Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie zrobić lifting twarzy

Polecane posty

Gość gość
Reklam nie potrzebujemy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecelebrytka
Nie wiek jest przeslanka do liftu a kondycja skory i miesni... Trzeba skonsultowac sie ze specjalista ktory najlwpiej wie czy dana pacjentka lub pacjent kwalifikuje sie do faceliftingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecelebrytka
Moj lekarz mowi ze jego najmlodsza pacjentka na lift policzkow miala 28 lat wiec nie przejmuj sie wiekiem Jesli uwazasz ze potrzebny Ci lifting idz na konsultacje do dobrego specjalisty... Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Niecelebrytka. Dokładnie tak ! Mądry lekarz.To jedyna osoba,która może o tym zdecydować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delijhoo00
Jeśli jesteś w miarę młoda (po trzydziestce)to na pewno jesteś za młoda na lifting i to co jest doradzanie w takiej sytuacji to modelowanie twarzy takim preparatem Restylane np. w salonie medycyny estetycznej Bellisana. Bardzo denerwujący może być taki powoli opadający owal twarzy i to pomaga. Można zrobić też trochę wydatniejsze kości policzkowe, ale minimalnie, by bardziej się sobie podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do delijhoo00 Reklam tutaj nie potrzebujemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie - czy dr Lembas jest dobrym chirurgiem, proszę niech mi ktoś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr.Lembasa nie znam,bo mieszkam w innym mieście.Mnie operował 4 tyg.temu Dr.Dmytrzak i z całego serca GO polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama jest po liftingu twarzy i efekt jest po prostu WOW! Zgłosiła się do szpitala medicover i tam otoczyli są super opieką. Towarzyszyłam jej podczas wizyt i zawsze podejście lekarzy i pielęgniarek było bez zarzutu. O wszystkim była informowana, omówiony został zabieg, rekonwalescencja, spodziewane efekty. Mama jest bardzo zadowolona i to widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu mogę z czystym sumieniem polecić klinikę doktora Knakiewicza gdzie ja i kilka moich przyjaciółek jest już po liftingu i u każdej efekt jest taki jak zamierzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem naprawdę warto jest jest zaufać http://www.bellazone.pl/ mają naprawdę świetnej jakości specjalistów, a poza tym cenowo wychodzi korzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoratkaa193
No właśnie ile masz lat?? I skąd jesteś może w Poznaniu w tajemnica urody ja tam robiłam kilka zabiegów także personel jest bardzo profesjonalny ogólnie słyszałam, że ta klinika w Poznaniu ma same dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym mogę polecić w Dream-Med, ale Pani Majcherczyk indywidualnie doradza na pierwszej konsultacji co warto zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta4109
Moja znajoma robiła w Estetica w Krakowie mają jeszcze oddziały w Wrocławiu i Katowicach. Ja bardzo często tam też robię nawilżanie i oczyszczanie twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam zabieg liftingujący w klinice promienistej w Poznaniu 61 862 20 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam towarzyszki aby wspólnie udać się do Kliniki Cleopatra w Ostrawie na konsultację i ewentualny zabieg face liftingu... Ja planuję wizytę w drugiej połowie czerwca tego roku (ale mozliwa też inna data) . Klinika ma najlepsze rekomendacje, szczególnie dr Taisir Zakout. Wiem że powinno sie pojechac tam z osobą towarzyszącą - ja nie mam z kim :( więc pomyslałam że może któraś z Was ma taki sam problem i dlatego postanowiłam napisać to ogłoszenie tutaj. Jeśli wiecie o takiej osobie lub same planujecie wyjazd do Kliniki, a nie macie z kim - proszę o kontakt na kamalmoh@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifting w twarzy w Krakowie bardzo dobrze wykonują specjaliści z Klinika Estetica - byłam na 2 zabiegach i aż takich efektów to sama się nie spodziewałam, a co najlepsze wcale dużo nie zapłaciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenajjj
Na rozstępy to polecam nici PDO, w moim wypadku zdziałały prawdziwe cuda. Doktor Agnieszka Ledniowska mi je doradziła i nie żałuję. W ogóle polecam panią Agnieszkę jak dla mnie jest prawdziwym cudotwórcą. Po jej zabiegach zawsze szybko wracam do świetnej kondycji, całe gojenie się trwa dokładnie tyle ile powinno, a nie przeciąga się w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Łątkowski czyni cuda jeśli o to chodzi. Cały zabieg liftingu odbył się bez powikłań, guzków i drenaży więc jestem podwójnie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 30 roku życia chodzę regularnie na odżywianie skóry do Imeiaa w Opolu. Efekty znacznie lepsze niż stosowanie nawet najdroższych kosmetyków naturalnych, ale do tego doszłam własnym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy próbował ktoś zabiegu Sono Qeen? Widziałam, że jest w Estivance od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Krakowie ktos moglby mi polecic miejcse na lifting twarzy i na konsultacje? Bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SonoQeen jest dobre na opadające powieki. U mnie efekt wyszedł po prostu wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booya1
Lifting najlepiej zrobić w domu. Ja np ostatnio pobrałam aplikacje PlaySkin, kupiłam ich maseczkę no i wykonuję ten zabieg w domowym zaciszu. PlaySkin Już po pierwszym użyciu widać ,że skóra jest pobudzona i gładka. Polecam bo na efekty nie trzeba długo czekać. https://www.playskin.it/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SonoQueen jest bolesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimmka
no wlasnie ja kupiłam te maseczki Play Skin - z dużą rezerwą podchodziłam do tego rozwiązania ale szczerze mówiąc bardzo mi podpasowały! fajny efekt, skóra odświeżona, odmłodzona! wygodnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam Happy Lift –lifting mało inwazyjny, wykonywałam go u doktora Pernaka w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej http://drpernak.pl/ To nie był lifting chirurgiczny, operacyjny, którego się boję, tylko nici wchłanialne, bardzo bezpieczne, dużo lepsze od tradycyjnych nici, są wykonane z lepszych materiałów. Miałam lifting całej twarzy. Efekt są lepsze niż zakładałam, na pewno to powtórze kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SonoQueen jest bezbolesne i nie trzeba po nim okresu rekonwalescencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubilka
Dziewczyny jesteście dzielne :) a co myślicie o liftingu twarzy w szpitalu orthos w Komorowicach? Myślicie że można im zaufać ? Ktoś był korzystał z ich usług itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×