Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cienka skoraaaaaaaaaaaa

Jaki zabieg proponujecie dla cienkiej skóry? Wyglądam staro :(

Polecane posty

Gość cienka skoraaaaaaaaaaaa

a nie jestem az tak stara... mam dopiero 29 lat ,zauwazylam w odbciu ze skora mi opada, stala sie bardzo cienka, kiedys jako nastolatka mialam ''puszyste'' policzki ,nie wiem jak to nazwac, czuc bylo grubą skore ,pucolowata twarzyczka, wygladalam bardzo ladnie, mlodo i dziewczeco. Teraz jeste, jakby wysuszona , wyostrzyly mi sie rysy twarzy , usta jakby mniejsze ,bruzdy nosowoe powoli sie robią ehh co robic? od czego zacząc? Znalazlam jedynie wzmianke o lipoliftingu twarzy .tj przeszczep tluszczu np z brzucha na twarz,ale nikt tego nie robil... W ofercie ma to jakis doktor z Nałęczowa i jeden z Warszawy. Duzo kosztuje a nie wiem jak z efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madellinka23
Na pewno dobry zabieg mezoterapii,albo wypełniacz.Tylko nie bardzo rozumiem co byś chciała osiagnąc i czy rzeczywiście nagle po takim zabiegu Twoja skóra nagle stanie sie grubsza ;))) I co to dla Ciebie znaczy cienka skóra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
zacznij od odstawienia alkoholu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób s
Zrób sobie softtrix - nie zaczynaj od wypełniaczy - to poważna sprawa jeszcze zdążysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahh ahhahahhaha
powazna sprawa? ja pierwszy raz mialam wypelniacz w wieku 19 lat - policzki i usta, teraz mam 24 i nadal sie wypelniam. Skory niczym nie pogrubisz, czytalam jedynie o retinoidach , na forum laboratorium urody oraz wizazu o tym sa dluuugie wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze
botokr to powazna sprawa. Kwas jest bezpieczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellona10000000
Poczekaj z wypełniaczami - w końcu nie masz jeszcze trzydziestki. Na ten moment zrób sobie mezoterapię bezigłową i koniecznie kup super preparat dający takie same efekty jak iniekcje z kwasu hialuronowego: Dermatopoietin - serum do twarzy ( szwajcaria) Efekty ? Skóra zaczyna sama wytwarzać kolegen , elastynę i kwas hialuronowy. Warto - efekty sa super. Żeby nie uprawiać kryptoreklamy - wpisz w google dermatopoietin - pojawi się nazwa dystrybutora. Buziaki i uszy do góry !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeessssss
Najlepiej jest przytyc,wtedy tluszczyk podskorny sam ladnie zlagodzi i "nawilzy" skore twarzy. Ale oczywiscie krem na noc i na dzien to obowiazek w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY doris dorin
spadaj stąd z reklamą tego preparatu!!!!!!!!!!!!!! Nie podajesz niby gabinetu, buhahha, ale w necie się reklamujesz tym badziewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturellpasive
Poczytaj sobie o wypełnianiu tłuszczem twarzy. Przed chwila czytałam o wypełnianiu tłuszczem u P.K. Turczyńskiej. Dziewczyna opisuje podobny przypadek do Twojego. Na pewno inn i lekarze też to robią. Czytałam na ten temat artykuł w jakiejs gazecie. Stosuje sie to u osób w róznym wieku od młodych do starszych. Bardzo naturalna sprawa, bez zadncyh sztuczności typu botokx czy inne. Tłuszcz jest z Twojego ciała. Czytałam, że komórki tłuszczu przeszczepione w twarz żyją swoim życiem, rozmnażaja sie jak nasze normalne komórki. Całkowicie naturalne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pistacja Luiza
Wypróbuj serum do twarzy z linii DermatoPoietin . Działa tak, że skóra sama zaczyna się odbudowywać w głębokich warstwach ( następuje wzmożona produkcja kwasu hialuronowego, elastyny i kolagenu) - czyli preparat daje taki efekt jak wypełniacze! Naprawdę super ! Jeśli jesteś z krakowa to kupisz go w drogerii Mediq ( galeria krakowska) albo online. Naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Ja miałam taki sam problem ( z tym żę mam więcej lat) I poddałam się zabiegowi kwasem l-polimlekowym w takim projekcie. Fajna cena to raz a dwa myślę że moja twarz nabrała jędrności i gęstości a przynajmniej nabiera bo przy takim zabiegu trzeba poczekać dłużej na efekty . Mądruje tutaj w sumie a jeszcze jakiś czas zielona jak trawa na wiosnę byłam. Od pani dr dowiedziałam sie wszystkiego i fajnie bo dotsłam również cały plan zabiegowy i wiem na co mogę się jeszcze zdecydować aby poprawić swój wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciekawa tego przeszczepu tłuszczu, podobno faktycznie skuteczne... coś jak regeneris, pytanie co lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
A co z tym tłuszczem na czym to polega ? W ogóle jakoś tak nie za fajnie brzmi... Kojarzy mi sie ze skomplikowaną operacją a nie z czymś co mogłoby pomóc w wyglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam taki sam problem
cienka,skora ostre rysy twarzy , rozwiązałam ten problem wypełniając policzki .Najpierw był BEAUTICAL 2 nie polecam tego preparatu ani chęcińskiego drogo ,marny efekt. Później byl surgiderm i restylane sub Q Dr Broma i dr Widerkiewicz obu lekarzy polecam do wypełnienia policzków.Choć ja osobiście wolę dr Bromę bo efekt końcowy w jego wykonaniu bardziej mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
a co to ten restylane sub Q ? czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba kwas hialuronowy po prostu. No a dla cienkie skóry i starego wyglądu to własnie przed chwilą o tym pisałam na innym wątku. Ja to się czułam okropnie staro, patrząc w lustro. Wiele rzeczy sprawiło, że moje ciało i ja sama zaczęłam się czuć młodziej, ale też nie chciałam szybkich, krótkich zmian. Więc cierpliwie czekałam na kapitalne efekty Sculptry. :) Da sie tu jakos zdjecia wrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Asia-joasia ja ci nie pomogę ze zdjęciami bo nie mam pojęcia ale widzę że faktycznie możemy sobie rękę podać. Ja również zadowolona a co bedzie po drugim zabiegu?d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcesz wyglądać opuchnie
opuchnięta jak Edzia lub Kajah to rób wypełniacze i Sculpturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore przesadzają
z wypełniaczami i pozniej mają te twarze wygladają nienaturalnie.Dobrze podany w rozsądnej ilosci kwas napewno pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Ty a gdzie wyczytałaś/ wyczytałeś że Górniaczka albo Kajha robiła sculptrę ???? na pudelku???? Wiecie co ostatnio pisali i mówili w tv że podobno Beskid Żywiecki odcięty od świata że nie można tam dojechać że ludzie nie mogą się wydostać. Zadzwoniłam do swojego brata i wiecie co się okazało., że to bujga na resorach. Nic takiego nie miało miejsca. fakt było więcej śniegu i były zaspy, ale o żadnym odcięciu nie było mowy. Efekt tych inrofmacji był taki że było mało turystów tylko przez to, że się wystraszyli strasznej zimy. Więc dopóki sama Górniaczka nie powie że to była sculptra to takie opowiastki z portali i gazet nie sa dla mnie rzetelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj na reklamy
gabinetów, bo pod tymi zabiegami czy preparatami kryją się konkretne gabinety, naciagacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.... o co wy tyle dymu robicie? Naprawdę obchodzi Was, co robi Edyta Górniak albo Doda? Rozejrzyjcie się dokołoa i zobaczcie ile pięknych kobiet wokół Was... i dzięki Bogu coraz więcej z nas korzysta z usług kosmetyczek i lekarzy dermatologów :) Co was obchodzi, jak swoje twarze niszczą celebrytki?! Popatrzcie na te normalne kobiety, które z umiarem i szacunkiem dla własnego ciała dbają o skórę, tak, jak jej się to należy. Ja jestem po Sculptrze, zadowolona, młodsza, czuję się piękniej. W końcu zaczęłam też terapię ramion, bo lato coraz bliżej i bardzo chciałabym w bikiki dobrze wyglądać :) Coraz więcej na szczęście mówi się o tym, że kobieta koło 50, 60 może być naprawdę atrakcyjna. Co do technikaliów... na ramionach zrobiły mi się dwa siniaczki, ale powoli schodzą. Na efekty oczywiście czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Ja skończyłam terapię i zastanwiam się teraz nad inną okolicą oczywiście w projekcie. Cena Ok, lekarz profesjonalny, ja nie miałam żadnych powikłań. Może faktycznie warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuu
zrobiłam sobie miesiąc temu taki zabieg softtrix na twarz szyję i dekolt. Bardzo gorąco wam polecam - jest dużo bardziej gęsta i taka fajna gładka. dobry zabieg na odmłodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak.. jeżeli ktoś chce aby skóra była gęstsza, grubsza i jędrniejsza to najlepszym rozwiązaniem jest: 1. zabieg frakcjonowania laserowego laserem CO2 2. Sculptra - czyli kwas L-polimlekowy - który prowoduje ją do nadprodukcji kolagenu i elastyny. 3. Fale radiowe - Pelleve - co do innych urzadzeń - nie widziałam efektów, więc się nie wypowiadam. A co do wyglądu Pani Górniak - to naprawdę trzeba kosmiczne ilości wpompować w siebie, aby mieć taki efekt - oceniam koszty na jakieś 8-10 tys. złotych... w zależności od gabinetu. Standardowo nikt tyle nie płaci i nie robi wszystkiego podczas jednego zabiegu. W przypadku gwiazd jest inaczej, gdyż mają krótszy czas rekonwalescencji ze względu na napięty grafik i duży zasób pieniędzy w danym momencie. Ponadto czasami kliniki same oferują metamorfozę za to, by je reklamowały słynne gwiazdy - tak samo jak bywa z kremami, etc. A jeżeli ktoś szuka lekarza, który potrafi powiedzieć pacjentce - NIE - to zapraszam ;-) www.biogenica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No właśnie do tego podkoloryzowanie przez media i ludzie później kształtyją sobie w głowie zabiegi medycyny estetycznej jako największą krzywdę. Co do lekarzy i gabinetów które potrafią odmówić pacjentce jest pewnie więcej. ja sama mogę polecić kilka gabinetów, które nie krzywdzą pacjenta wstrzykiwaniem im tego co akurat zapragną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandrine... podoba mi się Twój dopisek :) A dla cienkiej skóry hmmm.... no to tylko to, co zmobilizuje kolagen, ale jeśli to geny to hmmm... czy coś da w miarę trwały efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
No tutaj cięzko osadzić czy to geny i czy coś da zadowalający efekt.... Można najpierw iść do lekraza i poradzić się jaki zabieg byłby najlepszy i czy w ogóle jest odpowiedni dla nas. A potem to już nasza decyzja, czy chcemy spróbować, czy też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyllldkowa2
To ja w takim wypadku mam rewelacyjne kosmetyki www.nantes.pl To tutaj znajdziecie naprawde świetne profesjonalne kosmetyki do twarzy. Naprawde poelcam, zwłaszcza serię Lift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×