldbeauty
Doktor operuje też żylaki, ale przede wszystkim w aspekcie estetycznym. Jest świetnym specjalistą chirurgii plastycznej i wspaniałym człowiekiem. Operuję się u niego od wielu lat i bardzo mi pomógł, abym jako kosmetyczka mimo upływu czasu trzymała się na odpowiednim poziomie. Podsyłam mu też moje klientki. Wszystkie bardzo zadowolone. Doktor mówi płynnie wieloma językami. Wielokrotnie spotykałam w poczekalni pacjentów z całego świata (z piersiami, nosami, powiekami itd.) bardzo chwalących Doktora usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dr Tribull-Potapczuk jest bardzo dobrym fachowcem. Mieszkam bardzo daleko za granica. Zrobilam u niego w Berlinie z mojego garbola wspanialy noseczek a z moich .... wspaniale piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×