Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie zrobić lifting twarzy

Polecane posty

Gość AgnieszkaPe3
Ja wolałam zrobić sobie taki nieinwazyjny lifting, a przyniósł równie skuteczne i dobre efekty na cerze. PlaySkin jest świetne bo nie tylko odżywia cerę ale również ją odmładza. Zabieg jest mega przyjemny a efekty widać bardzo szybko. Więcej info znajdziecie tutaj https://www.playskin.it/pl/ Na prawdę warto spróbować i przekonać się samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lifting nie zawsze znaczy wizytę u chirurga plastyka, teraz są o wiele mniej inwazyjne metody. Ja właśnie się przymierzam do zabiegu Attiva w klinice La Perla, to jeszcze mniej inwazyjne niż nici wiec działa się tylko za pomocą specjalnych hmmm fal radiowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lifting nie zawsze znaczy wizytę u chirurga plastyka, teraz są o wiele mniej inwazyjne metody. Ja właśnie się przymierzam do zabiegu Attiva w klinice La Perla, to jeszcze mniej inwazyjne niż nici wiec działa się tylko za pomocą specjalnych hmmm fal radiowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsweq
jak dla mnie jeśli jesteś z Wrocławia to polecam Klinike Estetica bardzo fajny gabinet na poziomie z tego co się orientuję to mają jeszcze oddziały w innych miejscach w Polsce. Robiłam tam kilka zabiegów i naprawdę byłam zadowolona głównie z makijażu permanentnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście mogę polecić Klinikę Zakrzewscy z Katowic, wszystko znajdziecie tutaj: http://klinikazakrzewski.pl/ W klinice jest najnowszej klasy sprzęt, zabiegi wykonują wykwalifikowani lekarze w szczególności Pani dr n. med. Magdalena Stokowacka- Zakrzewska, bezpieczeństwo zabiegu jest gwarantowane, zabiegi na podkreślenie owalu twarzy, redukcji chomiczków, zwiększa jędrność skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Klinice Estetica i jak dla mnie jakościowo najlepsza pod względem liftingu i depilacji laserowej. Robiłam depilację kilka mce temu także efekt bardzo dokładny utrzymuje się do tej pory także polecam tylko ten gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulawsx
a ile taki zabieg liftingujący kosztuje w tej Klinice Estetica?? Moja mama planuje iść na tego typu zabieg odmładzania i chcę jej właśnie zrobić niespodziankę i wykupić ten zabieg a słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat tego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenia671
Lifting twarzy nie kosztuje dużo a efekt naprawdę po liftingu jest świetny. Klinika Estetica z tego co się orientuję mają cennik podany na stronie internetowej także można zerknąć no ale na pewno drogo nie jest w porównaniu ile trzeba wydać na kremy dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagosia5
Takie mało inwazyjne zabiegi są ok, też chcę sobie zrobić lifting nićmi. Ważne jest gdzie udamy się na zabieg bo od tego trzeba zacząć. Ja umówiłam się do szpitala Puławska, maja tam świetnych lekarzy, dobrą opiekę . Sprzęt jest nowoczesny tak samo jak metody leczenia. W takim miejscu człowiek czuje się na prawdę bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia185
Polecam instytutu kosmetologii estetycznej Dermetis. Więcej informacji tutaj -> http://dermetis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić klinikę doktora Łątkowskiego w Polanicy Zdrój gdzie poprawiałam sobie nos. Na miejscu jest ładnie i nowocześnie razem z profesjonalną opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łątek mniejszy ruch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z całego serca zabiegi nie inwazyjne w www.wellderm.pl . Jeśli ktoś chce uniknąć skalpela, bądź nie jest po prostu przekonany do takich zabiegów, śmiało może tego sposobu spróbować. Ja jestem bardzo zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.09.11 - pani dr n . med Magdalena Stokowacka-Zakrzewska jest specjalistą lekarzem psychiatrą, takie informacje są dostępne na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej w dziale : " Znajdź lekarza Centralny Rejestr Lekarzy RP " , nie pisze nic o ukończonej specjalizacji z medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Hej Ja polecam Ci Magnopere w Krakowie na ul. Grzegórzeckiej 67d.Sama robilam osocze na twarz i jestem zadowolona z efektu. Poza tym trafilam w bardzo dobre rece jesli chodzi o wiedze, podejscie i wykonanie tego zabiegu. A przede wszystkim bezpieczenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Polecam bardzo dobry zabieg liftingujący  Hifu Sono Queen. Wykonują go świetnie w Art Derma Clinic przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 w Rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

A słyszałaś o klinice Esderm we Wrocławiu? Mają bardzo fajną opcję dla osób, które boją się skalpela, czyli zabieg HIFU. Jest to właśnie lifting, ale nie musisz się bać. Doświadczone osoby, które tam pracują nie zrobią krzywy. Mają wiele certyfikatów, które można zobaczyć na ich stronie i sobie o nich poczytać. Chyba jest to fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

Polecam również Esderm we Wrocławiu. Mają wiele zabiegów, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie albo doradzą Ci. Ja osobiście mogę polecić HIFU bo to też jak lifting ale nie tak inwazyjne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga

Polecam gabinet Dermedika w Krakowie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i bardzo fajne efekty po zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania LR

Ja robilam pod koniec sierpnia SMAS face & neck lift , w Pradze Formè clinic,  tez przesadzilam bo na 42 urodziny uparlam sie na zabieg,  €2800 , nigdy w zyciu nie mialam tak napietej skory twarzy, delikatna skora, pozbawiona elastycznosci , to byl moj problem od zawsze,  po ciazy na brzuchu rozstepy masakra, tzn skora cienka jak reklamowka plastykowa,raz naciagnieta nigdy nie wracala do poorzedniego stanu.  Mam za soba operacje brzucha,implanty piersi,plastyke nosa,uszu ...I botox od 32 roku zycia . Gdyby nie chirurgia plastyczna chyba bylabym do konca zycia sama , nikt by na mnie nie zwrocil uwagi, cialo ,gdzie mozna by pomyslec wszedzie spier......ne. smutne ale prawdziwe . Tylek tez jak worek bezksztaltny plaski , ale tam nie patrze,nie widze wiec nie dreczy . Silownia nic nie daje jesli genetyka lipna,  I nadmiar skory jedynie bylby pod implant 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre opinie ma Dr Osuch, ja miałam lifting twarzy u niego w warszawskiej klinice Dr Osuch Clinic. Długo się zastanawiałam ale poczytałam wiele na ten temat i jednak lifting to jedyna skuteczna metoda na pozbycie się zmarszczek. Trzeba użyć tego skalpela żeby to miało trwały efekt, żeby wyglądać młodziej o kilkanaście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×