Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie zrobić lifting twarzy

Polecane posty

Gość gość Patrycja Wrocław
Ja robiłam sobie wampirzy lifting w Centrum Estetyki Princesse we Wrocławiu, ale raczej jestem starsza od ciebie... nie wiem czy u ciebie już jest konieczny lifting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, chciałabym się zapytać, czy ktoś z was robił lifting za pomocą lasera Scarlet? Jest on bardzo popularny za granicą, niestety też bardzo drogi, w Polsce ceny są przystępne. Jestem ciekawa opinii, słyszał ktoś o bezoperacyjnym liftingu tym laserem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankaszczecinianka
witam, poddałam się liftingowi laserem Scarlet, mam pozytywne odczucia. Dla mnie to przede wszystkim dobra alternatywa bo na zabieg chirurgiczny bym się nie zdecydowała. Laser uelastycznił i ujędrnił moją skórę twarzy, przestała być wiotka i opadająca, na tym mi najbardziej zależało. Oprócz tego mogę powiedzieć że poprawił mi się koloryt cery i jakby spłyciły drobne zmarszczki, szczególnie te wokół oczu - super plus. Efekty są widoczne i bardzo mnie cieszą, warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś? Jak ze Szczecina to odwiedź koniecznie gabinet www.med-one.pl pani Sylwia jest ekspertem w tym co robi. Naprawdę zna się na rzeczy no i jakby nie patrzeć to dała mi drugą młodość. Świetnie się teraz czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Grzesiak się specjalizuje w małoinwazyjnym liftingu , robi też przeszczepy tłuszczu które tez podobno dobrze wpływają na wygląd twarzy, zastanawiam sie nad jednym albo drugim http://www.drgrzesiak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz co moga zaoferowac tutaj www.bellazone.pl - mialam kilka zabiegow u nich i kazdy byl w porzadku, wiec mozesz spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd jesteś, ale proponuję SkinClinic w Warszawie. Zresztą nawet jak mieszkasz daleko, to i tak warto pojechać kawałek dłużej i zrobić zabieg w tak dobrej klinice, niż w jakiejś podrzędnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam gabinet Marosz www.agnieszka-marosz.pl. Robiłam sobie u nich lifting laserowy twarzy i jestem bardzo zadowolona. Zmarszczki mi się znacząco spłyciły i mam ogólnie jędrniejszą skórę. Niestety ale w pewnym momencie zwykłe kosmetyki już nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony lifting twarzy przy pomocy nici liftingujących w gabinecie dr www.piotrromanczuk.pl w Stargardzie. Jestem bardzo zadowolona z efektu, który utrzymuje się cały czas, moja twarz wygląda znacznie młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź odpowiedni dla siebie salon na www.estibook.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony lifting twarzy Ulthera w Klinice Zawodny w Szczecinie i jestem zadowolona. Trochę bolało ale skóra jest ładnie napięta i ujędrniona. Natomiast gdybym miała mieć robiony operacyjnie to chyba wolałabym wyglądać tak jak wcześniej i bym się nie odważyła. Za rok wracam na szyję i deklot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej się wybrać do kliniki doktora Piotra Osucha na Puławską. On jest świetnym specjalistą, na pewno odpowiednio dobierze zabieg, który pomoże odzyskać młodzieńczy wygląd twarzy. Może okaże się, że wystarczy tylko lifting brwi albo powiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiscie moge polecic te klinike www.lekarze-kolber.pl posiadaja naprawde swietna kadre i wedlug mnie warto tam pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co chcesz robić lifting twarzy kiedy jesteś młoda? Trochę bezsens. Ale jeśli bardzo chcesz, to idź do http://arkadia-opole.pl To profesjonaliści, którzy mi bardzo dobrze polecili zabieg twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej odwiedź gabinet www.bochinska.pl. Mają tam świetną metodę BIO-REVOLUMERIA, czyli trójwymiarowe modelowanie twarzy, który daje efekt liftingu, bez użycia skalpela. Ja po zabiegach u nich świetnie się czuje i każdemu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie mogę polecić gabinet TeamBeauty i zabieg ulthera. To nieinwazyjny lifting twarzy który świetnie sprawdza się zarówno w prostych jaki tych bardzo trudnych przypadkach. Probowałam, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postanowiłam rozwiązać problem zmarszczek kompleksowo,dlatego zdecydowałam się na bezoperacyjny lifting twarzy i szyi w poradni chirurgii naczyniowej doktora Ziaji w Katowicach - www.chirurgnaczyniowykatowice.pl Doktor użył specjalnych nici. Nie było powikłań,a z wyglądu twarzy po zabiegu jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Dubois przyjmuje doktor Aleksandra Sobczyk-Smereczyńska. Miałam u niej robioną mezoterapię osoczem - wampirzy lifting i bardzo mi się podoba jak udało się wygładzić skórę twarzy. Nawet się nie spodziewałam, że aż tak będzie można skorygować niedoskonałości. Sam gabinet profesjonalnie wyposażony, można się poczuć bardzo bezpiecznie i komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytać empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p . Bardzo ciekawy poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny poradnik empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam sięna lifting po wyglądałam naprawdę strasznie... nie powiem, że było to miłe doświadczenie bo jednak to dość inwazyjna rzecz jednak efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Poza tym w szpitali medicover gdzie miałam robiony lifting bardzo dobrze się mną zajęli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzone miejsce - na własnej skórze:) - Klinika Sfera w Warszawie, http://klinikasfera.pl. Doświadczony personel, nowoczesne metody i przemiła atmosfera. Lifting również wykonywałam właśnie w Sferze, efekty przeszły moje oczekiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski, klinika Solumed w Poznaniu - szczerze odradzam ! Tragedia - zdeformował mi twarz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopisuję się do listy osób których oszpecił pan Tomasz D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski i klinika Solumed w której operuje, to jakieś nieporozumienie. Proszę poczytać : "nieudane operacje nosa Dydymski", "czarna lista plastyków", "nieudane operacje Dydymski kafeteria dla kobiet". To człowiek, który ma na swoim koncie rzesze zmasakrowanych pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×