Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy warto studiowac .prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Mam na imię Piotr mam 35lat mam prace na magazynie pracuje po 12 godzin co drugi dzień ale w systemie ciągłym.pracuje noce od 21do 9 rano To znaczy w weekendy tez średnio 15 razy w miesiącu. Od młodych lat interesowałem się sportem. Od 19 roku życia przygotowuje sobie posiłki sam wraz ze sportem siłownia kulturystyka co rownalo się ze zdrowym i racjonalnym odżywianiem później miałem troszkę przerwę teraz nadal trenuje przez ostatnie 3 miesiące schidlem 12kg. Dużo się interesuje odżywianiem juz mi wiedzą z czasopism mało wystarczała przeczytałem sporo książek na temat żywności i nadal powiekszam wiedzę do tego zapisał się na studia kierunek dietetyka i tu jest problem chodzi o moją pracę ze ciężko pogodzić ze szkołą jeśli np idę w piątek na noc na 21 do 9 rano w sobotę a następnie prossto z pracy do szkoły jest ciężko do tego mam dziecko nie wychowuje go ale opiekuje się w wybrane dni w dni powszednie jak również co druga niedziele mam tak przyznane przez sad i tu też następuje konflikt bo mogę być tego dnia w szkole. Moja dziewczyna twierdzi ze studia kierunek dietetyka nie dadzą mi pieniędzy itp. Ja to kocham to moja pasja uwielbiam czytać o żywności zdrowiu trenowac na siłowni biegać pomaga mi to nie wchodzić w źle nawyki papierosy alkochol narkotyki. I tu mam problem czy pozostawić wszystko na jedną kartę wiele wyrzeczeń szkoła trez nie jest tania 400zl plus dojazdy 200 co daje średnio 600zl miesięcznie. Czy warto doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiować, tak warto Jednak kierunek który rozwija, daje perspektywy lepszego życia. Studiowanie ,,dla siebie '' dobre jest po pięćdziesiątce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sensu, twoja dziewczyna ma rację, po co iść na dietetykę? beznadziejny kierunek po którym tysiące bezrobotnych no bo gdzie po tym do pracy? Poza tym jesteś już dość stary, nikt cię nawet nie przyjmie, bo nawet na staż szukają 20 latków a nie starego konia 35 lat. Jedyny kierunek po którym w tych czasach pewna praca to medycyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem lepszą opcją niż studiowanie jest pójście do szkoły policealnej o wybranym profilu. Ja wybrałam kierunek technik weterynarii i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Polecam szkołę Delta Edukacja ponieważ wszystko jest darmowe i nie ma ukrytych opłat. Tytuł technika zdobędę po 2 latach a pracę znajdę bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze dietetyka to obecnie bardzo opłacalny kierunke. Sama studiuje dietetyke na http://www.cm.umk.pl/ i wiem ze bez problemu znajde po studiach prace. Moda na zdrowy styl zycia dopiero się rozkreca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tego samego zdania. Tez koncze ten kierunek, tyle ze na http://www.medyk.edu.pl/ i jestem w stu procentach zadowolona z wyboru. Mnostwo się nauczylam i mam przed soba fajne perspektywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze nie warto studiowac. Jesli jestes w czyms dobry i lubisz to lepiej zrobic jakas szkole policealna lub kursy. Chyba ze studia sa wymagane w danym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się jednak, że dietetyka może jakiś czas wcześniej była kierunkiem bardzo popularnym po którym łatwo było znaleźć pracę. Teraz to się zmieniło. Ja osobiście nie poszłabym na taki kierunek studiów czy do szkoły policealnej. Jestem zadowolona z obecnego mojego wyboru czyli studium o kierunku technik usług kosmetycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że jeżeli Cię to interesuje to nie słuchaj innych tylko to studiuj. Mnie zawsze interesowała psychologia i zaczęłam to studiować na uczelni www.ignatianum.edu.pl w Krakowie. Wiele osób mi odradzało ten kierunek, ale ja jestem z niego zadowolona i bardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno warto iść na każde studia bo zyskujesz na nich dodatkową wiedzę. Dietetyka to według mnie dobre studia, a co wazne zgodne z twoimi zainteresowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat odchudzał się z dietetykiem. Ustalił mu dietę + basen i w 12 tygodni schudł 10 kilo. Widac po nim ze lepiej wygląda i lepiej się czuje. Odchudzal się z dietetykiem z http://www.med-expert.pl/dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Studiować - oczywiście, że warto! Podzielam Twoją pasję, również interesuję się dietetyką. Studiuję w Szkole Wyższej Dietla w Krakowie i śmiało mogę polecić! Zanim tam trafiłam spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami, bogata oferta daje możliwość ukierunkowania swoich zainteresowań. Wciąż możesz poszerzać horyzonty, ciągle są nowe mity i fakty. Tym bardziej, że to jest to co kochasz, dobrą inwestycją są studia dietetyczne, na mojej uczelni czesne jest na tyle sprawą drugorzędną, że zasób wiedzy jakim można dysponować to odpowiedni konkret. Ponadto ludzie są coraz bardziej świadomi, interesują się zdrowiem, chcą zapobiec chorobom. Pamiętaj, że ważne jest także podejście do ludzi! Kierunek psychodietetyka, który wywarł na mnie najlepsze wrażenie pomaga mi rozumieć powody psychologiczne zaburzeń odżywiania. Spróbować zawsze warto, pamiętaj, że warto iść na przód. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast studiować i później dołączyć do rzeszy bezrobotnych , lepiej ukończyć technikum zawodowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty myślisz że po technikum to jest praca? HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×