Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie zrobić lifting twarzy

Polecane posty

Gość gość
Zapewnij sobie Lifting termiczny RF Termalift w gabinecie dermatologicznym u dr Magdaleny Afrykańskiej http://www.doktorafrykanska.pl w Szczecinie. Taki zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Usuwa zmarszczki mimiczne, na czole, wokół oczu, ust. Po nim od razu zobaczysz różnice, a skóra będzie promienna i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypierdalać z tymi reklamami miernoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam jednak Zaffiro. Jestem młodą osobą mam 36 lat. U mnie jeden zabieg wystarczył. W Krakowie otworzyła się nowa klinika beauty&health i tam właśnie zostało mi wykonane zaffiro. Po jednym zabiegu efekt był nieziemski, na prawdę. Nie jest to przereklamowane! A co najważniejsze pani kosmetolog poinformowała mnie, że efekt będzie postępował tzn że podczas zabiegu zapoczątkowany został dopiero efekt tworzenia włókien kolagenowych. Coś niesamowitego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polopirynaMa
Jak na prawdę masz kompleksy z tego powodu to rzeczywiście lepiej coś z tym problemem zrobić i przestać się już dalej stresować i dręczyć tą myślą. Medycyna estetyczna jest w tej chwili bardzo popularna i nie będziesz miała problemu ze znalezieniem dobrego lekarza, ale podsyłam sprawdzony kontakt od mojej przyjaciółki www.drmarosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór odpowiedniego miejsca wydaje mi się być sprawą kluczową, ponieważ raczej wszyscy posługują się podobną lub taką samą techniką jesli chodzi o sam zabieg. Jednak bardzo duży wpływ na przebieg zabiegu ma osoba, która go przeprowadza i warto byłoby wiedzieć, ze to dobry profesjonalista. Dlatego zdecydowałam sie na wizytę w Ars Estetica (http://www.arsestetica.pl/), jestem juz po pierwszej konsultacji, zabieg niedługo, ale jestem spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd posiadłaś wiedzę , że to profesjonalista ? Napisz proszę bo też o nich myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak twoja wiarygodność spadła bo tak samo reklamujesz lipo . Ciekawa jestem czy należy to do twoich obowiązków czy też jesteś firmą wynajętą do pr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może na początek mogłabyś spróbować np. mezoterapii? To metoda, która zatrzymuje proces tworzenia się zmarszczek. Teraz jest np. też taka nowa metoda: mezoterapia biomimetyczna, która likwiduje oznaki starzenia skóry. Właśnie byłam na takim zabiegu w tamtym tygodniu tutaj: www.drmarosz.pl. Powiem Ci, że jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Mają tam też wampirzy lifting, ale ogólnie jest tam bardzo wiele zabiegów. Skąd wiesz, który byłby dla Ciebie najlepszy? Najlepiej zapytaj w tym gabinecie po prostu. Ja właśnie tak zrobiłam i świetnie mi wszystko wytłumaczyli i doradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze się nie zdecydowalalam, ale moja kolezanka jakis czas temu przechodzila ten zabieg tutaj www.kurban.com.pl i nie narzeka, a musze przyznac, ze wyglada duzo duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zastanawiaj się Kurbany lifty robią najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze warto isc do dra Latkowskiego, bylam u niego na innym zabiegu ale wiem ze lifting również wykonuje i jest bardzo dobry w swoim fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, jeśli boisz sie liftingu, to są jeszcze zabiegi bezinwazyjne, na przykład zabieg Pelleve. To nowa metoda, która wykorzystuje fale radiowe, które genialnie ujędrniają skórę i potem wygląda rewelacyjnie. Ja sobie zrobiłam we Wrocławiu na Łubinowej 12, fajna klinika, profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie boję się igieł, cięcia i wszelakich operacji, a bardzo zależało mi na liftingu twarzy. Trafiłam w Poznaniu do świetnej pani kosmetolog w salonie Beauty Premium, która doradziła mi jakie kosmetyki mam stosować, aby twarz długo wyglądała młodo. Oprócz tego miałam robione zabiegi z falami radiowymi, które spowodowały większe napięcie skóry i poprawę owalu. Zmarszczki są wygładzone, nawet powieki mniej opadają i znów mam tylko jeden podbródek. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest lifting bezoperacyjny falami radiowymi z laserem biostymulującym. Znalazłam gabinet gdzie wykonują takie zabiegi w całkiem przystępnej cenie, a co najważniejsze są bardzo skuteczne. Polecam stronę z wyszukiwarką salonów www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko tylko nie operacja! Jest teraztyle zabiegów kosmetycznych, które mają bardzo intensywne działanie. Chociażby falemradiowe czy mezoterapia mikroigłowa frakcyjna. Wystarczy zajrzeć na stronę www.dobrakosmetyczka.pl i poszukać salon w dowolnej lokalizacji, a przy okazji przeczytać opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnesW
Mam ten sam problem, ale wybieram się do Aesthetic Med (http://www.aestheticmed.com.pl/). Myślę o drobnej korekcie zmarszczek i lekkim powiększeniu ust. Zależy mi na tym, aby wygladąło to naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam robiony lifting twarzy w centrum kosmetycznym http://www.ckesthetica.pl/. moja cera jest w końcu odmłodzona, wygładzona i promienna. Zabieg jest przyjemny a efekty są widoczne od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje ten twój lifting autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę powiedzieć ile płaciłam w Poznaniu, na twarz, szyję i dekolt płaciłam 250 zł, a sama twarz kosztuje 150 zł, jednak wolałam całość, bo wg mnie to lepiej wygląda jak orzy okazji szyja i dekolt są bardziej napięte i wygładzone. W tej cenie był też peeling, specjalne serum i maska. Jestem po 2 zabiegach i powiem Wam, że nie spodziewałam się aż takich dobrych efektów, myślałam, że już tylko operacja plastyczna mi pomoże. Polecam, bo warto iść na zabiegi z falami radiowymi zanim zdecydujecie się na operacje. Dodam jeszcze, że często przy wykupieniu serii jeden zabieg jest gratis. Ja tak akurat mam :) polecam tą stronę, wszystko jest wyjaśnione: http://beautypremium.pl/aktualna-oferta-cennik/aktualna-oferta-i-cennik/fale-radiowe-z-laserem-biostymulujacym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś jest z Wrocławia to polecam klinikę na Ołtaszynie, na Łubinowej. Miałam tam Pelleve i jestem zadowolona, bo wyglądam lepiej, a obyło sie bez krojenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam lifting falami radiowymi z laserem biostymulującym, który robiłam w Rzeszowie w salonie Kaszmir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale może lepiej się poddać jakimś innym zabiegom, które pomogą w tym, żeby zachować młody wygląd. Może się wybrać na taki zabieg http://www.marekwasiluk.pl/hifu-lifting/ mnie on bardzo kusi i wygląda ciekawie. A może któraś z Was już się mu poddała i może się podzielić ze mną doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.08.03 Też miałam lifting falami radiowymi z laserem biostymulującym, który robiłam w Rzeszowie w salonie Kaszmir ... Potwierdzam to świetny zabieg. Jestem po serii 6 zabiegów na twarz, szyję i dekolt i wyglądam teraz o 15 lat młodziej. Polecam salon w Poznaniu www.beautypremium.pl - ostatni zabieg dostałam gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że wątek aż kipi od reklam, ale cóż.... Wprawdzie mi za to nie płacą, ale mogę polecić Anti Aging Clinic, ktoś tu nawet o niej wspomniał wcześniej. Robiłam tam lifting i jestem zadowolona. Profesjonalne podejście, mili ludzie, zero komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×