Odpowiedz na ten temat

gdzie zrobić lifting twarzy

• AgnieszkaPe3 2017.09.04 [21:23]
    Ja wolałam zrobić sobie taki nieinwazyjny lifting, a przyniósł równie skuteczne i dobre efekty na cerze. PlaySkin jest świetne bo nie tylko odżywia cerę ale również ją odmładza. Zabieg jest mega przyjemny a efekty widać bardzo szybko. Więcej info znajdziecie tutaj https://www.playskin.it/pl/ Na prawdę warto spróbować i przekonać się samej
  • gość 2017.09.05 [18:29]
    lifting nie zawsze znaczy wizytę u chirurga plastyka, teraz są o wiele mniej inwazyjne metody. Ja właśnie się przymierzam do zabiegu Attiva w klinice La Perla, to jeszcze mniej inwazyjne niż nici wiec działa się tylko za pomocą specjalnych hmmm fal radiowych
  • gość 2017.09.05 [18:30]
    lifting nie zawsze znaczy wizytę u chirurga plastyka, teraz są o wiele mniej inwazyjne metody. Ja właśnie się przymierzam do zabiegu Attiva w klinice La Perla, to jeszcze mniej inwazyjne niż nici wiec działa się tylko za pomocą specjalnych hmmm fal radiowych
  • qazxsweq 2017.09.06 [20:21]
    jak dla mnie jeśli jesteś z Wrocławia to polecam Klinike Estetica bardzo fajny gabinet na poziomie z tego co się orientuję to mają jeszcze oddziały w innych miejscach w Polsce. Robiłam tam kilka zabiegów i naprawdę byłam zadowolona głównie z makijażu permanentnego
  • rbialon 2017.09.11 [17:14]
    Ja osobiście mogę polecić Klinikę Zakrzewscy z Katowic, wszystko znajdziecie tutaj: http://klinikazakrzewski.pl/
    W klinice jest najnowszej klasy sprzęt, zabiegi wykonują wykwalifikowani lekarze w szczególności Pani dr n. med. Magdalena Stokowacka- Zakrzewska, bezpieczeństwo zabiegu jest gwarantowane, zabiegi na podkreślenie owalu twarzy, redukcji chomiczków, zwiększa jędrność skóry.
  • gość 2017.09.13 [11:56]
    Byłam w Klinice Estetica i jak dla mnie jakościowo najlepsza pod względem liftingu i depilacji laserowej. Robiłam depilację kilka mce temu także efekt bardzo dokładny utrzymuje się do tej pory także polecam tylko ten gabinet
  • paulawsx 2017.09.19 [11:44]
    a ile taki zabieg liftingujący kosztuje w tej Klinice Estetica?? Moja mama planuje iść na tego typu zabieg odmładzania i chcę jej właśnie zrobić niespodziankę i wykupić ten zabieg a słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat tego salonu
  • Olenia671 2017.09.21 [11:41]
    Lifting twarzy nie kosztuje dużo a efekt naprawdę po liftingu jest świetny. Klinika Estetica z tego co się orientuję mają cennik podany na stronie internetowej także można zerknąć no ale na pewno drogo nie jest w porównaniu ile trzeba wydać na kremy dobrej jakości
  • małagosia5 2017.10.21 [13:59]
    Takie mało inwazyjne zabiegi są ok, też chcę sobie zrobić lifting nićmi. Ważne jest gdzie udamy się na zabieg bo od tego trzeba zacząć. Ja umówiłam się do szpitala Puławska, maja tam świetnych lekarzy, dobrą opiekę . Sprzęt jest nowoczesny tak samo jak metody leczenia. W takim miejscu człowiek czuje się na prawdę bezpiecznie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...