Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajeczka227

Co na starzejącą się, szarą skórę?

Polecane posty

Gość bajeczka227

Cześć, moja mama teraz przekwita i zauważyła, że bardzo się jej popsuła skóra. Tutaj przeczytałam, że to normalne http://www.menopauza.pl/czy-menopauza-niszczy-skore/ ale zastanawiam się, co na to poradzić? Może znacie jakieś dobre kosmetyki dla dojrzałych pań? U mamy skóra jest sucha i taka szara.. Co jej poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradź mamie , żeby wybrała się do dobrego kosmetologa, który po obejrzeniu jej cery zaproponuje zabiegi odmładzające. Wybór zabiegów jest ogromny, nie trzeba od razu robić botoksu i wypełniaczy. Ja niedawno zrobiłam mamie niespodziankę na imieniny i wykupiłam voucher do salonu kosmetycznego. Mama miała mezoterapię mikroigłową dermapenem kilka zabiegów, a potem lifting falami radiowymi. Bardzo poprawił się jej wygląd a przy okazji nabrała jakiejś nowej energii życiowej. Bardzo polecam zabiegi w Poznaniu w salonie www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, odmładzające i przeciwzmarszczkowe kremy do twarzy. Z kwasem hialuronowym lub retinolem. Neuro Retionol od Bielendy stosowany razem z serum z tej samej serii bardzo dobrze nawilża cerę, spłyca zmarszczki. Skóra po użyciu serum i kremu jest zrelaksowana i wygładzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graszkaa
A może coś z Vichy? Oni maja bardzo dobre kremy. Ja stosowałam kilka razy różne i zawsze byłam zadowolona. Ostatnio dostałam w aptece próbkę Slow Age i czuję, że będzie to coś fajnego. Ktoś może stosuje dłużej i coś może więcej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×